Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с FW 3.0 - липсват опции


slavv

Въпрос

Здравейте,

От скоро съм с 3.0. Първоначално всичко беше ок, но когато смених СИМ картата опциите за импорт на контакти от СИМ-а на телефона, както и настройките за мейл, и календар изчезнаха.. :surprised: :confused: :cry: На всичкото отгоре нямам Инсталър.апп, за да си кача СИМПОРТ, както ме посъветваха.Някой има ли подобен проблем и най-вече решение? :question: :question:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Installer е минало -> viewtopic.php?f=6&t=1189

SimPort и iSIM са до FW 1.1.4

Като си сложеш другата SIM карта менюто за Майл и Контакти появява ли се?

Каква карта слагаш? Стара ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имах същия проблем и направих 3 рестора.След известно време изчезваха въпросните менюта.Днес направих поредния рестор и след около 30 мин изчезнаха.Замислих се и започнах да ДЕинсталирам всичко качено от Cydia,iTunes и AppStore.Не помогна...Помислих,че може да е и от Make It Mine,но не беше и от него.Накрая,махнах отметката на MyTheme в WinterBoard (My Theme е старата ми тема с която бях на 2.2.1 и си я бекъпнах пак на 3.0) и проблема изчезна.След това пак я активирах и пак ми изчезнаха менютата.Когато ми потрябват само деактивирам Custom темата си и се появяват.Така,че ако имаш Custom тема,деактивирай я и виж дали няма да ти се реши проблема :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз НЯМАМ Winterboard, и на мен също ми изчезват. Настройките на Safari изчезват при инсталирането на Web View controler(върви в пакет с Reflective dock). Очевидно е че има доста неща които създават ядове все още.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И на мен ми изчезваха менюта. Преди време си сложих една тема (ако не се лъжа беше темата BGiPhone или някоя друга, не съм сигурен) дръпната тук от форума. Темата беше сбирщина, събирано в нея какво ли не. И по-точно проблем в темата правеха тия иконки, които са за промяна на Settings менюто. Като я махнах всичко се оправи...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...