Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Промяна на облика на iOS чрез WinterBoard.


mupo

Recommended Posts

то и аз така търса ама за това файлче

/Bundles/com.apple.TelephonyUI

bottombarbkgnd.png [79x96]

дето го подминах нема и 100 пъти изобщо не се сетих че за него става въпрос ;)

иначе по голямата част си ги откривам като зяпам по тях ама некои имена на фаилове направо нищо не ми говорят да не говорим че има такива изображения и зтемите дето никога не съм ги виждал по телефона си :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се ако не питам в правилната тема, но някой знае ли къде във файловата система се пази background картинката (или цвета, ако не е картинка) зад иконките, тоест wallpaper-а, понеже искам директно да си я сменя, а не през winterboard, ако е възможно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно това е невъзможно да го смениш без WinterBoard, тъй като е част от FW, а не изображение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След 30-тина минути цъкане по папките и аз така предположих, но реших все пак да попитам :) . Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

имам следния проблем. До вчера си бях направил различен wallpaper при слайда и в самия телефон. Днес излезе някакъв ъпдейт на SummerBoard и вече не става. Влизам в папката userlockbackground.theme и слагам снимката която искам да ми се показва при слайда, но за съжеление не се получава, някакви идей?

Предварително благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ьпдейта е на WinterBoard. Влез в него и виж дали User Lock Background има отметка. Ако няма го отбележи и придърпай най-горе в списъка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ьпдейта е на WinterBoard. Влез в него и виж дали User Lock Background има отметка. Ако няма го отбележи и придърпай най-горе в списъка.

Не знам защо но не се получава. Пробвах всичко което се сетих. Придъпрах User Lock Background да е най - горе в Winterboard. Слагам снимката която искам и тя се сменя и на home screen/a и на wallpaper/a. След това реших да сменя снимката в User Wallpaper.theme, в момента в който сменя снимката там ми се сменя и wallpaper/a. Вече няколко пъти пробвам и все едно и също...не се получава. За сега единственото което се получава е да си сложа wallpaper/a които искам но home screen/a трябва да ми остане черен....ето и снимка на winterboard/a:

[img82895180.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тапета зад иконите | (Wallpaper.png) [320x480]

Тапета при заключен телефон | (LockBackground.png) [320x480]

Statusbar на десктопа (тъмния) | (StatusBar.png) [320x20]

Тапет зад иконите на първата страница | (Page0.png) [320x480]

Тапет зад иконите на втората страница | (Page1.png) [320x480]

Тапет зад иконите на третата страница | (Page2.png) [320x480]

... и т.н.

сложи картинките които искаш на местата показани от mupo и няма да имаш този проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да си сменя надписа на слайдера срещу AWAY_LOCK_LABEL в кавичките си пиша каквото искам с латински букви и не се променя просто си стои пак slide to unlock какво да правя...?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще ти кажа "addicted" но ако нещо не правя като хората ми кажи защото друг път да си го правя сам.. с цяла тема се справих а тва го мъча 15 мин. и нестава...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай : [download:346x1jw6]http://dox.bg/files/dw?a=2620900eb4[/download:346x1jw6]

Файла го поставяш в : /Library/Themes/Bundles/com.apple.springboard/en.lproj

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

addicted, разархивирай това и постави самите папки в /Bundles/com.apple.springboard/ на темата си и я презареди от WinterBoard.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравете ,искам да питам как да сменя текста (slide to unlok) в 1-я пост имаше обеснение но не мойаь да намеря такава папка с темата iEleganc сьм.мерси предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Легенда:

Мястото където трябва да се постави изображението в темата ви. (Ако папките не съществуват, ги създавате.)

  • Описание на изображението | (име на изображението.png) [стандартна резолюция на изображението]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

за това (slide to unlok) как трябва да се казва папката Wallpaper?

нещо не мога да разбера :nocomment:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пфффф john, обречена кауза си. Какво искаш да ти пише на мястото на Slide to unlock? Ако не искаш да е публично пиши ми на лично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами искам да знам как става, промених слайдера но не можах да разбера как се сменя надписа, това искам да пише ( Karas Baci)

Редактирано от john_digweed
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

[download:24afn4qm]http://dox.bg/files/dw?a=992ec00c92[/download:24afn4qm]

Разархивирай архива и двете папки ги слагаш в Bundlescom.apple.springboard на темата ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много. Сега ако ми кажеш как се прави?

Редактирано от john_digweed
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...