Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

SMS Globul, странен проблем


Haunted

Въпрос

"Изпратете празен SMS на номер 5005 от вашия мобилен номер. Ще получите обратен SMS с първоначална парола за достъп.*"

Изпращам СМС от Messages -> New Text Message и на полето To: 500-5 ? Какво ли не правих не мога да въведа 5005, все излиза 500-5, а като изпратя СМС на 500-5 ми дава грешка и не може да се изпрати? А празния СМС го изпращам с един "Space" ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

15 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

а какво ще стане ако си създадеш контакт с номер 5005 и после изпратиш СМС-а на този контакт... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сега пробвах при мен го разделя на 50 05 странно, дали не е

до някоя настройка !?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Предполагам, защото при мен не го дели. Току що пробвах и номера си остава 5005.

Но аз съм с меню на немски и не съм слагал никакви теми и настройки за БГ оператори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен си излиза 5005...вижте дали настройките ви в Settings/International/Region Format са зададени на Bulgaria....това ми идва на ум ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Разделянето е от region format,но проблема не ти идва оттам. Редовно пращам sms на 130-2(плащане на място за паркиране в София) и нямам проблем. Ползвам и ментел и глоб#л. Пробвай reset network settings.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен като го написах ми излезе 50 05 но се изпрати успешно,а ако е 500-5 тогава не става

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Как ти излиза изписан номерът няма абсолютно никакво значение. Това е просто начин на визуализация според регионалните настройки. Проблемът ти е някъде другаде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами празен - нищо не пишеш, нито интервал, нито точка НИЩО. То затова се казва празен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...