Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone с метален калъф


Гост

Recommended Posts

Ако предложените калъфи за iPhone на пазара не ви допадат много, може би най-новото от тях ще ви заинтригува. EXOvault е метален калъф, който изглежда по-различно от останалите и освен това би осигурил по-висока защита на телефона ви. Можете да избирате между три варианта - алуминий, месинг и титан. Цената съответно е $95, $95 и $300.

Няколко снимки, за да видите как изглежда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не ми дава кеф тоя калъф,изглежда странно според мен.Но както са казали хората ''Разни хора разни идеали". :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно не е много, алуминия и титана са лекички... ама и цената му е еднаа...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все едно е правен в час по трудово. Явно залагат на хората, които пазаруват странни (до грозни) неща, за да изглеждат ексцентрично.

п.п.

tonygti, единият модел от снимките е от месинг. Той не е чак толкова лек мисля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С тоя аксесоар трябва внимателно да се доближава ухото до телефона, а не телефона към главата, че ще има пострадали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никак, но за сметка на това ще привлича мълниите :mrgreen: .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Алуминия би трябвало да пропуска всички тези неща :) + Това е лекичък. На мен като цяло много ми харесва а и.. На всичкото отгоре охлаждането ще е по-добро :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е повече за самозащита, отколкото калъф.

"Гръмни ме... не ме удряй с iPhone-a"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Боже, колко мъка има по този свят! :)

Има хора, които правят ужасни неща със себе си и с другите....Ще го направят и с айфона си! :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Костов го направи с Балкан, ще го направи и с телефона ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 4 седмици по-късно...

Боже,това момче живее с разбирания от 5 години... Нокиите може да са били тухли ама сега са... най - добрите :(

П.П Ср за офф топика :ghostface:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това си е твое мнение... При това си в особено голяма заблуда изпаднал, колега :biggrin:

Пък и да го пишеш в този форум, е проява на лош вкус :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ох,вярно че ви настъпах по мазола с нокията. :) виж и на мен ми харесва повече айфона но тва не значи че тряя да плюя нокиа за това че се опитват да го кокнкурират.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зверски ни настъпи. Как можа. Сега всички почнахме да завиждаме ужасно на фиьешън играчите с Нокиа :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко ми прилича на тези портабъл Нинтендотата така... ръбато, грозно, с дизайн като джобна радиостанция от 60тте....high-end ама за тогавашни времена.

Знаете ли колко цигани ще му хвърлят око докато се прибирам? Само у рейса/маршрутката поне 10. Не, благодаря!

Пък и като го изтърва на земята да пукам по 2 плочки, все теракот да сменям у нас...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Функционално е, служи за самозащита, за забиване на пирони, начукване на пържоли...има вид на нещо изпълзяло от заводите на VaultTec (Fallout феновете знаят за какво говоря), с него върви и книжка с инструкция за употреба и с номера на спешна медицинска помощ в случай че го изпуснете върху крака си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

не знам защо така не харесвате нз как да го нареко, но това според мен е най-якото нещо което мога да си взема на айфонката, ако беше по-евтин щях да си купя, ама криза

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...