Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Skype


Grievous

Recommended Posts

А някой да е забелязал освен досега описаните бъгове дали има и невероятната способност да ти сваля от батерията дори при включен кабел ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деинсталирайте Clippy - програмата за copy/paste. Същата пречи на скайпа.

Явно и други неща пречат, защото на телефон, който не е джейлнат се държи добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Паметта му пречи на скайпа, когато започне да зарежда контактите и гърми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин Skype бе пуснат напълно безплатно в AppStore. Сложих го и първите впечатления са, че се държи много добре. Няма проблем при чат и разговор. Контактите ти зарежда сравнително бързо. Кефи ме беее :goodpost:))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Държи се добре, защото нямаш джейл! :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен Clippy, явно самият джейл му пречи... Кофти работа. Явно ще чакаме да се развият нещата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен Clippy, трябва да махнете и mobile substrate (няма да ви работи winterboard , sbssettings, MySMS и всичко което го ползва)) и ще имате напълно работещ скайп :goodpost:

Другият (по-безполезнен) вариант е да изчакате авторите на clippy и mobile substrate да отреагират.

От Skype едва ли ще има някаква реакция, защото на телефон без джейл си работи нормално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз предимно заради Mobile Substrate правя jailbreak, така че ще му пи**я на Skype-a.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

С iPhone 2G съм и друго освен Cydia, Mobile Installation, Boss Prefs и iPhonetic, нямам и Skype пак крашва. Въпросните Clippy и Mobile Substrate, не съм ги инсталирал никога.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Махайки Clippy и Мobile substrate при мен се реши проблема.

Имай предвид, че mobile substrate се качва като допълнителен пакет и е много вероятно да си го качил с някое приложение, което после си деинсталирал. Така че, отиди в Cydia-->Search и намери mobile substrate. Много е вреоятно да откриеш, че все пак го имаш инсталирано.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, получи се! Интересното беше, че за размер ми даде 0.0kb. За момента Skype се държи стабилно, проведох един разговор през Wi-Fi, чуваше се нормално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Излезе ъпдейт на MobileSubstrate, Skype тръгна нормално. Работи си без да се налага да деинсталирам Clippy. С новият ъпдейт на MobileSubstrate не работи FiveIconDock.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко, точно преди да махна Мobile substrate, се появи ъпдейт, ъпдейтнах и за момента скайп си се държи добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам :goodpost: Всичко е ок! Чакаме само фикс за 3G.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

при всеки различно действа ( или само при мен се е получило за сега )

ресторнах телефона и му качих този скайп но преди това обнових приложенията от Cydia и в списъка беше MobileSubstrate

след това натискам си на иконката на скайпа и ми излиза съобщение че неможе да се стартира ... махам MobileSubstrate пускам скайпа и пее без да си влизам в Safe Mode :)

при някои пречи а при други не ... интересна работа :goodpost:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам, че след ъпдейт на MobileSubstrate не крашва. Аз Clippy нямам, но имам hClippboard която явно не прави проблем, но също така и не работи (не се появява) в Skype :goodpost: :razz:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз забелязох, че след последният ъпдейт на MobileSubstrate всичко е ОК със Skype, само че не ми работи iKeyEx!

Което е доста неприятно! Ще чакаме нов ъпдейт! :goodpost:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има нов ъпдей на Mobile substrate и с него вече работи и Five Icons Dock. Добра работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми работи Backgrounder само със skype аз съм с 2.2 2G.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако гледаме колко бързо изкараха нова версия на Mobile substrate за да е съвместима със скайп, няма да ни се наложи да чакаме доста за да излезе нова версия и на Backgrounder-a ;)

Търпение му е майката ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен и със старата версия на Mobile Substrate, върви без проблеми, но предварително махнах Клипито.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...