Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

MyWi - превръща iPhone в WiFi Рутер


kreto

Recommended Posts

В Cydia лежи версия 4.4.4, може ли да се намери лек?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да се излекува директно на телефона с iFile, но е голяма играчка (13 стъпки )

http://bbs.weiphone.com/read-htm-tid-994767.html това е един Tutorial как да си го излекуваш, след което винаги ще ти показва, че ти остават 9 дни до изтичане на лиценза. Не съм го пробвал, защото моята версия на MyWi съм я купил и е с редовен лиценз. Ако някой му се рискува и занимава, нека да опита и да сподели. Предполагам, че съвсем скоро ще се появи готово решение

edit: Сега намерих пак в един Китайски форум ( http://www.mitbbs.com/article_t/Apple/31348775.html ) едно по-лесно решение. Ръководството е за MyWi 4.3.4-8, но един от потребителите твърди, че този метод работи и на 4.4.4

http://appinsect.com/2010/08/how-to-get-mywi-4-3-4-8-cracked-no-rock

Редактирано от johnnybravo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

И вторият метод, към който съм дал линк работи и мисля, че е по-лесен за изпълнение, по-кратък като стъпки и най-важното - работи! :halloween05:

Днес го пробвах на новият ми iPad, защото се оказа, че милите хорица от Rock Your Phone Team са едни алчни ******************. Платил съм им 20$ за MyWi (9.99$ лиценз за MyWi 3.x.x & 9.99$ лиценз за MyWi 4.x.x), но мога да си го ползвам само на едно устройство. За това бях принуден да търся друго решение :Incredible:

1. Отворете Cydia и добавете този сорс: repo.woowiz.net

img0004rn.jpg

2. В търсачката на Cydia напишете MyWi и инсталирайте MyWi (No Rock) от сорса repo.woowiz.net.

img0005vv.jpg

3. Връщате се в Cydia и в търсачката пишете Rock и го инсталирате

img0006fm.jpg

4. Отворете Rock и си инсталирайте от него MyWi Trial, за целта на мен ми се наложи да си създам нов Rock ID.

5. Сега отворете MyWi и се наслаждавайте на 3000+ Trial периода :motorcycle:

img0002zx.jpg

edit: Преди малко се появи версия 4.6.1. След като направих Update и магията се развали, Trial периода се стопи на 8 дни :smiley-face:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жив и здрав да си johnny. Всичко работи на 6 и с новата 4.6.2 версия.

Всичко което е нужно да се направи е да се изчистят всички файлове на MyWi и Rock и да се следва ръководството което си дал.

img0067f.pngimg0066m.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз се чудя .. какво се е променило в MyWi ( No ROCK ) от версия 3.4.3 нататък.. Има ли голям смисъл да update-вам ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До колкото си спомням при 3.4.3 няма таб за USB или и липсваха някакви настройки. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възможно ли е да пусна интернет на телефона от компютъра и с тази програмка да пусна wifi на лаптоп ? Ако да, може ли името на програмата за интернет от комп към iphone ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разгледай този сайт, там е обяснено стъпка по стъпка как се прави, но мисля, че трябва да си с Windows 7. Иначе програмката е безплатна и тествана от мой приятел. Работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

неможах да разбера от поста ти как да вържа телефона към интернета на компютъра ...иначе мерси за отговора :cheers:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Елементарно. По думите ти разбирам, че не разполагаш с WiFi рутер във вас . Е тази програма, която съм ти дал превръща лаптопа в рутер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ама аз искам iphona да превърна в рутер и то не 3г рутер ами lan рутер (така да се каже)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И не само... От една страна цялата тема, от друга- чрез търсачката- темата за операцията, която искаш да правиш.

Освен това първо се образовай в опциите и настройките за шерване на нет под Windows от XP до 7, които при наличие на лан карта са не само повече от елементарни, но и самото шерване е достатъчно добре обяснено тук.

Само да има кой да потърси и почете, вместо да спами в неподходяща тема ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MyWi 4.6.2-3

1. Отворете Cydia и добавете репото: repo.woowiz.net

2. Намерете MyWi (No Rock) от същото репо и го инсталирайте

3. Отворете Cydia и инсталирайте RockApp (Стартирате MyWi, регистрирате се за RockID, ако вече имате само се логвате)

4. Сега изтеглете MyWi TRIAL от RockApp използвайки вашето RockID

5. След като рестартирате телефона отворете MyWi и ще видите 3365 Trial период

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм с нея и смея да твърдя, че безотказния начин на johnny действа безотказно! Само, че при мен периода е 3602 дена. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Затова и аз съм дал него. Сравни ги.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мой не съм казал обратното. Само искам да добавя, че версията е която съм дал на предната страница ( #58) след поста на johnny понеже в Rock не ми е излизал ъпдейт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Излезе ъпдейт до v4.7.7. Ъпдейтвате спокойно без притеснения ако сте направили стъпките по горе. Триала си остава.;)

MyWi v4.7.7 - оригинален .deb

bcb37a20cce8d9b3.png

И минутка за реклама, :) можете също да си го добавите от моето репо - cydia.myrepospace.com/GPower/

955061a0586356ba.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MyWi 4.6.2-3

1. Отворете Cydia и добавете репото: repo.woowiz.net

2. Намерете MyWi (No Rock) от същото репо и го инсталирайте

3. Отворете Cydia и инсталирайте RockApp (Стартирате MyWi, регистрирате се за RockID, ако вече имате само се логвате)

4. Сега изтеглете MyWi TRIAL от RockApp използвайки вашето RockID

5. След като рестартирате телефона отворете MyWi и ще видите 3365 Trial период

Направих всичко описано и след като не успях да подкарам WiFi tethering нещо се прецака WiFi-то на телефона(изгуби връзка) влязох в Settings, но не успях да вляза в WiFi телефона просто заби. Излязох с Home бутона и след това натиснах Sleep бутона и телефона ИЗКЛЮЧИ и не искаше да се включва със Sleep бутона и успях да го подкарам след задържане на Home+Sleep за около 10-15сек. Включих телефона и продължих с пробите. Беше ред на подкарване на интернета през USB. След като му дадох да го споделя през USB в програмата отгоре в синьо ми изписа "Internet tethering down: 0kb up: 0kb".. нещо такова. След това пак пробвах да дам ON на Tethering, но телефона мисли мисли после ме пита може ли да пробва в Airplane мод (това можело и да оправи проблема). Пробвах и с двата начина, но не успях да подкарам интернет по никакъв начин. Както и да е.. това, че 2 пъти телефона ми заспа... за мен е достатъчно да се откажа от тази програма. Въпроса ми е кое трябва да изтрия за да се махне всичко инсталирано? (Rock и MyWi от Cydia достатъчно ли е?)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си направил нещо както трябва:)! Програмата работи на 6. Погледни на предната страница пост #51 за да видиш как да премахнеш всички гадинки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Махнах всички гадинки.. инсталирах отново, но същото положение. След опит за пускане на WiFi tethering изведнъж както телефона ми е свързан към wifi ми изписва, че нямам връзка и интернета спира. След като вляза в Settings и натисна WiFi и менюто забива. Не мога да намеря в Rock - "MyWi TRIAL" намирам само: MyWi 4.0 19.99$ ; MyWi(No Rock) ; MyWi Cracked ;

До сега опитите ми бяха с MyWi 4.0 тъй като не намирам TRIAL.

Редактирано от uponone
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Казах ти аз, че някъде бъркаш! Хайде да направим пак операцията по премахването на всички гадове и рестарт на телефона. След като започнеш Наблегни на

4. Отворете Rock и си инсталирайте от него MyWi Trial, за целта на мен ми се наложи да си създам нов Rock ID.

П.П.- Алтернатива !

3. Отворете Cydia и инсталирайте RockApp (Стартирате MyWi, регистрирате се за RockID, ако вече имате само се логвате)

НЕ СЕ ЛОГВАШ СЪС СТАРИЯ АКАУНТ А ПРАВИШ НОВ !!! За това не ти дава да изтеглиш MyWi TRIAL а ти показва MyWi 4.0 19.99$ :)

Хвърли един поглед на ръководството на johnnybravo пост #57 .

Алтернатива 2

Триеш всички остатъци, рестартираш телефона, добавяш моето репо и инсталираш MyWi (No Rock) и не се разправяш с глупости!:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтрих всичко инсталирано и всичко което пише в #51 пост. Инсталирах всичко по стъпките на johnnybravo. Направих си нов акаунт както ми каза. И като вляза в Rock отново не ми намира MyWi TRIAL. Чета и правя всичко което пишеш.

Може проблема да е друг. Като отворя MyWi още преди да е инсталиран TRIAL, който така и не ми се показва ми пише, че имам 3618 дни... А уж съм с нов акаунт и съм изтрил всичко старо... (по назад в темата пишеше, че при първото отваряне ще ми изпише 9 дена)

Редактирано от uponone
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...