Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iBlacklist


tonygti

Recommended Posts

До колкото ми е известно няма такава, поради политиката на Apple относно приложенията и по-специално тези, които включват разговори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

За мое нещастие си качих тестовата версия на 4.0-5 от cydia и след като изтекоха тези няколко тестови дни, програмата си е винаги "disable". Проблемът е там, че дори да кача някоя от кракнатите версии програмата пак не филтрира обажданията въпреки, че на пръв поглед всичко е ОК :-( И въпросът ми е, как да я деинсталирам, така че телефонът да мисли че никога не е била качвана? Или поне някакви съвети защо би могла да не работи при положение, че до преди два-три дена всичко беше наред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. Влез през iFunBox или iFile във Application и изтрий папка iBlacklist.app.

2. Влез през iFunBox или iFile във var/mobile/Library и изтрий папка iBlacklist.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах... И след това като кача оригиналната от cydia направо ми дава че пробния период е изтекъл, а ако кача "излекувана" не дава индикаций че има проблем, но просто не филтрира нищо :-(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съвет: напиши iBlacklist в търсачката на iFile,като търсиш в Hierarchy, не в Directory. Ще ти се появи файл с име iBlacklist.....iphonearm....list

Отваряш го и виждаш пълен списък с частите на блеклист инсталирани в OS. Намираш ги едно по едно, триеш ръчно, рестартираш и опитваш пак със "сготвена".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и на двамата. MCleaner не е лоша програма, но няма една опция която iBlacklist има :-) alxx опитах нещата който ме посъветва, но ефекта е нулев. Отново благодаря и ще продължавам да се мъча :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мое нещастие си качих тестовата версия на 4.0-5 от cydia и след като изтекоха тези няколко тестови дни, програмата си е винаги "disable". Проблемът е там, че дори да кача някоя от кракнатите версии програмата пак не филтрира обажданията въпреки, че на пръв поглед всичко е ОК :-( И въпросът ми е, как да я деинсталирам, така че телефонът да мисли че никога не е била качвана? Или поне някакви съвети защо би могла да не работи при положение, че до преди два-три дена всичко беше наред.

Привет.

Имах абсолютно същият проблем като теб с Блеклист-а. Ако имаш Mcleaner, дори било и изтекла (както аз имах) я деинсталирай. Предполагам всякаква друга програма, която служи за блокиране на обаждания би могла да "блокира" функциите на iBlacklist.

При мен в началото успешно отклони едно обаждане, след което качих още няколко програми, направих няколко респринг-а и програмата вече не функционираше редовно. Бях изтрил всички файлове от нея по телефона, свалях наново кракнатата верися от cydia, не-кракнати също - ефект 0-лев.

След като изтрих Mcleaner всичко тръгна по вода.

Успех

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мене не върши никаква работа, уж кракната в програмата всичко си бачка правя си листи настройки и в whitelist u в black слагам ном който искам да блок и пак нищо.

Пп Оказа се, че е от baterry doctor махнах го и всичко е нормално.. някой да знае защо така ?

Редактирано от direct3d
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Гледам повечето проблеми на блаклиста идват от конфликти с други програми . В момента и аз съм с такъв проблем , работеше без проблем и един ден просто отказа ... преинсталирах , трих , инсталирах по старий версии и нищо . Ще помоля всеки който е хванал коя е конфликтната програма да я напише и да се знае откъде идва проблем . Мерси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

ВНИМАНИЕ!!!

Ако Cydia Ви предложи ъпдейт на iBlacklist, не го правете. Днес трима приятели изреваха, че телефоните им увиснали на логото след ъпдейт на тази шитня. В момента се боря с два от тях. Моя съвет е час по-скоро да я разкарате от телефона си.

След като я деинсталирате, проверете чрез iFunBox за остатъчни файлове, които гарантирам Ви никак не са малко.

167m8ad.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи, зачистването е малко тънко, което изисква много нерви и бутилка Jack. :rolleyes: Първо през iFunBox се трият папките iBlacklist в /Application/ и във /var/mobile/Library/, като втората колкото и да я триеш, не се маха мам*а и. Телефона трябва да е свързан към компютъра и да се дебне кога ще запали. Триеш, рестартираш, докато зацепи. След като стартира ще бъде в Safe Mode. Тук е много важно какво ще изберете. Аз Ви препоръчвам да натиснете OK (не Restart), защото ще започнете отначало. Влизате в Cydia и изтривате iBlacklist. Двата телефона вече функционират. Това е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А сигурно ли е, че проблема не идва от репото на hackyouriphone? На мен то преди ми правеше проблеми и го махнах, не го слагам вече и на други телефони. Няма какво да предложат повече от други репо-та (insanelyi примерно).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имах такова предположение а и от шота на Колето виждам, че имаме съвпадение. Не съм сигурен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мда, сигурно е. И трите телефона бяха с iBlackList от hackyouriphone. Разбирам, че и на The Shaman е от там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Колеги, някой тествал ли е iBlacklist 4.2-1 от репото на xSellize или Sinfuliphone на iPhone 4, FW 4.2.1 и ако да, с какви впечатления? Просто четох много противоречиви коментари из нета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, да бе, аз си чакам :) Четох във форума на xSellize, че някакъв iCracker е пуснал работеща версия и отдолу едни благодарности се изсипват, ама докато не видя в родия форум становище не барам :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И правилно...

Ама само дето всеки чака екипа да тества...

Пък нали би трябвало тук да се споделя личен опит, и всеки да рискува, да споделя, а не да чака на тепсийка....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен, всеки трябва да тества, но според ноу-хау-а, който има :) Моят не стига за iBlacklist, че като гледам как се чисти ако нещо се обърка - ц-ц-ц...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е че, аз отпреди 15-20 дена си свалих черния списък от iCracker, работи на MAX, сваляй смело.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не че нещо, ама гледам си с 3GS... Вярно, че фърмуера ти е същия, но много хора с 4-ки мрънкат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...