Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Въпроси за конзолни игри


blizzard

Recommended Posts

Някъде бях чувал че струва между 100 и 150 лв.В Пазарджик хакват XBOX но не помня адреса и трябва да го търся. Ама сънчо ме чака така че утре ще го търся.Лека от мене.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от много фактори.Дали конзолата ти е Lite On или не.Ако е -200,240 лв ако не е 140,150 лв.Има три вида DVD четеца трябва да отвориш твоята конзола и да провериш на кой производител е .-Samsung Hitachi?Като знаеш всичко това вече може да ти се каже цена.Аз имам Xbox360 Pro 60 Gigabyte флашната е с Hitachi Drive и съм много доволен,имам само две оригинални игри другите 20,25 са на двуслойни DVD Verbatim 8.5 Gigabyte .

Разликата между Lite On и по-старият Xbox360 е,че той имаше проблем с прегряването в последствие имаше много потребители с ерора RROD(Червените светлини) .Новата версия на конзолата с нищо друго не е различна освен с ново охлаждане което е по ефективно,а и конзолата не бучи толкова.Другото нещо с което трябва да си наясно е,че няма такова понятие Хакване на Xbox360.При Playstation конзолите на Sony без Playstation 3 за който все още няма направен чип се казва ЧИПВАНЕ,а на Microsoft Xbox360 се казва ФЛАШ защото не се слага никакъв hardware по платката,а само се флашва ДВД четеца с Custom Firmware.Като излезне нов Firmware и игрите започнат да се правят само за него както стана скоро старите конзоли които са флашнати трябва отново да се флашнат с новата версия на фирм. както е и при Sony PSP(Те не се чипват,а и при тях се слага Custom Firmware M33) .??? си от София или Сливен или можеш да дойдеш до тук мога да ти флашна Xboxa на по-ниска цена от тази в сервизите за старата версия е 70,80 лв,а за новата 170 лв :rolleyes: .Надявам се,че съм ти помогнал обяснил някой работи за конзолата.Ако имаш други въпроси отностно нея,а и не само можеш да ми питаш за всяка една конзола(Playstation 2,3,Xbox360,PSP) .Мога да направя и тест и да постна видео GTA IV on Playstation 3 VS XBOX360.Притежател съм и на двете играчки :D .Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iphone_developer, информацията ти за цените е от преди година. В момента цените са 40лв за Toshiba-Samsung, Hitachi и Benq и 50лв за Lite-On

Предлагани услуги:

Флашване на всички xbox360 драйвове. ( Включително и Lite-On )

Време за флашване: 30-тина мин.

Цени за флашване: 40лв за Toshiba-Samsung, Hitachi и Benq; 50лв за Lite-On ( префлашването на всички драйвове е 20лв, независимо дали оригиналния фирм е наличен )

източник: http://forum.arenabg.com

Предполагам че всеки, който си сваля игри за Xbox360 от ArenaBG знае че kainy е бога на конзолите :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се ако е така за грешната информация да така е наистина не съм се интересувал от 5,6 месеца.Kainy наистина си разбира много от работата ,но има много по-добри от него в http://www.demonoid.com .Повечето от игрите в http://www.arenabg.com са взети от там.Тогава направо ще ви флашна конзолите за безплатно и една почерпка :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тогава направо ще ви флашна конзолите за безплатно и една почерпка :)

А само до преди няколко часа беше готов да вземеш 170 лева за услугата. Но правилно, защо да не пробваш , нали можеше да мине.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някъде бях чувал че струва между 100 и 150 лв.В Пазарджик хакват XBOX но не помня адреса и трябва да го търся. Ама сънчо ме чака така че утре ще го търся.Лека от мене.

Извинявам се за спама но искам да докладвам че човека който хаква XBOX в Пазарджик вече не живее в Пазарджик и не се занимавал с хакове повече от година.Съжелявам за фалшивата информация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тогава направо ще ви флашна конзолите за безплатно и една почерпка :)

А само до преди няколко часа беше готов да вземеш 170 лева за услугата. Но правилно, защо да не пробваш , нали можеше да мине.

Гледай сега това твое мнение много ме подразни.Така беше преди няколко месеца.Не съм в България и ще се връщам след 2 месеца и тогава мога да флашна Xboxa на човека безплатно защото не съм за 30,40 лв,а и в поста ми няма намек за измама защото аз не съм такъв човек все ми е тая дали ще имам 170 лв повече или по-малко не съм умрял за тази пари.Който ме познава може да ти каже,че за пари не ми пука имам си достатъчно,а и да нямах нямаше да мамя хора,а щях да работя честно за тях.Като не познаваш човека не говори неща които не знаеш за него!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

За да не отварям нова тема ще питам тук, защото мисля зная какъв ще е отговора.

Може ли да се хакне PSP 3004 ver. 5.50?

Това което разбрах е, че ако е с версия 5.03 или под нея може да се сложи custom FW. Няма как да се downgrade-не и варианта е да се ъпдейтне до софтуер от 6.00 до 6.20 и да се активира homebrew. Откъдето идват следващите ми въпроси. Какво е homebrew? Как се активира и има ли смисъл от него?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миро засега няма хакване за ПСП 3004 вер.5,50 ! :naughty3: Правилно си разбрал за хакването до 5.03 в момента и аз чакам за ПСП-то ми (ver.5.50) . За homebrew-тата не знам и аз какво са точно .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Домашно сготвен" фърм, нещо като кастъм рестор със сноубриз.

http://www.psp-hacks.com/psp-hacks.php

http://dl.qj.net/psp/homebrew-applications/psp-tool-v09.html

http://pspslimhacks.com/psptweaker-v2-0-homebrew-tool/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не баш така :) Това е нещо подобно да имаш jailbreak-нат iPhone, но да не можеш да слагаш излекувани приложения от AppStore.

Ще можеш да слагаш разни емулатори и да играеш стари игрички като Марио, Тетрис и прочие.

http://www.psphomebrew.net/psp/forum_posts.asp?TID=2894&PN=1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Kaто сме на тема конзоли.. И за да не отварям нова ще пиша тук.

Предполагам повечето от вас знаят, че наскоро хакнаха ПС3. Вариантите са закупуване на готово устройство (тип флашка, но само формата му прилича на такава), като цените варират м/у 50 и 150-200 лв. Другият вариант е с някои модели на Нокиа, ХТЦ и iOS devices. Обаче става само за iPhone 2g, 3g и iPod touch 1g. Въпросът ми е дали някой има информация за появяване скоро версия за 3гс/4. И защо по дяволите хака може да се инсталира с 2г и 3г, а не и с 3гс?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото трябва да си сложиш андройд за целта, а това може да стане само на 2г/3г

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ДоКато сме на тема конзоли, някой дали знае, за Wii дали излезна хак, с който да може да се играе от диск?

Сега моето/на малкия де/, е хакнато да бачка само от флашка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Kaто сме на тема конзоли.. И за да не отварям нова ще пиша тук.

Предполагам повечето от вас знаят, че наскоро хакнаха ПС3. Вариантите са закупуване на готово устройство (тип флашка, но само формата му прилича на такава), като цените варират м/у 50 и 150-200 лв. Другият вариант е с някои модели на Нокиа, ХТЦ и iOS devices. Обаче става само за iPhone 2g, 3g и iPod touch 1g. Въпросът ми е дали някой има информация за появяване скоро версия за 3гс/4. И защо по дяволите хака може да се инсталира с 2г и 3г, а не и с 3гс?

Следи тази тема:

Иначе моето устройство струва 90 лева,като момчетата казаха,че скоро ще имат по-евтини варианти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ThUnDeR, ясно. А има ли шанс (т.е. разработва ли се) да може Андроид да се инсталира и на 3гс? И всъщност защо точно тази ОС е задължителна в случая? Дали би могъл да се разработи хака и за iOS..

matsan, следя я темата, откакто се е появила :rolleyes: Ти твоето устройство от България ли го взе? И кои са тези момчета? Можеш да ми пишеш на ЛС, за да не се счита като реклама.

Така като гледам и в ибей излизат по около 90 лв. Цените за момента все още са доста височки. Но усещам в скоро време как главоломно ще почнат да падат :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Реших, че тук е мястото на тази тема за друго устройство , та ако има проблем с мястото - местете.Та решил съм да си закупя една такава играчка, но информацията нещо ми се губи.Попрочетох основните теми в два форума , но нещо не мога да асимилирам нещата и мисля, че ще ми е по-лесно ако някой ми ги обясни със собствени думи и да сподели личен опит. Не мисля да навлизам много на вътре в материята, така че имам само няколко основни въпроса:

-Ако си го закупя от магазин чисто ново какво трябва да гледам за да съм сигурен, че ще мога да си го хакна и да играя игри от нета.

-Другия вариянт - взимам го втора ръка. Пак какво да следя и от къде мога да си го взема всъщност ?

Мисля, че с времето ще го поразуча, но като за начало ще ми трябва вашата помощ.

Факт е, че писах лично на GPower по тази тема, но реших, че повече мнения няма да са излизшни.

Мерси предварително.

Редактирано от krasi_38
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако го купуваш ново то гледай версията да е до 6.35 и можеш лесно да го хакнеш с All in One 6.35 Signed HEN. Ако го вземеш втора ръка можеш да гледаш за Fat 1000 модела и можеш да го хакнеш с Пандора батерия. или 2000, но гледай да е със старото дъно т.е. да може да се хакне с пандора батерия. Как можеш да разбереш дали е със старо дъно виж тук http://www.psp-bg.ne...opic.php?t=8288

1-вото е PSP 1000 (fat) (за 1-ви път се появява в Япония през декември 12/2004)

То е по-тежко и гърба е грапав като отзад, където е батерията има 2 по-дебели места за захват.

Също така има инфра ред.

Ram-а му е 32MB.

Големина на екрана 4.3" с резолюция 480 x 272.

Дали е хакваемо, да хакваемо, както и псп 1000 има 1,50 кернел.

Вече не се произвежда.

2-рото е PSP 2000 (slim & light) (за 1-ви път се появява Септември 2007)

За разлика от псп 1000, то е по-леко и 2-те по-добели места за захват са премахнати, като задната част вече

не е грапава, а гладка като предния панел на псп-то.

То няма инфра ред.

Ram-a му е 64MB.

3-тото е PSP 3000 (slim & bright) (за 1-ви път се появява Октомври 2008)

На външен вид е като псп 2000 с леки козметични промени. Има по малък пръстен на UMD капачето.

Както и вграден микрофон.

Ram-а му е 64мб.

Големината на екрана е 4.3" с резолюция 480 x 272.

Псп-то има Video Out Mic Port.

Също така псп 3000 има по-добро екранче от псп 2000, но много от 1-вите 3000 имат проблеми с екраните си.

За да бъде хакнато псп 3000 трябва fw-ра му да бъде до 6.35.

Все още в производство.

4-тото е PSP N1000 или PSP GO (за 1-ви път се появява Октомври 2009)

То има различен дизайн и е слайдер.

Ram-a му е 64MB.

Като има и вградена памет от 16 гб.

За разлика от другите псп модели псп го има Bluetooth.

Големината на екрана е 3.8" с резолюция 480 x 272.

Хакваемо е, стига fw-то да му е до 6.35.

Все още в производство.

Големина на екрана 4.3" с резолюция 480 x 272.

Псп слим има Video Out Mic Port, като микро порта се използва за skype, който е наличен за него. (на оргиналния

skype няма опция за чат с абонатите)

Вече не се произвежда.

Някой се хакват и тези от първите бройки дори могат да правят батерия пандора. (за да бъде хакнат слим трябва

fw-то да му е до 5.03)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще потърся какво точно е Пандора , но варянта с ново /3000/ от магазина май повече го обмислям .Там работата е : проверявам при теста в магазина коя е версията , харесва ми , прибирам се , хаквам го и вече всичко си е наред , така ли ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мой, я кажи как да хакнем PSP 3004 с FW 5.50

http://bgiphone.com/topic/945-auidhine-ca-eiicieie-eadhe/page__view__findpost__p__68045

Така като ти чета поста, стигам до извода, че вече има вариант за хак чрез "All in One 6.35 Signed HEN". Правилно ли съм разбрал? И ако имаш линк към описание как се прави ще е екстра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...