Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Garmin StreetPilot за iPhone - най-накрая ;)


Severus

Recommended Posts

На Шамана мпс-то колкото тракийската равнина голямо :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеца по-късно...

http://itunes.apple.com/us/app/garmin-uk-ireland/id439044354?ls=1&mt=8

има ли някой идея къде може да се намери краквано?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

The Shaman, това, което е пуснато по-горе като линк е към версията за Великобритания и Ирландия, която явно не изисква връзка към интернет и си е напълно самостоятелна навигация (а и размерът е 800MB). Така че ако на някой му се намира линкче към тази версия може да сподели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не погледнах и аз, че тази вероятно е пълната версия 800 мв. Линкове тук все пак няма да открие . Като се появи ще се разбере и тогава ще измислим начините. Както обикновено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Някой има ли premium акаунт във filesonic ? Намерих по някакви блогове линк, за който се твърди, че е излекувана версия на uk & ireland на гармин за iphone. Размерът отговаря горе долу на предполагаемия оригинален (804мб), но не ми дава да свалям файлове над 400 мб. Ако някой има такъв акаунт - нека ми пише, за да му пратя линка на лично и да видим какво ще излезе :?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Намерете версията на Garmin Street Pilot onboard с офлайн карти. A тук може да прочетете как може да се ползва каквато и да е карта:

http://www.noeman.or...html#post778004

Редактирано от ddabcd277
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли premium акаунт във filesonic ? Намерих по някакви блогове линк, за който се твърди, че е излекувана версия на uk & ireland на гармин за iphone. Размерът отговаря горе долу на предполагаемия оригинален (804мб), но не ми дава да свалям файлове над 400 мб. Ако някой има такъв акаунт - нека ми пише, за да му пратя линка на лично и да видим какво ще излезе :?
Здравей , можеш ли да дадеш линка за този гармин да видим какво може да свалим? Че обърнах нета и не мога да намеря кракната версия на OnBoard версията.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също. Единствено един човек в xda видях, че е писал че е намерил ipa файл на онборд версията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Moже ли някой да ми прати .... да пробвам и аз :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Garmin Western Europe:

iTunes

Map Coverage- Garmin StreetPilot Western Europe

Andorra, Austria, Belgium, Corsica, Crete, Denmark, Finland, France (w/ Corsica, French Guiana, Guadeloupe, Martinique, Réunion, St. Barthélemy), Germany, Gibraltar, Greece, Guernsey, Ireland, Isle of Man, Italy (w/ Sardinia), Jersey, Liechtenstein, Luxembourg, Malta, Monaco, Netherlands, Norway, Portugal (w/ Azores Islands, Madeira), San Marino, Sardinia, Shetland Islands, Spain (w/ Canary and Balearic Islands), Sweden, Switzerland, United Kingdom

Speedwatch Safety Cameras Coverage

Austria, Belgium, Denmark, Finland, Germany, Greece, Ireland, Italy, Luxembourg, Netherlands, Norway, Portugal, Spain, Sweden and United Kingdom

Ps: Интересно от кога Гърция е в Западна Европа :)

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пуснал съм заявка на едно местенце, да видим дали някой ще помогне :) Ако наистина могат да се сменят картите бих си я купил на драго сърце :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера дадох линк към ipa файла на онборд версията на гармин стрийт пайлът. (версията която работи с офлайн карти) Линкът е в гпсъндергроунд и го пуснах вчера тук. Никъде другаде го няма. Само дето някой ми изтри коментара. Няма значение. Пишете в гугъл примерно "garmin streetpilot iphone onboard ipa file" и ще намерите темата и файла. Може би нещо ще излезе. Успех. :smile:

Редактирано от ddabcd277
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали можеш да ми го пратиш на лично че не им работи регистрацията нещо на тия...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали си запознат, но линкове във форума не се допускат. Ако го имаш може да ми го пратиш на мен или да ми кажеш на лично къде е качен. Така аз мога после да го дам на др и така. Линкове към програми се дават само на ЛС

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко инструкции как се прави. Този линк не е кам програмата , а към инструкциите. На руски е, но е разбираемо за всички, според мен. Най-после Гармин с добра българск карта ( OFRM Геотрейт) е възможен:

http://e-trex.info/2...D1%8B/#more-158

Редактирано от gadev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли и аз да помоля за ОФРМ карта и най-вече ако на някой му се намира торент за CN Еurope 2012.30 (предполагам тя е най-новата) отключена за iPhone.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

thepiratebay.org

Пишеш Garmin в търсачката и си готов :smile:

Успя ли някой да пусне Гармина с нашите карти

http://thepiratebay.org/search/garmin/0/99/0

Редактирано от kokich777
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Полето "Нов отговор" не се ли вижда??? БЕЗ цитати на последно мнение!!!

Нали това написах - успях да пусна Гармин с OFRM Geotrade. Тествах около 100км с IPhone 4 и се даржа чудесно, няма лаг. Единствения проблем е показваното време за пристигане - не е точно, но не може да се оправи. Това е бъг, който няма решение , за сега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...