Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Безплатна регистрация в iTunes!


Aveliky

Recommended Posts

Ако беше ползвал търсачката нямаше да плачеш. Пощата ти е в ABV? Препрати съобщението на друг мейл клиент и ще видиш линка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Съжалявам за невежеството, но четох и не мога да намеря инфо. Когато си правя регистрация (в Itunes с Iphone 4s) следвайки стъпките в първия пост, ми излиза накрая, че трябва да се свържа с Itunes, за да ми помогне "с тази сделка" Имайте предвид, че дори и да не съм блондинка - приличам на такава.

ps Порових се в темите и намерих доста полезна информация, за което благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай да го видим това съобщение де. След коя стъпка излиза?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен лично не излиза опцията за регистрация без кредитна карта. Пробвах и в USA Itunes Stode и в BG Itunes Store и пак го няма радио-бутончето за без карта... :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай да го видим това съобщение де. След коя стъпка излиза?

По принцип на последната стъпка, но вече ми помогнаха и съм с регисрация

Благодаря все пак

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Току-що пробвах и с американско прокси, но пак не ми позволи да се регистрирам без карта. Някакви идеи?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проксито пък за к'во ти е? Дърпай нещо безплатно и оттам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж тии... даваш ми друга идея (wait) :) Понеже за да започна да го създавам тръгнах да си "купувам" нещо платено,.,., я сега да дискутираме как да върнем заявката за закупуване?!?

Като цяло акаунда е направен, но понеже съм направил заявка за закупуване на нещо и ми иска да си въведа карта... а сега накъде?

П.С. Аз за това си мислех, че проскито може да помогне - мислех, че е заради това, че сме в България :X

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За връщане виж тук. Лично съм го пробвал и бях уважен. ;)

П.С. Нали за връщане на кинти става дума? Да не съм се объркал нещо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, явно не съм се пояснил достатъчно добре...

И така нека избистря положението:

Та аз се хванах и започнах както в първият пост е обяснено, но явно грешката ми е била още на 2-рата стъпка - "02. Отивате най-долу в дясно, в секция TOP FREE APPS." - а именно аз явно не съм си избрал безплатно приложение.

След което продължих без да се усетя и сега задължително ми иска да си дам информация за карта от която да изтегли паричките за даденото приложение.

Като цяло идеята ми беше само да създам акаунд без никаква информация за карта и да мога да го ползвам само да си ауторизирам компа и да тегля безплатни приложения и т.н.

Сега ще погледна какво ми е дал Grievous и после ще спомена отзив.

П.С. За съжаление от това, което Grievous ми е предложил не мога да се облажа. Веднага след като цъкна Sign In и си въведа потребителя и паролата ми излиза да си прегледам информацията и накрая пак ми иска да въведа номер на карта(и няма опция за без карта).

ПОМОЩ!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така и е време вече да споделя, че само това "направи нов" за което всички ме съветваха, не е точното най-хубаво решение.

В случай, че искаме да си запазим регистрацията към определена от нас поща(тази, която вече сме започнали да регистрираме и в последствие е станало като в моя случай), то ние може да направим ЗАМЯНА - а именно - да прехвърлим тази регистрация към друга поща(да кажем новонаправена поща, която дори не смятаме да използваме) и след това по вече показаният ни от първият пост начин внимателно да създадем нова регистрация.

Моля ако някой сметне това за достатъчно ценна информация да бъде добавена още в първият пост, за да не се получава дубликация на питанията.

П.С. Единственото, което може да се случи след такава регистрация е ... загуба на данните от устройството Ви - за това предварително си направете бекъп!!!

Изключителнa благодаренoст за помощта на Veselin Minchev

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тия неща си ги пише в помощника при регистриране - ама кой да чете?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така,пробвах около 200 пъти,по 200 различни начина,моля ви някой да ми помогне,не мога да направя акаунт в itunes без карта :))) Винаги ми излизат три вида карти ,но не и без карта ???Моляяяяя вииии :))))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влез в iTunes, в търсачката потърси някое безплатно приложение (примерно Skype, Facebook, Twitter) и цъкни да го изтеглиш. Ще ти излезе прозорец, в който да въведеш акаунта си, но отдолу има бутон за безплатна регистрация. Цъкни го и ще можеш да си направиш регистрация без карта.

П.П

Всичко е написано доста подробно в началото на темата, но кой да чете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И темата изчетох около 50 пъти,и този номер го пробвах няколко пъти и от различни компютри и не става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някъде бъркаш. Имаш ЛС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я кажи как стана, като не ставаше по написаните и прочетени 50 пъти от теб, в темата начини???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И следващия път пак си тук и с въпроси ;)

И с отговори ������

Редактирано от uomoto
Последно предупреждение за цитиране на предходно мнение!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът беше точно като на FoxDie.

Така и е време вече да споделя, че само това "направи нов" за което всички ме съветваха, не е точното най-хубаво решение.

В случай, че искаме да си запазим регистрацията към определена от нас поща(тази, която вече сме започнали да регистрираме и в последствие е станало като в моя случай), то ние може да направим ЗАМЯНА - а именно - да прехвърлим тази регистрация към друга поща(да кажем новонаправена поща, която дори не смятаме да използваме) и след това по вече показаният ни от първият пост начин внимателно да създадем нова регистрация.

Моля ако някой сметне това за достатъчно ценна информация да бъде добавена още в първият пост, за да не се получава дубликация на питанията.

П.С. Единственото, което може да се случи след такава регистрация е ... загуба на данните от устройството Ви - за това предварително си направете бекъп!!!

Изключителнa благодаренoст за помощта на Veselin Minchev

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...