Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с touchscreen-а на 2G


apomarinov

Recommended Posts

Значи проблема е следния, след толкова ползване и по-точно злополуки, които са му се случвали на телефона с абсолютно никакви последствия сега според мен безпричинно стана това. Първия ред(или част от него или някъде в тази област) и по-точно този

1014829h.png

не работи. Ще се радвам, ако има решение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да но не помогна, ако го ресторна дали ще се оправи, понеже отдавна не съм и се е позадръстил. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е в крайна сметка го ъпдейтнах до 3.0, но за съжаление без ефект, тъча на това място пак не работи :cry:

Значи в крайна сметка излиза, че това ограденото в червено не работи, а като натисна в синьото е все едно натискам горе бутончето +

pictureo.png

Решение да се намери, голям камък ще ми падне :confused:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лелее това е много гадно немога да се възползвам от функцията за търсене в новия софтуер, чакам ако някой се сети нещо да пише :confused:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно се е скапал дигитайзера. За съжаление оправията е нов дисплей.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А с този проблем за каква пара мога да го продам горе долу(има бая следи от употреба, по дисплея нищо фрапиращо и има док, усб и кутийка, само дето не е неговата 8GB e)?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То по-добре следите от употреба да бяха по дисплея. Без това трябва да се сменя. Нов дипслей със смяната ще е около 300 лв. Значи повече 150-200 лв. трудно ще му вземеш на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То по-добре следите от употреба да бяха по дисплея. Без това трябва да се сменя. Нов дипслей със смяната ще е около 300 лв. Значи повече 150-200 лв. трудно ще му вземеш на телефона.
Toчно а аз и 100лв не бих дал за този телефон да го оправя :evil:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...