Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с iTunes 8.2 и албумите в landscape


Ради Аврамов

Recommended Posts

Не знам дали е проблем или до някакви настройки. С firmware 3.0 съм, iTunes 8.2.0.23, и си синхронизирах Library`то, което преди ползвах за 2.2.1.Песните се качиха. Първия път като влезнах в iPod в iPhona и ми изписа "Updating Library..." (не го бях срещал). Като зареди имам всичко, но в landscape режим не ми се нареждат песните по албуми, а ми излизат всички песни по отделно? В Аlbums са си наредени по албуми, но не и в landscape.Някой да има идея как се оправя ? Мерси предварително :confused:

В Preferences в iTunes имам чофка на "Keep iTunes Music folder organized...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен разбъркваше album artwork-a без видима причина,напр.албум на Линкин' Парк се появяваше с обложка на Orbital.Изтрих и качих всичко наново,тогава се оправи.Съвет-подреждай в албуми и качвай artwork в library-то на компа,ПОСЛЕ ги качвай в телефона.При редакция на съдържанието в тел-а се появяват грешки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

в новата версия 8.2 не може да се слага custom art на всяка песен или може би са го сложили някъде другаде?? Някой да помогне ако знае къде мога да намеря тази опция.. Като дам Get album artwork тръгва да търси в itunes и не ми изкарва от преди опциите да търся image от РС-то...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кой връща бекъп в повечето случай получава грешки.

gsmnext: Може, може ;) Десен бутон > Get Info > Artwork > Add и си го избираш къде е на компа ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен разбъркваше album artwork-a без видима причина,напр.албум на Линкин' Парк се появяваше с обложка на Orbital.Изтрих и качих всичко наново,тогава се оправи.Съвет-подреждай в албуми и качвай artwork в library-то на компа,ПОСЛЕ ги качвай в телефона.При редакция на съдържанието в тел-а се появяват грешки.

Всички песни (включително и албумите на линкин парк :razz: ) са ми с обложки в library-то на компютъра и всички песни са ми надписани по албуми. Чак след това синхронизирам. Може би проблема идва от факта, че за пръв път дадох ъпдейт на itunes до 8.2, а не install наново, както правя обикновено. В google намерих много хора с проблем като моя със 8.2 и 3.0 на телефона и никой не е отговорил с решение ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеца по-късно...

Съжалявам, че подновявам толкова стара тема, но имам същия проблем, който е описан тук и малко по-сериозен.

Онзи ден ъпдейтнах iTunes до най-новата версия 9.1.1.12. Синхронизирах си разни песни с телефона и излязох. Днес реших да послушам малко музика и стартирам iPod, обаче вместо да видя листа с песните видях съобщението Updating Library. This may take a few minutes. и така е вече цял ден. iPod функцията постоянно се стартира и терминира сама, но тази библиотека така и не се ъпдейтва. Песните са на телефона и мога да ги слушам през iFile. Изтрих всички песни от библиотеката на iTunes и синхронизирах, за да ги изтрия от телефона, след което ги добавих наново и отново синхронизирах, но и това не оправи проблема. Потърсих в google, но всички форуми които прочетох даваха точно това което се опитах да направя като решение, а и останалите хора нямаха този проблем с терминирането на програмата. Казваха че след няколко минути или час библиотеките им се ъпдейтват и могат да си слушат музиката.

iPhone 3GS, OS 3.0

Windows 7

iTunes 9.1.1.12

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправих си проблема. От iFile влязох в /var/mobile/Media/iTunes_Control/iTunes/iTunes Library.itlp и изтрих всички папки и файлове от там. След това синхронизирах телефона и вече нямам проблем с iPod функцията. Все пак си мисля, че новата версия на iTunes е corrupt-нала библиотеката и затова се получи така. Върнах и версията на iTunes до 9.0.3. , но ще ъпдейтна пак, за да видя дали пак ще се получи така.

Edit: Ъпдейтнах, синхронизирах и нямаше проблем. Това още повече засилва съмнението ми, че преди като ъпдейтнах тюнса и се е corrupt-нала библиотеката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...