Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 4.2.1 е наличен


minkof

Recommended Posts

Здравейте!

След ъпдейт до 4.2.1 изчезнаха всичките ми клипове и музика от iPod. В същото време в паметта на телефона количеството използвано място, както и броя на качените песни и клипове е същото, както преди ъпдейта (през Settings -> General - > About).

Другото, което ми прави впечатление е едно странно шумене в слушалката по време на разговор, което не се е случвало до момента

Устройството е iPhone 3GS, фабрично отключен, не е правен никога джейл или ънлок. Ъпдейта е през iTunes, стандартно направен, както всеки път до сега.

http://www.tipb.com/2010/11/23/ios-42-bugs-iphone-music-update-fix/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

След ъпдейт до 4.2.1 изчезнаха всичките ми клипове и музика от iPod. В същото време в паметта на телефона количеството използвано място, както и броя на качените песни и клипове е същото, както преди ъпдейта (през Settings -> General - > About).

Другото, което ми прави впечатление е едно странно шумене в слушалката по време на разговор, което не се е случвало до момента

Устройството е iPhone 3GS, фабрично отключен, не е правен никога джейл или ънлок. Ъпдейта е през iTunes, стандартно направен, както всеки път до сега.

Имах същият проблем, но странно оправи се в момента в който пак го включих към айтуна за да видя къде аджеба са нещата. При айпада бе сходно, но там просто се появи оптимизация на "галерията" и нещата тръгнаха без проблем.

Предполагам и на ифонето е щяло да стане същото. Просто процесора е по-бавен и не съм го дочакал

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Единственият недостатък, който се проявява мен (FW 4.2.1) е, че гърми Spring Board, когато искам да пратя SMS от линка на конктретня телефонен контак, а не от приложението за пращане на SMS-и. И още някои хиперлинкове от приложения на App store пак го гръмват (restart-ират).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не нямам BiteSMS. Имам SwirlyMMS2 това е приложение на Cydia за изпращане на MMS-и, но може и на SMS-и. При FU 3.1.2 не даваше тези проблеми с SpringBoard-a или там каквото беше. Допълнителният софтуер, които е инсталиран извън Sn0wbreeze (за Windows) е AppSync 4.X за да си инсталирам IGO my way, но проблема го даваше и преди това, и още съм си качил SBSettings.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей отново!

Не е от това проблема. Изтрих програмата и нищо. Но все пак нали мога да пращам SMS-през иконата за sms-и.

Мерси все пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здваейте!

Пуснах iREB.

Преинсталирах FW 4.2.1 ей са, но отново същия проблем. Не инсталирах нищо от Cydia освен Snowbreez унлока, че да мога да се логна към оператора и нищо.

Пак дава тъпата грешка. Този път даже и спинг борда не инсталирах. Явно си е така. Сега като синхронизирам, ще видя дали хиперлинковете от AppStore забиват отново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам следният проблем искам да ресторна ими изписва грешка пробвах сигурно 20 пъти,и неще а пробвах също и това,Ех, защо да е лесно, като може да е сложно? Просто пуснете отново ъмбрела-та и махнете отметката на "set hosts to cydia", после натиснете отдолу "apply". Толкоз.

П.П. 1013 е в резултат на липса на "подпис" за ъпдейт на ББ при четворката - това ви предоставя избор, дали да се озовете с нов ББ или да остане старият. Вярвам че функцията в ъмбрела "kick device out of recovery", и пак несе получи някой ако може да помогне,и немо даго изкарам от recovery mod

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах и така но не стана,от снощи се мъча но не става утре щего нося на сервиз

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ме карайте да заключвам темата!

На въпроси и отговори по "проблеми"(и то разисквани, пък и не) си играйте в съответните теми и в съответните раздели!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...