Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

къде са филмите на телефона?


liomojo

Въпрос

Момчета помогнете че се побърквам, на друг комп съм и искам да кача на малкия едно филмче на iphona , обаче като искам да му дам да синронизира, айтюнса иска да ми трие тези които са на телефона, а аз искам да си ги запазя. четох из форума пише да чекна Manually manage music and videos обаче като го направя и дам apply и ми казва че ще ми затрие всичката мултимедия на телефона щото можело да синхронизира само с една библиотека. отворих с ifunbox телефона и немога да ги намеря къде са .Намерих всички снимки всички клипове който съм снимал с камерата обаче филми няма, а и в тоя funbox няма нито search нито пропъртис, та да видя поне колко е голям един фолдър.

кажете в кой фолдър са дяволските?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

По-добре е че никой не ти е казал къде са, щото щеше да прецакаш библиотеката на телефона и iTunes щеше да те подканва да нарправиш рестор. Просто запомни че снимки, аудио и видео се качват с iTunes. Ако искаш това да го правиш от два компютъра без да се притесняваш, че ще ти се изтрие нещо трябва да ги направиш с еднакви библиотеки.

Местене на iTunes от един компютър на друг

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е защо са го усложнили толкова тия от apple?

Аз искам просто да копирам тези от телефона на компа и от там да ги сложа в тюнса и да го синхронизирам, за това исках да знам къде са. предполагам че като само ги копирам без да трия или добавям нещо, няма да се прецакам библиотеките.

А по горното немога да направя защото другия ми комп е доста далече и няма как да направя back up.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Писал си, че си искал да качиш на телефона, а не да свалиш от него.

Сега казваш, че си искал да ги свалиш от телефона и пак да ги синхронизираш :confused: Какъв е смисъла от тази процедура? :lol:

Видео файловете се намират където се намират и аудио файловете. (/var/mobile/Media/iTunes_Control/Music) iTunes си ги преименува както си знае и си ги слага в подпапки.

П.П. От iTunes няма как да свалиш вече синхронизираните си аудио-видео файлове освен ако не си ги закупил от iTunes.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Много благодаря само там не мислех че са.

Процедурата е безмислена но itunes я прави необходима. Та имам три филма на телефона качени от комп в къщи , а сега искам да кача още един филм само че от друг комп, който няма в библиотеката си тези три филма от телефона. ако дам на itunes да синхронизира новия филм с телефона той ще ми затрие тези три в телефона, за това с ifunbox ги дърпам на новия комп , преименувам ги както са филмите с имената им за да ги знам кой кой е и ги слагам в тоя itunes та да ги има в неговата библиотека. Така като дам да синхронизира филмите itunes изтрива тези на телефона и слага тези които съм сложил в библиотеката му. по този начин си запазвам филмите от телефона за да не ми ги затрие itunes. метода е доста безмислен според мен но е единствения който мога да си представя за да се получи краиния резултат 4 филма на моя телефон. ако има по лесен метод момчета ще съм ви много благодарен да ми го кажете.

иначе стана успешно цялата хамалогия и вече имам 4 филма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами качваш си нялкъде тоя филм дето искаш да си качиш (примерно в /var/mobile/Library/Downloads) и си го гледаш с iFile.

Като се прибереш го сваляш от телефона на компютъра (ако искаш) и си го синхронизираш с iTunes.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...