Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

MyWi - превръща iPhone в WiFi Рутер


kreto

Recommended Posts

Качих програмата но ми иска лиценз и се рестартира след като натиска trial ...

И след рестарта на телефона пусна ли приложението на ново?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Cydia/Manage - отгоре има таб Settings.

След като качих statusbaricons качих MyWi и рестартирах телефона. След това пуснах приложението и натиснах Triel телефона се рестартира и сега всичко е ОК. Ако възникнат проблеми ще пиша.

Настроих картата на "Computer-to-computer network" намира MyWi но уви не пуска интернет на лаптопа ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Махни я тая настройка бре, тя е за споделяне от лаптопа. Търси си телефона както търсиш рутър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Wireless Network Connection показва MyWi по този начин

opt1293371098e.jpg

Като се опитам да вляза ми изписва това

cqs1293371169j.jpg

Изпълнявам инструкциите но нет-а така и не идва :(

Явно проблема при мен е в настройките на картата ...

bfi1293373560o.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отдолу виждам едно хубаво BAD (On demand), а в настройките има отметка на Any available...(access point preffered) - това значи че винаги ще предпочете рутера.

Първо прекъсни връзката с рутера(направи я да се свързва ръчно, не автоматично) и после опитай. Мисля че нещо ти липсва и в настройките на майуай, не би трябвало да я виждаш като ад-хок, а като аксес пойнт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

klz1293395728p.png

bwy1293395743l.png

cqs1293395756t.png

Това са ми настройките на MyWi. Network to access - Any available network ли да го оставя или Access point. Махнах отметката от Automatically connect.

п.п. Прави ми впечатление, че дори когато е спряна програмата пак намира wireless network-a :mellow:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намира го, защото го е запаметил като профил за свързване. Изтрий сегашния профил(като ад-хок от лаптопа), остави mywi на аксес пойнт и се свържи наново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намира го, защото го е запаметил като профил за свързване. Изтрий сегашния профил(като ад-хок от лаптопа), остави mywi на аксес пойнт и се свържи наново.

Трия сегашния профил на mywi от Preferred networks , пускам mywi и пак го намира като ад-хок . свързва се но не пуска нет .... На теб как са ти настройките на mywi ? И е крайно време да го пуснеш тоя skype :]

п.п. Кажи си настройките на wireless картата на лаптопа.

На всички стана само при мен не иска :mad: :mad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Давал съм нет от mywi на над 70-80 лаптопа дето съм правил. С някои съм имал малки проблеми със свързването като например Acer и HP, но това се дължи на калпавите драйвъри дето сам си слага win7. След това сложа ли официалните си драйвъри всичко си тръгва нормално.

Също ми се е случвало лаптопа да се свърже и да има индикация че има нет а да не може една страница да отвори .

До сега останових че 2 модела wifi адаптери не се понасят много с mywi и първоначално трудно се свързват, но един път направят ли го след това нямат проблеми.

Пробвай да изтеглиш най новите драйвъри за wifi-я ти.

След това ако се кънектнеш с mywi изключи и включи няколко пъти програмата а на лаптопа се опитай да рефрешваш някоя страница докато не отпецне трансфера на интернет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лаптопа ми е модел ASUS X51R. Качих последните драйвери на wifi картата. Пускам MyWi намира го като ад-хок, конектва се (прави го за около 3-4 мин иначе се свързва за секунди) но интернeт така и не идва

Пробвай да изтеглиш най новите драйвъри за wifi-я ти.

След това ако се кънектнеш с mywi изключи и включи няколко пъти програмата а на лаптопа се опитай да рефрешваш някоя страница докато не отпецне трансфера на интернет.

Дори след тази манипулация пак не иска. Явно лаптопа ми не се разбира с MyWi...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко си направих Update на My-Wi до версия 4.12.5. Новото, което забелязах е "Bluetooth Tethering"

img0393jc.jpgimg0394v.jpgimg0395x.jpgimg0396xx.jpgimg0397w.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MyWi 4.12.5

http://itunes.apple.com/linkmaker/

What's new

- Bluetooth Tethering Option Added

- Fix to stop "Not Initialized/Reboot Required" message after phone has been on for a few days.

- BETA: Added vibrate/audio on new connection option

Tnx WORTEL

Премахвате старата версия и почиствате всички остатъци с помощта на iFile. Убедете се, че имате инсталиран statusbaricons и чак тогава слагате тази версия. Тествано и работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Опитах се да кача последната версия. Права го по този начин НО като приключи инсталацията не ми дава "Finished with result code:0" ... явно не се разбира с някоя от програмите но не мога да установя точно с коя.

п.п. ако може един линк на statusbaricons

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MyWi 4.50.20 (including OnDemand) -Full

http://itunes.apple.com/linkmaker/

Премахвате старата версия и изчиствате всички файлове!

Инсталирате .deb фаила чрез iFile като задължително трябва да имате пуснат нет на телефона, респринг, стартирате приложението и след това рестарт. Работи с всички джейлбрейкнати iPhones (включително 2G/3G/3GS/4) и iPad на 3.1.2)

4.50.6 Initial Release

-Added support for MyWi OnDemand

-Auto Shutoff Timer

-All new UI to make using MyWi even easier!

-Active Users now shows device names

Тествано е лично на iPhone4 - FW4.1/iPhone3G - FW3.1.3

2d9f88f14fc43dda.png

Cracked by Wortel

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MyWi 4.50.21

http://itunes.apple.com/linkmaker/

Премахвате старата версия и изчиствате всички файлове!

- Fix for iPad UI

- Fix for iOS 4.0/4.0.1 OnDemand issue

- Fix for Wep Key entry

- Fix for uninstall error with OnDemand

f881cd52b278ba7a.png

CRACKED BY WORTEL

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като ъпдейтнах на 4.2.1 и джейлнах, като инсталирам МyWi тази последната кракнатата ми излезе да цъкна trial, register и още нещо цъкнах триал и искаше ребуут след и сега постоянно като я пусна иска ребуут .. Как да го оправя и кои файлове да почиста ако може да ми кажете каде се намират, че нещо не се оправям c Ifile.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влизаш в iFile в Search пишеш MyWi натискаш върху Hierarchy и каквото ти излезе там го триеш и след това пак инсталираш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MyWi 4.51.1 **FULL**

http://itunes.apple.com/linkmaker/

Fix for iOS 4.2.6 (Verizon Phone)

Премахвате старата версия и изчиствате всички файлове!

Инсталирате .deb фаила чрез iFile като задължително трябва да имате пуснат нет на телефона, респринг, стартирате приложението и след това рестарт. Работи с всички джейлбрейкнати iPhones (включително 2G/3G/3GS/4) и iPad на 3.1.2)

Тествано и работи!

CRACKED BY WORTEL

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като го инсталирам през iFile дава "Finished with result code:255" и после никъде не мога да го намеря нито като икона нито с serch-а на iFile.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...