Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

YourTube 3


The Shaman

Recommended Posts

И при мен крашва след като се опитам да го пусна. :D

Явно бъговете са доста... след още опити открих, че след като изтрия клиповете от YouTube и затворя програмата от мултитаск-а... след това като вляза те са си още там. Другото интересно е, че единия клип ми крашва, а на другия ми пише, че ми трява интернет за да го гледам. :Wink::blink: :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реинстал на YourTube, рестарт на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Grievous, направих каквото каза и резултата е - вече първото клипче не ми крашва, но всички искат интернет. Другото интересно е, че след като изтрих всички клипчета изтеглих само 2, след това ги намерих в /var/mobile/Media/YourTube

и там има 4 клипа. Другите 2 са които бях изтеглил и изтрил. Със странни имена са. Някакви идеи как да се подкарат в YouTube.app ?

Edit: Сега изтрих всички клипове от там с iFile и се оказа, че в YouTube ми се появи 1вия изтеглен клип, който крашваше.. крашва и сега. Само него го бях вкарал в iPod Library, но го бях изтрил от там. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с проблем. От както инсталирах yourtube, Justin.tv ми крашва постоянно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

YourTube 2 е налична в репото на Sinful.

Сега го тествах, работи перфектно.

Плейва свалените клипове и ги импортва в iPod.app

Чудесно!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Впечатленията ми от YourTube, MiTube и aTube Video Downloader. До колкото успях да разбера YourTube е платена и точи по бързо батерията заради MobileSubstrate, пуснеш ли нещо да се тегли гледаш го като камък и това е, излезнеш ли от приложението започваш отначало, MiTube е безплатна но не върви добре, а от aTube Video Downloader нямам впечатления :mellow:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

На мен продължава да ми крашва, след като се опитам да пусна сваления клип. Някой някакви идеи :(

Редактирано от zzemy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Току що излезе ъпдейт YourTube 3 и въпреки това пак не могат да се добавят клипове в iPod.app.

Хубавото е, че не искат отново пари както беше по време на прехода от 1 към 2.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

PwnTunes ми върши идеална работа за това, която ти казах не знайно как попадна в платените ми програми.:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

При мен върви супер,клиповете ми вървят перфектно, имам папка на YourTube във var/mobile/Media, но не мога да ги прехвърля в ipod-a.HELP :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Преди малко пробвах YourTube 3.1a-1 beta и останах повече от доволен. Няма никакви бъгове, а видеото се импортва без проблем в iPod Library. Единственно му липсва Artwork-а, но се надявам на фикс. Не, че е важно, но по време на добавянето в iPod Library за около 2-3 секунди горе в статус бара се появява едно G (снимка4). Да не се чудите какво е. :smile:

Който си е платил, може да добави http://apt.cocoanuts.co и да тества.

b06bf5372299d73a.PNG36e8b829ce737bba.PNG7b665b148921a173.PNG

e52cb6a9ca36e00a.PNG6dea38cc52cbce0c.PNGf275280b0dbe115d.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

YourTube 3 3.1b-4

What's new:

- Bug Fixes

Линк

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...