Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

MyWi - превръща iPhone в WiFi Рутер


kreto

Recommended Posts

Така и не успях да се справя в MyWi.. От доста време слагам различни версий, но пак греда. Сега мога да я ползвам само, ако върна времето на телефона на 25ти септември. Тогава ми е изтекъл Trial периода и дори като ресторна и инстална на чисто пак ме разпознава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На предната страница е обяснено доста добре начина за справяне с програмата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Досегашният метод работи перфектно и с MyWi 4.9.9.

Ами да. Не беше тествано преди да го направиш ти. Чакаха се тестери като теб или някой, който ще направи по добър крак.

Инструкции: Следвате ръководството от пост #97 .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MyWi 4.9.10

Ако инсталирате днес 2010-11-10 приложението или за пореден път правите интервенция поставяте това:

#!/bin/bash
Path=$(dirname "$0")
ddd=$(exec "date" "+%Y-%m-%d %T")
x=exec "date" "-s 2010-11-10"
{ sleep 3; exec "date" "-s $ddd"; } &
exec "${Path}"/MyWiApp_

Инструкции: Следвате ръководството от пост #97 .

b7f6a7f7bf418da8.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що се ъпдейтнах от Cydia направо от ModMyi. В пакета пише 4.9.10, но като се инсталира, в самата програма пише 4.10.1. :rolleyes:

Работи без проблем с метода със смяна на датата в стартовия скрипт от по-горе. :goodpost:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо вече никой не дава дебовете на новите версии? Трудно ли е, или чакаме някой друг?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MyWi 4.9.10 Crack!

Свали

v4.9.10

* Fix for iPhone 3G on 4.1 and MyWi won't open

Important Note: Make sure You Install com.intelli.statusbaricons before you Install this Crack.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре как да оправя часът ми да не се занулява постоянно ?

И малко оф: Имали програмка за сверяване на датата и часът от някой сървър с точно време ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MyWi 4.9.10 Crack!

Свали

Премахвате инсталираната версия ако имате такава на Вашият iPhone и изчиствате всички остатъци с помощта на iFile. Убедете се, че имате инсталиран statusbaricons и чак тогава слагате тази версия. Тествано и работи.

На тези на които не им се занимава с .deb могат да си я инсталират и от репото на cydia.myrepospace.com/GPower/

Thx: Wortel

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Sinfuliphone го пуснаха изцяло кракнато приложението MyWi 4.9.10.

Всеки може да си го дръпне от cydia като добави техното репо.

reposource.png

Работи перфектно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я обясни колко перфектно работи и как след определени минути в стендбай и след отключване трябва да се сврзваш отново ръчно към WiFi мрежа която вече си бил свързан.

По инерция ли пишеш или просто да си трупаш постове!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки с проблемите и с параноите си.

Цяла сутрин ползвам програмата и проблеми не съм забелязал нито в къщи нито когато преинсталирах 2 лаптопа и им давах нет от програмата и всичко си рабореше нормално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-добрата алтернатива е ако не врътката със заместването, то разделяне с 20$, който скоро ще платя за тая програмка, защото е много добра и само тя не ми е платена на телефона и това ме кощри. Жорка, а ти вникни в същината на поста ми и не пише по инерция (за пореден път), защото тука виждам само един параноик.:tooth: Мисля, че доста повече съм ползвал приложението от теб и знам какво, кое, къде дори на теб ако не се лъжа съм ти дал буквата А относно тази програма!:Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Буквата А ми я даде sinfuliphone още когато бях с 3GS-ката и я ползвам от много отдавна.

Ти се опита да ми помогнеш още когато си взех 4-ката но без успех.

Единствения метод проработи това с 3-те рестарта и то доста след като си писахме по скайпа.

А и да не забравяме това което каза за MyWi 4.9.9:

Досегашния метод не работи. Не ъпдейтвайте.

и аз първи написах че работи. Но не по твоите думи трупам постове.

По добре да спрем дотук!!!

Редактирано от joroiliev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А да ви кажа ли аз какво "викам" и на двамката за подобно офффф– "любовно изясняване" в тема?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нова икона и фон за програмата. Направете си бекъп преди да заместите файловете от архива. Работи и на iPad.

282263dc580a62b8.gif

Поставяте в Applications/MyWi.app и respring.

c8d5db7e3eb37d02.png1272ac0b0ded7db6.pngb95d0a4bfb81f7ce.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MyWi 4.11.2 CRACKED BY WORTEL

http://itunes.apple.com/linkmaker/

Премахвате инсталираната версия ако имате такава на Вашият iPhone и изчиствате всички остатъци с помощта на iFile. Убедете се, че имате инсталиран statusbaricons и чак тогава слагате тази версия.

Оправен е проблема с WiFi.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

От къде мога да кача този "statusbaricons" ? Качих програмата но ми иска лиценз и се рестартира след като натиска trial ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как откъде бе лъвче?От cydia естествено,но въпроса опира до това дали имаш джейлбрекнат телефон!!!И си оправи профила,че ще има :crushed:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чрез тази програма може ли да използвам кабелния интернет на компютъра към телефона и чак тогава да направя WIFI Hotspot за да се свързвам с лаптопа и ако може как става това.Благодаря !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Cydia не намира statusbaricons ако може repo

И си оправи профила...

Всичко си му е наред на профила ми ;]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...