Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Инсталация нa приложения през iTunes - iPhone/iPodTouch


mupo

Recommended Posts

Всъщност стана с appsync 3.1 :) ....п.п. не - излиза ми само "appsync 3.1 ; 3.2 и 4.0 "

Редактирано от nikeza
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Имам един проблем.Значи всичко върви като по вода отварям си айТунес,качвам се песни,видео и исках и игри да си кача направих всичко по указание, обаче като я сложа в апликешанс и като дам аплай и ми изписва, че има някакъв ерор и неможело да се синк.Та ако можете да ми обясните къде е проблема ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Побърка всички с тоя ерър бре :tooth:

Кажи поне какъв е!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами ерор-а е The iPhone "panta's iPhone" cannot be synced.The disk could not be read from or written to.Обаче преди да ми го изпише аз нали се опитвах да кача фифа и то ми изписа, че приложението е пиратско и не ми позволи, натиснах ок и то веднага след това ми се появи това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пантев - първо си свържи телефона на директен юсб порт, за да не ти дава "The disk..."

Хубаво си качил пач-а, а, сети ли се да изтеглиш и качиш поне едно редовно приложение от тюнса преди това? Примерно skype?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1- во да, свали си приложение от AppStore

2- ро вземи да прочетеш малко повечко, защото скоро цвета ти ще се промени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес си update-нах от Сидия мисля някакво APT свързано с AppSync и сега не мога да качвам. Дава ми досадната грешка в iTunes, идеи ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи, аз като реша да слагам AppSync правя следното. Добавям соурса даден в началото, намирам в него Installous и натискам Install. С него автоматично се инсталира AppSync-а според вашия фирмуеър и всички необходими добавки. Рестартирате и сте нови. Това правя винаги след рестор и нямам никакви грижи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам следния проблем:

Вчера взех телефон 3S 16G с FW3.1.3. Имам акаунт (работещ, а не нов) в Appstore. При инсталиране на програми през iTunes(най-нова версия) те се появяват в прозореца на iTunes, няма съобщение за грешка, но програмите ги няма в телефона. Когато влизам в Appstore през телефона, бутона free за сваляне не е активен. Телефона е логнат в акаунта, компютъра е авторизиран. Не искам да сменям FW на 4, защото телефона е при мен на пробен срок.

През Cydia програмите се инсталират без проблем.

Помогнете, моля!

Редактирано от viharim
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, сложил съм го.

Освен това проблема е и с free от Appstore.

Инсталирах преди малко skype и в настройките на телефона го виждам, но няма икона на екрана.

това е отговор и на neol23. Синхронизирам. Работил съм преди за кратко с IPad и не съм имал проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 4 седмици по-късно...

Извинявам се, но не съм много сигурен ... това става ли за iOS 4.0.2 ? с 3G фабрично отключен съм ако това е от значение ...

ПС. Явно става, но го направих както си пише в първия пости и работи с iOS 4.0.2! ;)

От репото на sinfuliphone не искаше да ми се инталира но това от hackulo.us си бачка.

Благодаря и Успех :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...
  • 6 месеца по-късно...

Имам 1 проблем относно качването на кракнати приложения.Джейлнах си телефона до фирм 4.2.1 свалих от сидиа аппсинк за 4.0 + имам акоунт логнал съм го в итюн свалил сам не 1 а 3 безплатни приложения рестартирах го след като свалих аппсинк забравих да кажа и не мога да кача приложенията през итюн.Преди това при стария ми джейл не помня коя версия беше нямах такав проблем от 6 часа чета секви теми без резултат и ще бъда мн благодарен ако някой може да ми даде някакви насоки.

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте :)

Нов съм в този форум, така че искам първо да поздравя всички.

От няколко дни имам Iphone 4, ОС 4.3.3. фУ 04.10.01,(досега бях с htc) и съм доста объркан, затова моля за малко помощ.

Не мога да си кача навигация на телефона. Телефонът ми е "джейлнат", свалил съм "Сидия", "Инсталъс" и "Апсинк" за 4+.

Свалих през Инсталъса някаква кракната навигация, но след като се свали така и не можах да разбера къде да я търся за да я инсталирам.

Не мога да намеря някакъв файл-мениджър за телефона, че да виждам файловете в него, а през "Itunes"-а също не мога да ги намеря.

Имам регистрация в "стора" и съм свалил едно приложение от там. Какво още трябва да направя за да инсталирам навигацията?

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ключови думи: iFile, iFunBox. Относно Инсталъс - в таб-а downloads на програмата търси приложението, чукни на него и ще ти излязат опциите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за бързия отговор :smile:

Първите две програми предполагам са файл-мениджъри- ще ги потърся веднага.

За съжаление сваленият файл, не се появи в "даунлоудса" в Инсталъса-просто изчезна. Иначе май се увеличи използваното пространство в телефона, като го погледнах през Itues-a в Other точно с 500мб, колкото беше навигацията. Лошото е че не знам от къде да го изтрия. Сега пробвам да го сваля пак, дано този път стане. Много благодаря за помощта. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте, не мога да инсталирам никакви приложения нито от айтюнса, нито през телефона. От айтюнса ми дава съобщение-приложението не може да бъди инсталирано, грешка 0хЕ8003FFE. Исках да си ъпдейтна фейсбук приложението - не стана. Деинсталирах го и след това не мога да го инсталирам. Това, което направих до момента е:

- махнах AppSync 4+ (аз съм с 4.2.1) и Installous.

- добавих отново AppSync от сорса на installous

- добавих си и Installous 5

- рестартирах телефона

Резултат - никакъв.

Инсталирах си и SBSettings и пуснах Fix User Dir Permissions и отново не мога да инсталирам нищо (става дума за безплатни приложения) нито от телефона нито от айтюнс от компютъра.

Има ли нещо друго, което може да се направи (преди рестор) или чист джейл?

P.S. През Installous също ми дава грешка - Invalid ipa и то с различни програмки съм пробвал??

Редактирано от ivodanov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...