Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

е-books


neronas

Recommended Posts

BookShelf е чудесна за четене на книги. Има и малък джава сървър, който се инсталира на компютъра. В него се добавят папки с файловете за четене и се синхронизира с телефона. Погледни тук http://www.iphonebookshelf.com/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм изключително доволен от Stanza, безплатна е и има страхотен изглед, плюс това има мнооого безплатни сървъри за книги, примерно сега чета Моби Дик и Войната на световете :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли директно да се слагат .тхт фаилове, в някоя папка на айфона чрез WinSCP, за програмите GoodReader и BookShelf?

Или как да стигна до данена папка от GoodReader примерно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много отдавна ползвам Stanza. С десктоп приложението, приемащо много формати, може да се отворят едновременно много файлове и да се share-нат по Wi-Fi. С програмата на телефона е-книгите се свалят.

Stanza е безплатна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли директно да се слагат .тхт фаилове, в някоя папка на айфона чрез WinSCP, за програмите GoodReader и BookShelf?

Или как да стигна до данена папка от GoodReader примерно?

User/Applications/6FE058E1-2A89-449B-94C6-744B2BDBC526/Documents

...като при теб 6FE058E1-2A89-449B-94C6-744B2BDBC526 ще е различно. По същия начин си търсиш и за другите програми. Друг е въпроса, че трансфера се осъществява чрез WiFi и програмите си слагат файловете където е необходимо, а на теб не ти е нужно да се ровиш излишно из папките!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да дадете някакви складове на книги за Stanza на български и немски. Има ли опция с която да мога да чета книги txt формат и ако да, как става в коя папка на телефонът трябва да са. Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също използвах stanza, но за кратко. Когато отворих едни по-сериозни книги в смисъл повечко мегабайти и чаках по 1-2 мин. докато се отворят. Ако без да искам завъртя айпода става страшно чакам 3-4 мин. и после още 3-4 да се завърти обратно и накрая забива.

Може проблема да е при мен.

Преди използвах textreader защото нямаше такива проблеми. Сега временно докато го преработят за 3.0 ползвам goodreader.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Изтеглих си 7те части на Хари Потър и Под Игото ... Книгите са .doc формат.

От прочетеното и аз се спрях на Stanza, но не ми стана ясно, каде трябва да сложа книгите за да ги подкарам ? (говоря за Хари Потър и Под игото)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С десктоп приложението, приемащо много формати, може да се отворят едновременно много файлове и да се share-нат по Wi-Fi. С програмата на телефона е-книгите се свалят.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето от Тук може да избирате от огромна колекця и да теглите много книги в .txt формат. Относно приложенията за четене - пробвал съм всички възможни,но нито едно не може да сравнява с TextReader и ruBooks. Ще чакам ъпдейт,а до тогвa - stanza.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

WithOutBody, кое не разбра по-точно? Човека е дал линк към сайта на програмата. Ето ти отново цялото му мнение.

Много отдавна ползвам Stanza. С десктоп приложението, приемащо много формати, може да се отворят едновременно много файлове и да се share-нат по Wi-Fi. С програмата на телефона е-книгите се свалят.

Stanza е безплатна.

Влизаш във въпросния сайт, намираш секция "десктоп", след това "Download Stanza for Windows", теглиш на компютъра, инсталираш, преди това си инсталирал-безплатно от АппСторе, приложението на телефона си, правиш конекция между компютъра и телефона чрез WiFi и прехвърляш необходимите ти текстови файлове! Явно те мързи да се поразръчкаш, та ето ти и линк за сваляне на програмата за компютъра ти. Свали

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Попадал съм само на ТОВА

Но можеш да ползваш и TextAloud или BACL SpeechLab 2.0, да си запишеш книгите които те интересуват в мп3, "Гергана" говори доста сносно и се разбира добре. После ги прехвърляш на Айфона и слушаш...

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ето ви аудио-книга направена с TextAloud, за проба:

http://itunes.apple.com/linkmaker/

http://itunes.apple.com/linkmaker/

http://itunes.apple.com/linkmaker/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...