Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

X-Mini II


Ради Аврамов

Recommended Posts

Anthony целият спор е за да намалиш ти цените :lol: На подсъзнателно ниво..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 63
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Ради Аврамов

    14

  • Anthony

    7

  • Toni-

    3

  • goce kostadinov

    3

Топ автори в тази тема

Аз също се сдобих днес с едно от тези "мини-та" благодарение на @Anthony за което не знам колко пъти ще му благодаря, но найстина аддски много ме зарадва "бомбичката". Следкато я свързах към iPhonе-а ми....цял ден слушам & не мога да & се нарадвам! Имам едно въпросче - как да разбера кога се е заредило това чудо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

светлинката се сменя от червена на синя (поне аз останах с това впечатление)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно така ;) Свети червено докато се зареди, после става синя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много за бързите отговори - аз още не съм стигнал до червената светлинка (не успявам да му изхабя батерията), но да попитам предварително! Предполагам, че като всяка нова (Li-ion) батерия трябва да се създаде цикъл на зареждане, а именно изхабяване докрай & зареждане 12-тина часа или се лъжа?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При положение, че едно от главните приложения на x-mini-тата е да озвучават лаптопи, едва ли има проблем. Аз лично зареждам моите докато слушам на лаптопа с usb кабела. Засега не ми е падала батерията на нито една от 2те. И все пак "Литиево-йонната батерия (с популярно съкращение Li-ion) е вид акумулаторна батерия, в която литиеви йони се придвижват между анода и катода. При разреждане йоните се придвижват в посока от анода към катода, а при зареждане - от катода към анода.

Литиево-йонните батерии се използват често в потребителските електроуреди. Понастоящем те са един от най-популярните видове батерии при преносимите електронни устройства, има най-високо съотношение енергия/маса, не страда от ефект на памет и бавно губи своя заряд, когато не се използва."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, а накрая ще почнат да го подаряват и даже да дават по някой лев с него или каса бира. Колко мислиш, че е печалбата от подобно нещо? Бензина колкото повече се търси, толкова по-евтин ли става? Или сигурно много малко търговци го продават? Икономиката си има правила. Цената ще падне само ако производителя я намали, а той трябва да е с тежки психични отклонения за да го направи, при положение, че има огромен интерес към продукта му. Я ми кажи Iphone колко пъти поевтиня до сега, въпреки че търсеното му нараства главоломно?

Говорим за техника, а не за бензин или ракия. Разбирам, че печалбата не е много специално за тази джаджа. Говоря по принцип. Цената на техника винаги пада - дали ще е след месец или 5 - пада. А сравнение м/у iphone и портативна колонка не може да се направи по никакъв начин. Колко милиона са продадени от X-mini II ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не спорете за нещо което не сте държали в ръка. Това мини е върха на сладоледа в бранша си. Който не го е чул, той не си го е купил. А за цената, ако съдя по качеството е даже доста евтино.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

DreamcatcheR, явно науката икономика не ти е позната. Единственото, което намаля цените, това е ПОНИЖЕНОТО търсене, а не увеличеното. Причината за понижено търсене най-често се нарича конкуренция. Когато един продукт няма аналог, цената му НИКОГА няма да падне, докато има търсене. Това отговаря и на риторичния ми въпрос за Iphone. Вземи почети малко и ще ти станат ясни нещата. Цените на техниката падат точно поради тази причина. Свръхпроизводство и огромна конкуренция. Я иди да видиш дали е така обаче в магазина на Bang & Olufsen.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес направих един картонен тест с 2 X-Mini-та ;) :tease:

[youtube:27hyaq9s]

[/youtube:27hyaq9s]
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко пристигна и моята джаджа! Наистина е добра, струва си парите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто не мога да повярвам ,че тези малки лудници ще вадят този качествен звук.

:little:

П.П. Специални благодарности на Anthony и на uncivilized за темета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос ,iPhone 100%=лаптоп 50% има ли начин да се усили звука на iPhone?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Звука на iphone не знам дали може да се усили, но и не те съветвам. Като всеки говорител от такъв тип много лесно могат да "изпърдят". Започне ли да криви звука значи не е по силите му и е безсмислено да увеличаваш още. Не за друго, теб ще те е яд после.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уникално е! Току що си го взех и звука е страхотен! Препоръчвам го на всеки, и тея дни още 2ма приятеля ще си вземат по едно.

Наистина джаджата с страшна!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Купих си 2 преди 2 седмици.

Преди 3 дни поръчах още 8 за няколко приятели и днес пристигнаха.

Направихме тест с 6 бр. закачени на верига: ЛУДНИЦА

Само оставя да си измайсторя един кабел да ми разклонява каналите, че не мога да се примиря с моното.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В комплекта има мини usb кабели. При мен 2те X-Mini-та седят от 2те страни на лаптопа и са вързани с тези въпросните кабели и звука е стерео. Със вградените не можеш да ги разделиш, а и няма смисъл защото са близо един до друг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще изчакам бате Anthony да направи промоционална ценичка по Коледа или Нова година и мога да се сдобия и аз с това чудовище :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако производителя направи намаление може и да оцелиш промоцията... :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз взех едно от Anthony , направо не е истина как може да е толкова малко а да свири толкова силно :biggrin::biggrin::biggrin:

Има ли начин да свирят и колонките на лаптопа ( Dell Studio 15 , с 5.1 аудио е май :) и мини-то ? По едно време така свиреха с Убунту , но после нещо разместих по настройките и не тръгна повече :) На уиндоус и Федора също не можах да го наглася , има ли начин ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От къде мога да си купя такова нещо, идеята е да дойде направо вкъщи, не ми се разкарва.

По една бройка ли вървят или няколко?

И!.. баса добър ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж тук - ЦЪК

Прати ми на лично точен адрес, телефон и име и ще го получиш по Еконт с наложен платеж.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Благодарение на Anthony аз също се сдобих с това чудо на техниката и смятам, че по добра покупка цена/качество не може да бъде направена. Колонките са меко казано страхотни

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...