Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Знаете ли към кой оператор е заключен вашия iPhone?


hudson

Recommended Posts

Санкционирам те халба шуменско на следващата среща ;)

П.П. Не разчитай на серийния номер, може и да е локнат към глобул - те са T-mobile BG все пак, може да са го домъкнали оттам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Моят модел е MC140DN и трябва да е на Т-mobile , но Австрия или Германия или Холандия ?! Дали има начин да разбера ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А мога ли да съм сигурен, че е за Германия ? Същите данни за модел са и за останалите 2 държави .

P.P Вече съм сигурен ,че е от Т-mobile Germany - предишната собственичка ми каза най-накрая истината (иначе твърдеше, че и е подарък от американско гадже...) та сега си търся със сигурност Т-мобайлска карта от Германия - някой ако има и иска да ми услужи - ще почерпя ! :)

Редактирано от Tzvetandacov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

моя е мтел iPhone 4 FW 4,2,1 и модел МС603GB модем FW 04.10.01 и за съжаление не тръгва с друга карта пробвано с Глобул и Виваком

Редактирано от zera
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да ви попитам ,Понеже имам Iphone 4 16 gb, 4.2.1. Заключен към T-Mobile,слагах бг карти но не работи, Има ли някаква възможност да пиша до T-Mobile да ми го отключат ,аз имам карта на T-Mobile, това съм го видял от други хора които са откючвали телефоните си обаче от Англия и са били към О2 и пишат писмо до О2 и до 1 седмица им отключват телефоните има ли такова нещо ,мерси за времето . !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте телефона е 3г от англия но по тия показания MB489KS излиза че е от Sweden,кво ще рече това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аско, не разчитай много на тоя списък - невинаги е верен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моят телефон може да бъде отключен на 23.07 тази година, според сайта на T-Mobile. Заключен е към Глобул. Аз не съм титуляр на договора и не знам кой е. Каква е процедурата да бъде отключен и възможно ли е това без молба от титуляра на договора?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Приятели, имам iPhone 4, модел МС603GB. Взех от Мтел, но е отключен. Сега се намирам в Латвия (Рига), сдобих се с микро-сим на Латтелеком ( LV LМТ), която след като я поставя в телефона изобще не пожалава да захапе, търси си мрежата и накрая ми заявява, че "SIM not recognized". Сега какво да правя? Може ли някой да обясни как да се спася в създалата се ситуация?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Взел си го без договор, или след това си пуснал молба за отключване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Взел съм го с договор от Мтел, с мтелската карта работи. Да не би това да е проблема?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, заключен е към Мтел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И какво да правя в този случай? Да си го пратя обратно в България? Тука ще постоя, надявам се доста. Роуминга излиза доста солено!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички, от скоро съм горд собственик на Iphone 4, разгледах коментарите в тази тема, но не можах да намеря моя модел тук, а той е MC603B. Може ли някой да ми отговори към кой оператор е и дали е ФО или ФЗ?

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MC603B е английска 16-ка, на около 98 % заключена, като на второто можеш сам да си отговориш и то логично- телефона с турбо сим ли го ползваш , с ултрасноу ли е или нищо от описаните :) !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

моя айфон е 4 32Г.

номера му е МС605GB

купиха ми го от м-тел и си работи перфектно, само се чудя дали е ФЗ или ФО....

т.е. интересува ме, дали мога да си качвам на него разни неща, ама не през и-тунс....

и всъщност някъде четох, че ако кача Сидия падала гаранцията...

ако мога да я кача де :)

моля помогнете на новака

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заключен е към Мтел. Прочети малко тук: http://bgiphone.com/topic/2259-

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

т.е трябва да го хакна, за да ползвам пълните му възможности?

и това не води до проблеми с гаранцията?

а някакви скрити опасности?

доста съм неопитен и се притеснявам....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Хакваш" по свое желание. Джейла е обратим. Това не са въпроси за тази тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...