Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhonetic за 4.x


Гост

Recommended Posts

Странно. Получи се. Малко нелогично от моя гледна точка да сменяш езика два пъти, но явно такава е логиката на програмата. Голямо thanks alxx!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво Влади, дано всеки оценява труда ти и да разбира жеста който правиш.

П.С- Един приятел сподели с мен, че в Сидия щом цъкне Install му дава горе в дясно само Reload и от долу някакво грешка. Пробвах и аз и при мен същият проблем и не може да се инсталира/дръпне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо - благодарско и евала за програмата :)

Имам обаче един малък проблем - първите няколко имена в контакт листата ми се индексират спрямо българската азбука, а всички останали - със символ "#". Аз съответно не мога да скролирам с българските букви, разположени отдясно. Ето снимка, за да стане по-ясно:

contactse.jpg

Ще се радвам ако някой има идея как се разрешава проблема.

EDIT: Извинявам се, пише решението в първия пост… :rolleyes: Е, поне така е по-нагледно - за тези като мен, които не са се усетили - сменя се езика на телефона от "Settings > General > International > Language", връща се пак към желания и проблема вече го няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо да поздравя създателя за добрата работа! :bravo:

Второ, да питам - не знам дали само при мен се получава така, но по подразбиране, когато в поле за писане въведа символ или число от подменю "123", след натискане на Space клавиатурата се връща към нормалното (буквите). Да но след инсталиране на iPhonetic, само на българската клавиатура след извършване на същата процедура, след натискане на Space клавиатурата си остава на символите и не се връща към буквите, колкото и шпации да удрям. Тъй като изтеглих програмата само за да видя за какво става въпрос, вече съм я изтрил, но въпросното поведение остана и честно казано малко ме дразни. При някой от вас има ли го това нещо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно Влади е пропуснал този малък детайл от функциите в нормалната клавиатура и не го е програмирал. Ако много те дразни, можеш да го попиташ лично кое да редактираш в системните файлове - аз не съм запознат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Не!

Нe знаех, че ти си се захванал с него, че вече и си се отказал :)

Ще има версия за 4.3, проблема е че няма да е скоро - най-рано в началото на Април.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Имам един въпрос или по точно една грешка:инсталирах си iphonetic за4.2 но когато вляза в videos на music videos пише клипове ако забележа нещо друго веднага ще пиша(мой IOSе 4.2.1)

Редактирано от zvezdin
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Приятели, как върви въпроса с 4.3/4.3.1/4.3.2? На мен не ми трябва, но майка малко трудно се оправя с английския. Ако ви трябва помощ казвайте, на ваше разположение съм.

Редактирано от val13v
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте г-н Савов,

Сложих iPhonetic и от меню- настройки ми изчезнаха бутоните за " локализация" и " Personal Hotspot"

iPhone 4/ 4.3.1 .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой др. с моя проблем или да търся вина в моя телевизор ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Нещо не намирам IPhonetic-a за 4.3.2 в репото - защо така?

п.п. Благодаря за положеният труд Владо.

п.п.п. Сам да си отговоря - изтеглих и инсталирах от репото за версия 4.2.1 - всичко е ок.

Редактирано от plyoki
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...