Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Овърклок?


liomojo

Recommended Posts

Здравейтe

Имам iphone 3G от две седмици, като досега бях с windows mobile i-mate 6150. Та на доста места прочетох че cpu-то на iphone е downclock-нато и не работи на възможните си 615 мхз, но не видях и ненамерих начин за овърклок. За windows mobile има доста приложения правещи това , та ми е чудно може ли да няма за iphone?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма, и няма смисъл. Ако iPhone ти се вижда бавен, сигурно живееш в бъдещето. Иначе честито и добре дошъл! Добър избор!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледах сравнение на 3g и 3gs и ми беше интересно дали при евентуален овърклок на 3g , би се доближил до бързината на 3Gs.

Но повече ме интересуваше дали е правено и съществували възможност за това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би, но ще съсипе капацитета на батерията.3GS е с друго ядро на процесора(по-висока производителност при по-нисък разход на енергия), и с друга RAM.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да определено е така , но ми се щеше да го имаме като опция да знем че можем да го клокнем момчето :razz: :razz: . Аз моя 6150 съм го клоквал няколко пъти ей така за спорта да видя какъв е процентния ръст и дали ще забележа разлика - но не съм го държал клокнат за дълго макар да не ми е създавал проблеми.

Иначе може да се направи според мен нещо като степени на процесорната честота и да се ползва овърклока само ако процесора е натоварен 100% както е в wm.

Но здраве да е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не той ти казва да си вземеш друг телефон,щом не си доволен....

:biggrin::lol::lol:

много ми помогна благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля,че "liomojo" не се заяжда с вас!Мисля,че е добра идея да се клоква процесора!Аз лично съм си клоквал процесора на стария компютър и разликата беше огромна... та защо да не се клоква процесора и на iPhone-a все пак и той си е компютър?Мисля че просто има някои неща още които могат да се направят за по доброто функциониране на iPhone,като например почистващи програми за неупотребявани програми и излишни файлове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми той iPhone-a си трие всичко и не остават разни ненужни файлове както при windows, а и вируси все още няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля друго щото вече няколко пъти като махна приложение и слет това като вляза с iFunBox откривам папки и разни файлове от въпросните приложения.Дори последно инсталирах iRealSMS,но го махнах и след няколко седмици пак го инсталирах и вече не ми искаше код!Как според теб телефона помни,че съм го инсталирал преди?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...