Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Дайте идея за качествен iPhone Car Holder.


ThUnDeR

Recommended Posts

В технополис взех си преди две седмици китайска за 13лв. със късо твърдо рамо и след 1500км. из България няма проблем единствено я ъпдейтнах за да не ми драска телефона отзад ( търка се в пластмаса) залепих със силикон мек материал и стана супер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз моята я взех от Илиянци, както споменах по-горе, един магазин са GSM аксесоари (пада се в ляво, ако си влязъл през центрлания вход) и съм супер доволен - китайче или не, не драска телефона, държи го здраво, не се отлепя, не подскача прекалено, даже напротив, има някакво движение на рамената, което обира вибрациите от пътя, телефона може да се зарежда, докато е на стойката.....мен лично повече не ми трябва :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Има ли някой с iPhone 4 , който е намерил подходяща стойка за кола? Модели, цени , плюсове, минуси .Търся си някоя, която се закрепя за стъклото и да не е много голяма като от филма Transformers.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой с iPhone 4 , който е намерил подходяща стойка за кола? Модели, цени , плюсове, минуси .Търся си някоя, която се закрепя за стъклото и да не е много голяма като от филма Transformers.

Аз позлвам това от Нокиа Е52 ( http://www.nokia.bg/find-products/accessories/all-accessories/car-solutions/mobile-holders/nokia-universal-holder-cr-115 ) супер е стойката, задната част се върти и изсмуква вакума. Карам кола със спортно окачване и ти казвам, че от друсането в нея не е падала. Силно я препоръчвам. Модела е CR-115 и в ebay вървят по 10$.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Е, похвали се, де! Откъде и за колко?

Освен, ако не е дооста закъснял отговор - http://www.dice.bg/item4774 =)

Аз съм с http://www.dice.bg/item4339 и за цената си мога да кажа, че съм ПРЕдоволен. Няма рамо, просто една "ябълка" която се върти във всички оси, освен това, когато сложите телефона в поставката, отделно може да го завъртите в хоризонтално, вертикално, диагонално или в каквото искате положение. Ако има заинтересовани от тва китайче :D мога да направя и едно кратко видео, за да добиете повече представа. =)

Редактирано от Nass K.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами, тя едната страна (на 1-вата снимка се пада дясната страна) е на пружина, която всъщност е разтегаема и е доста силна. Принципно всяко устройство дето може да се побере вътре е съвместимо с тая стойка :p Ще направя едно видео после =)

So... here it is: http://vbox7.com/play:028f2bc1 :p

Редактирано от Nass K.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Успях да се справя. Сложих предпазно фолио, след което лепнах тетракса. За мен е супер удобно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте! Опитвам се да си намеря добър холдър за колата, но има адски много разновидности и производители. До сега ползвах холдъра на брат ми, който е за Samsung Galaxy S2 без абсолютно никакви проблеми, но сега трябва да му го върна и съм на пазара :smile: Кажете някакви препоръки от марки, модели които сте ползвали за да направя добър избор. Също ме интересува къде би било по-добре да е поставката - на предният прозорец, или на централните изходи на парното.

Благодаря предварително :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има едни универсални по 20-тина кинта(даже в обявите май имаше). Не се клатят и се ловят за джама. На вентилацията не е оферта, предполагам знаеш защо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз точно за вентилацията си мислех че ще е по-добре, понеже слънчевата светлина е доста по-малко и не мисля че ще загрява толкова много, а даже през лятото ще го охлажда и климатик.

EDIT: За този холдер ли става дума: http://digitalen.org/universalna-postavka-za-kola-v7-za-iphone-ipod-i-mobilni-telefoni-item8059 ?

Редактирано от BrainClot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А зимата?? Не е много добре и да е супер охладен. Моя е на стъклото, но шлюза на вентилацията има възможност да се насочи доста нагоре и така обдухва телефона отдалече. Холдера, за който говори Алекс, го имам и аз, но и по него трябва да се правят модификации за да е стабилен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам този на NAVIGON:

navigon-car-dock.jpg

Направо е бетон - никакви вибрации и изглежда страхотно. Ако не те бъркат парите де - около 90лв. в Дигитален център.

Редактирано от chayanne
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еее тоя си е върха... Има и подобни копия, на по-ниски цени. Пак стават.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...