Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Viber


neol23

Recommended Posts

Номера нали не го пишеш с нула (0). Чист трябва да е - 888xxxxxx.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Gpower - сега инсталирам PushDoctor да видя дали ще се оправи.

Grievous - правя го точно както трябва.

При един приятел също с Iphone 2G 3.1.3 джейлнат не иска да направи нишо след натискането на Continue

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде не заривайте темата. Не му ли тръгнат пуш-овете - няма смс, няма работещ вайбър. Тези от вас, с хактивирани телефони: пуш доктор или SAM(за по-новите ОС) и тогава мислете за такива приложения!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не получавате смс с кода за активиране, ползвайте препратката към сайта. После ще получите позвъняване от странен номер. Отговорете и се пригответе да запишете или просто запомнете кода, който ще Ви продиктуват. Успех!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рингтона се сменя от самото приложение. Влизаш във var/mobile/Applications/Viber/Viber.app и намираш файла default.caf. Логично почти при всички apps се подвизава под името default. Намираш си подходящ и заместваш. ;)

3ff39d84a9aae5a5.PNG

П.С. При всеки ъпдейт на приложението, трябва да се повтаря тази процедура.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен нотификациите се загубиха ,пуша работи пробвал съм го с ipush test получавам си всичко, но Viber спря да работи .Гледам ,че няма сертификати за Push Doctor дали може затова да не работи ??? Моя Push Doctor съм го инсталвал преди доста време ,когато имаше сертификат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това се прави само веднъж след рестор. Другаде е проблемът - може би в сървърите на самия вайбър?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен всичко си тръгна от първия път... имам няколко приятели с айфони и андроид телефони - никакви грижи, чува се супер, звъни почти моментално... Единственото което забелязах е че през 3G когато ползвам нета първите няколко секунди не се чува, но после си идва всичко на мястото.

BTW, разпознава ми и хората които имат програмата, дори и телефоните им да не са ми написани в контактите с +359 пред номера. Повечето ми са с 0хх, понеже са вкарвани на ръка преди година и повече от старата ми Нокия.

Редактирано от guBaHe
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Някой успял ли е да го подкара на 2G.

То си пише, ама все пак да питам

Viber system requirements for your iPhone:

* iPhone Models: 3G (*partially), 3GS and 4.

* iPhone IOS (operating systems): 3.1.3, 4. or newer.

* For top performance we highly recommend iPhones 3GS and 4.

* Other devices: iPod touch and iPad (latest generations)

are partially supported.

Редактирано от ypetrov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да работи на 2G, тъй като той е само на 2G мрежа, а там скоростта на трафик е недостатъчна за гладък разговор или въобще за такъв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

успял си да го пуснеш на 2Гто ли?

Щото на 4ката си работи през wifi, ама на 2Gто не ще да се прати номера и да се получи кода

Не съм си отрязал картата и да я сложа на 4ката и да направя регистрация.

Ама ще взема да отида до сервиза да я резнат за пробата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гога, до колкото помня, за да работи известяването, приложението трябва да е в бегграунд режим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уж трябва, ама не. Гога, пуш доктор? Въобще, имаш ли някакви сертификати за туба, мейл?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

С "Доктора" няма проблеми. Даже може след като инсталираш Viber да го разкараш. Не трябва да стои в бекграунд режим, но за да индикира повикване трябва да поддържа WiFi включено т.е. или да стои "светнат" телефона или да е включен да се зарежда (може и с Insomnia да става). Всичко това при версия на Viber 2.0.2 с 2G.

Редактирано от borisb
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

С 4.3.3 съм и телефона влиза в safe mode след ъпдейта!Искаше ми и регистрация отново!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не сработва новата версия при мен!Крашва постоянно!Не се разбира с нещо?!Връщам старата версия!Интересното е,че не ми даваше ъпдейт в стора?!Може би новата версия е за IOS5.0;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, става и за 4.3.3 но я изтий и наново я дръпни, при мен беше така но после потръгна, само каде няма старите смс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен нямаше грижи с инсталирането на 4.3.3. Добре се държи, не е крашвала, а и старите съобщения стоят. Вече и снимки се изпращат, само едно досадно нещо забелязах, при спрян звук на телефона, програмата все пак издава звуци при получаване на съобщение, малко по-тихи, но ги има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...