Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Безплатна регистрация в iTunes!


Aveliky

Recommended Posts

Изпълних всичко, което е написано тук, но опцията за без карта не ми се появява :( Моля Ви помогнете...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много е важно преди регистрацията да изберете безплатно приложение! Иначе няма да можете да регистрирате акаунта без кредитна карта.

Всички казват, че са следвали ръководството от първият пост, но там всичко това е описано доста подробно. Ще ви дам един съвет - просто четете внимателно и няма да имате никакви проблеми!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Веско, мисля че може да включиш и един от моите постове, за безплатна регистрация, направо от телефона при версия над 5.0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Аз имам един въпрос. Следвам указанията точно както е показано, но в края на регистрацията ми излиза следното съобщение

" Please contact iTunes support to complete this transaction "

Какво трябва да се направи ? Бих била благодарна ако ми помогнете . :smile:

Редактирано от Noella
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Следвам указанията...

Не ги следваш, опитай пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Незнам дали точно тук трябва да питам, но си забравих тайните отговори и сега немога да си ъпдейтна едно приложение, което съм закупил. Става въпрос за тов, че когато цъкна ъпдейт ме подканва да въведа парола, аз я въвеждам, след което ме кара да въведа 2 тайни отговора, но аз не си ги спомням и си Блокирах акаунта за 8 часа. Имате ли идея къде мога да ги видя тези тайни отговори или как да ги сменя за да ми се оправи акаунта или трябва нова регистрация?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влез в сайта на съпорта и си поискай ресет на паролата. После влез и си промени въпроси/отговори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е, че ако си е въвел и измислен бекъп мейл, няма как да си ресетне паролата. Праща я само на него, а не на самия мейл асоцииран с акаунта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно неверно!

След 2 (или 3, не помня колко)опита, излиза прозорец, подканващ към ресет на паролата. Линк за ресет се изпраща към основния мейл. След въвеждане на нова парола, с нея имаш достъп до акаунта си, където можеш да промениш и пас–а, и мейла, и секретните въпроси и отговори.

post-137-0-80730300-1338496385_thumb.png

PS.Това не анулира неуместността (офтопика) на въпроса по темата... ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според моя опит, също бих ти казал: "Абсолютно неверно!"

Преди има няма 4 дни се наложи да рестартирам паролата за АппСтора на един iPod (4). Собственичката (10-годишно дете) беше задала някакви измислени отговори и втори имейл само и само да й се махне и да може да си тегли. Нещо беше забравила и паролата, та се наложи да я рестартираме. Та именно след няколко опита за въвеждане на сайта на Епъл ни излезе опцията за рестарт. Линк за ресет обаче не се изпрати на главния имейл, а както казах вторият беше измислен. Пробвахме още 2 пъти и не така и не го прати. Както и да е, след няколко опита с паролата, взехме че я изналучкахме :) . След това влязохме в акаунта и на ресет парола ИЗРИЧНО пише, че го праща на другия имейл:

3f5cb35226baf019.jpg a09f218a623b7ec5.jpg

Друг е въпросът колко дебилна и недоизмислена е цялата тая истерия със защитата от страна на Епъл. Въпросите са от глупави по-глупави. Каква е била първата ти кола, къде е била първата ти целувка, каква е била първата ти работа... Как може едно дете например да отговори на тия въпроси? За паролите има също много изисквания и е нормално да си я забравиш ако не ти дреме особено за тоя акаунт и си го направил само за да теглиш free приложенията. Цифра, голяма буква, малка буква; да не се повтаря един символ повече от три пъти, да не са поредни цифри...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има и въпроси "Коя е първата ти учителка?" и "Къде е родена майка ти?". Не забравяй че официално минималната възраст за ползване на акаунт е 13 год...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според моя опит, също бих ти казал: "Абсолютно неверно!"

Преди има няма 4 дни се наложи да рестартирам паролата за АппСтора на един iPod (4). Собственичката (10-годишно дете) беше задала някакви измислени отговори и втори имейл само и само да й се махне и да може да си тегли. Нещо беше забравила и паролата, та се наложи да я рестартираме. Та именно след няколко опита за въвеждане на сайта на Епъл ни излезе опцията за рестарт. Линк за ресет обаче не се изпрати на главния имейл, а както казах вторият беше измислен. Пробвахме още 2 пъти и не така и не го прати. Както и да е, след няколко опита с паролата, взехме че я изналучкахме :smile: . След това влязохме в акаунта и на ресет парола ИЗРИЧНО пише, че го праща на другия имейл:

3f5cb35226baf019.jpg a09f218a623b7ec5.jpg

Друг е въпросът колко дебилна и недоизмислена е цялата тая истерия със защитата от страна на Епъл. Въпросите са от глупави по-глупави. Каква е била първата ти кола, къде е била първата ти целувка, каква е била първата ти работа... Как може едно дете например да отговори на тия въпроси? За паролите има също много изисквания и е нормално да си я забравиш ако не ти дреме особено за тоя акаунт и си го направил само за да теглиш free приложенията. Цифра, голяма буква, малка буква; да не се повтаря един символ повече от три пъти, да не са поредни цифри...

Имам само един проблем, и той е че на мен не ми излиза отдолу меню, че съм си забравил вапросите? (става въпрос за 2рата картинка)

Добре де, хора, защо не ми излиза поле за забравените отговори? Правих ресет на паролата, но за да променя отговорите трябва да ги въведа, а аз не ги знам???Сега пак акаунта ми е заключен за 8 часа :( Идей???

Редактирано от andro89
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Здравейте колеги! В момента се опитвам да си направя регистрация, но след като попълня всичко правилно и трябва да натисна Create Apple ID ми изписва една грешка : Please contact Itunes support to complete this transaction. Какво трябва да направя в този случай?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Колеги имам следния проблем.

Регистрацията ми е с кредитна карата но в момента е празна и сега ми иска да въведа нова за да мога да си ъпдейтна приложенията някой които съм си купил.

Как мога да променя регистрацията да е без кредитна карта или трябва да търся някоя която има кинти вътре.

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Store > View My Account > Edit Payment Information > None

Sent from my iPhone

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

знам го това само че не ми излиза вариант None

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тогава или трябва да си вкараш пари в сегашната карта, или да използваш такава, която има налични средства.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и аз така мислех - благодаря колега

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Може и да е писано но сега ме мързи да чета. Правя си регистрацията и стигам до момента в който apple ми пращат имейл с код за потвърждение. Влизам в пощата отварям мейла ма линка го няма. Пращам вече 10 пъти но линк няма. Пробвах през mozilla,chrom и windows internet explorer. Моля някой да ми помогне защото ще счупя нещо вкъщи!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с поща различна от abv. Препрати писмото.

Написано е с огромни букви в първия пост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Заведи ме в новата поща" и става с абв ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стана с различен мейл,както каза Шамана. Стана и по описания начин на Alxx и в abv. Благодаря ви!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...