Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

MobileLog


Sladichuk®

Recommended Posts

Когато искаш да ползваш iGO отваряш SBSettings/Mobile Substrate Addons и от там задаваш OFF на MobileLogLib.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MobileLog v3.1.1

mrctue.png

Новото:

- Поправена е поддръжката на FW 3.1.2. Сега MobileLog работи под 3.0, 3.1 и 3.1.2

- Поправен е проблем, при който разговорите не се триеха от оригиналните "Recents"

- Когато iPhone е в безшумен режим, известяването за пропуснатите събития е само чрез вибрация (без звук)

- Поправен е проблема с блокираните/скритите обаждания. Сега блокираните обаждания се групират правилно и се изтриват

- Добавени са Delete All/Missed/Incoming/Outgoing Calls, когато се натисне бутона Edit в Recets в MobileLog

- Добавен е експорт към csv файл. Достъпно е в Settings -> Data -> Export

- Добавена е опция за вибрация при успех. Опцията активира съобщение чрез вибрация когато отсрещната страна приеме обаждането ви

- Добавена е опция "Save attempts". Опцията позволява да забраните набирането в Recents

- Нов модул за MobileLog

п.п. по метода на chayanne по-горе, iGO работи. Може да си я свалите от репото: htth://repo.beyouriphone.com/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеца по-късно...

В официалния сайт лежи версия 4.0, но в Cydia не я намирам. Някой ще бъде ли любезен да качи оригинален .deb файл, или ако я намира в телефона си да сподели от кое репо извира. Благодаря. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не я намираш в Cydia -> Sections -> Utilities, то си добави репото http://www.ixtension.com/cydia, там я има оригиналната версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, има ли някой излекуваната версия на MobileLog за фирмуеар 4.1 защото като сложа оригиналната за 4.0 има пробен период.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

ПрограмчЕто работи добре на иОС 4.1. :)

П.П.2 (Edit 1) Програмата наистина работи но неизвестно защо процесът й прекалено често заема доста процесорно време и с туй направо "яде" батерията, което за мен е неприемливо и махнах инсталацията. Жалко - вършеше добра работа. :(

П.П.3 (Edit 2) Сега сложих версията от репото на GPower и с нея немя грижи и работи нормално както се и очаква... явно предната е била нещо прецакана. :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш грижи защото нямаш FaceTime. Моят съвет е всички с iPhone 4 да стоят настрана от MobileLog 4.0 и да изчакат фикс. Днес мнгократно се опитвах да проведа FaceTime разговор, но напразно. Веднага след първия сигнал ми даваше ето това:

a65d4ef9135ff721.PNG

Деинсталирах MobileLog и всичко се оправи. Проблема се коментира и по чуждите форуми, но решение засега няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еее, Коко що не каза по-рано, аз се утрепах да набирам и да се ядосвам, на всичкото отгоре MobileLog ми е платен...махам го веднага !!! Мерси!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Има ли подобна програма като MobileLog, но от AppleStore-а?

Интересувам се от функцията за показване на разговорите проведени преди месец или повече...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли проблем с enable replacement, като го пусна и влезна в стандартния ми крашва ,като махан отметката и всичко е ок но трябва всеки път да влизам в Mobile log, което не мие много удобно, FW e 4.2.1, с 4.1 нямах такива проблеми, ползвам версията от sinfuliphonerepo.com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ли е наистина единствената програма с такава функция за показване на списъка с повиквания?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потърси в Сидиа с "call", има алтернативи. http://bgiphone.com/topic/1196-recentcalllog-delete/page__pid__90913#entry90913

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

На МобилеЛога най-добрата опция му беше, че групираше всичките обаждания а не както е сега някакъв безкраен списък. За жалост аз поне за сега не съм намерил алтернатива на тази опция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...