Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да смeним шрифтовете на iPhone/iPod Touch


mupo

Recommended Posts

Ако може да споделите някой шрифт от сорта на "Teenbyfive iOS4" , но да има и кирилица за бележките (MarkerFeltThin.ttf -MarkerFeltWide.ttf). Предварително благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Може ли да помоля някой, който ползва Winterboard да ми изтегли фонт-а Papyrus от Cydia. Намерил съм го в пространството, но държа да е точно този защото забелязвам разминаване. Мерси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,може ли този шрифт че линка не работи .Благодаря

Digital 7 Italic Font

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мога ли да помоля някой с iPhone4 да предостави линк към оригиналната папка /System/Library/Fonts/Cache.?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линковете за достъп до файла ще бъдат активни до : Петък 26.11.10.

Линк за сваляне : http://dox.bg/files/dw?a=1e9a3a28b0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мога да го предоставя на друго място където няма да се изгуби, но молбата ми е да се добави в първия пост?

282263dc580a62b8.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

http://www.dafont.com/defused.font?text=defused Ще може ли да направите този шрифт за часовника ми,защото нещо не ми се получава и FlS крашва нон стоп.И 1 въпрос:

-Как се save-а във формат *.ttc от FLS

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този шрифт го има направен за часовника още на първа страница -> 23403d395cec775f.png

Накрая на първия пост в темата е написано как да се справиш с крашването на програмата.

Програмата не може да записва и отваря .ttc формат шрифтове. В .ttc се съдържат няколко шрифта, трябва да се изкарат от там (излизат .ttf) да се редактират и пак да се архивират в .ttc формат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам малък проблем, ако може да се каже проблем изобщо, но ми се иска да го разреша! С 4.2.1 съм и джейлнах с редсноу, всичко мина перфектно и телефона работи много добре! Днес реших да сменя шрифтовете, но като му задам някой шрифт ми го сменя само на часовника никаде другаде, и като пиша на клавиатурата изкачащата буква ми я показва като зададения шрифт но я изписва с оригиналния! Къде бъркам, моля за съвет! Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочети последните няколко страници в темата наново. В 4.х.х има отделни файлове за лейаута,часовника и системния шрифт. Нещичко ти липсва.

П.П.Как точно ги слагаш- ръчно или с BytaFont?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок благодаря ти пак ще прочета, а относно това как ги слагам, опитах и двата начина. И извинявам се нещо което пропуснах да спомена преди това, на предишния ми джейлбрейк когато бях с 4.1 шрифтовете си вървяха идеално. Наистина нещо ми убягва утре на по свежа глава ще прочета още няколко пъти ако трябва, и благодаря за бързия отговор по това време на денонощието! :10x:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря отново, но явно причината си е в мен самия защото не мога да се справя, изчетох всичко в тази тема и все още не ми е ясно защо се получава така :unsure: Бъдете здрави!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От архива на GPower виждам, че в 4.2.1 шрифтовете са различни...липсват шрифтовете които досега бяха системен, за часовника и в Notes.app (Helvetica, LockClock, MarkerFeltThin). Вероятно вече са с други имена или на друго място, затова и старите шрифтове не работят в 4.2.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

От 9 декември е налична 1.2 версия на BytaFont. Когато за първи път разбрах за нея, тя сменяше шрифта генерално. Сега има опция Advanced, където си избирате на кои места кои шрифтове да ползва ( Starcraft LS clock радва много :) ).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

BytaFont 1.2

43e574e63a6253fc.PNG 47bf244ff5eb9ec1.PNG 6bd11eaeffe5593e.PNG

За да си изберете фонт, влизате в Cydia/Sections/Fonts и ровите. Всеки фонт има скрийншот.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И кво ся от 4.2.1 на горе ще слагаме още една ненужна програма за да можем да сменим шрифта така ли? Да го лапат! Дядо Стив гледа ама от всякъде да ни клати, на едно место не му стига дееб@ и дъртия евреин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слагай я, много е добра. Достоен заместник на FontSwap. Аз вече намятках няколко фонта, но ще се радвам ако успеете да разгадаете този, който е на клипа в по-голямата част от превю-то.

п.п. Слагам Zekton да видя.

п.п.п. Мда, той е.

b907c1b6f6dd3bd2.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Коле, има още три-четири подобни на Zekton. Аз съм с Neuropol(единият подобен), а в същата графа още са Starcraft и Neuropolitics.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Засега се спрях на два. Teen Font и TypoSlabserif Font.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...