Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Garmin StreetPilot за iPhone - най-накрая ;)


Severus

Recommended Posts

А търсенето по адрес работи ли ти ? На мен - не

Редактирано от TUISTERa
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А търсенето по адрес работи ли ти ? На мен - не

Работи. Пращам ти на лично версията, която съм инсталирал. Надявам се да успееш. Освен това картата трябва де е отключена с Garmin_Unlocker_Alternative_v6.03 не по-стара версия от тази. Чети на руски тук , ако можеш (http://4pda.ru/forum...ic=211728&st=40)

Може би има значение къде слагаш картата и как си именовал файла. На мен в SD директорията не ми се получи, С gmapprom стана.

Имай впредвид, че съм сложил само българската карта - без Европа или нещо друго, само 1 карта.

Редактирано от gadev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Качих 2 карти,на Бг и Западна Европа. Търсенето на адрес,типично за Гармин е мъка.

Рутирането е добро,но ако се наложи да преизчислява му трябва време.

Иначе картата добре изглежда,виждат се сградите....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля за малко подсказване как се търси по адреси на ОФРМ Геотрейд Кирилица 5.70 Топо Варянта. Пробвах как ли не и неще и неще, а преди около година и нещо си ползвах Garmin Mobile XT на нокията и си търсих по адреси, примерно ЖК Дъбника... пишех Bl 6 Dabnika(или Бл 6 Дъбника за кирилица варянта) и ми излизаше, сега на iPhone-a мъка.

Как да разбера дали съм инсталирал .JCV файловете - трябва ли да се казват като картата, за която са, примерно gmapprom.jcv или каквото и да е име може и по какво да разбера, че ги чете Garmin ? Същия въпрос за GMAP3D.IMG - как да разбера дали Garmin я чете ?

Редактирано от Tzvetandacov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си отключих картата с unl файл с гармин кейген. В сеттингс-дженерал-абаут ти пише юнит айдито...

Редактирано от TUISTERa
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гармина работи перфектно и търси супер по адреси,квартали, блокове и входове.

0769211724b1a6e4.png

Редактирано от joroiliev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жоре,ти си спец по навигациите и това всеки го знае...

Що не вземеш да обясниш, малко повече за този Гармин...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заел съм се с превода на Гармин-а, както и с вкарването на poi, камери радари и с най-новата пълна карта на Европа. Още ще съдържа и Топографската 5.7.

След това ще я изпратя на някой модератор и той да я изпраща, на който иска защото не ми се занимава с лични съобщения-нямам време. Лесно беше когато се постваха директни линкове.

Редактирано от joroiliev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, кажи само къде слагаш картата, унлок файла и с какво име са :smile: Че на мен само търсенето не ми бачка и ме съмнява, че е заради позицията на картата в папките :smile:

Редактирано от TUISTERa
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли и за мен версията когато стане.Благодаря предварително на joro iliev

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз чакам за тоя Гармин от много време....Качих всичко, намира ми картата...обаче търсенето по адрес наистина не работи....намира ми адреса и като го избера ми дава, че всъщност не го намира :D адаш ( Жоро Илиев), ще може ли малко помощ? Качил съм картата в .System/ , а JCV-то в .System/JCV , то други файлове за БГ картата на ОФРМ Геотрейд няма - само 2 са....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Определено проблема с търсенето идва от метода на отключване. http://dox.bg/files/dw?a=d4330a769a С този инструмент търсенето ми работи перфектно и като цяло се промени менюто за търсене. Картата се качва в storage-usa или storage-western-eu и трябва да е с име gmapprom.img :smile: Някой ако желае мога да му изпратя готов архив с всичко нужно...

На някой ако му трябва мога да му пратя линк за европейската версия с бг карта в нея, бг глас и последната версия на камерите(гласа и камерите не са пробвани) с работещо търсене....

Редактирано от TUISTERa
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@TUISTERa ако може на мен да пуснеш едно линк-че, че не мога да се оправя с това търсене.... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам чувството , че търсенето е прецакано поради липсващата SID папка в системната папка на американската версия. При европейската която свалих в последствие от руснаците тази папка си стоеше и самия начин на търсене се промени коренно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи искам да споделя че всяка една карта поставена в папката " .System" именувана с "gmapprom" тръгва без проблем стига картата е отключена предварително или така изтеглена...

Пробвах с по4ти всички които съм ползвал и ползвам на нокиата...нито една греда немах...

Само с Пой точките не мога да се оправя каде и с какво разширение се слагат...

Версията която съм си инсталирал е тази: Garmin-W. Europe-v2.00.20 242мб с карти на БГ и там разни, но аз примерно си сложих отключен файл "Europe 2011.30 Unlocked" който е близо 2Гб...и пак тръгва и по адреси тарси перфектно ;)

И много добре върви...

Редактирано от dingila
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В сайта на xsellize може да намерите Гармин с хакнати всички видове карти на Европа, както заедно, така и поотделно. Ако не ги намерите ще ви пратя линк на лични. Преди малко го пробвах в Кьолн и работи безотказно. Даже и 3Д сгради е сложил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих USA версията и по описания руски метод замених картите с тези на Европа /отключени 2012.20, не е нужен jail./ и всичко заспа.

Търсенето става както в Щатите /отзад напред/, първо се въвежда номер /може и номер на блок/, после улица или квартал и ако не търсите в града, в който се намирате в момента може да въведете и град, държава.

За сега съм го тествал само в София и съм доста доволен.

На iPad-а е малко грозничко понеже все още не е адаптиран за по голям екран.

Сега остава да си намеря актуално 3D /gmap3d.img/ за Европа, junction view /*.jcv/ и както колегата преди мен спомена да разберем къде се слагат камерите. :p

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А SID файлове сложи ли за европейската карта? Почти съм сигурен че ако ги сложиш търсенето ще ти се промени на "европейски вид" :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз на iExplorer съм сложил отметка "Show hidden files and folders"

iFile не съм ползвал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смених SID файловете от W.Europe, но търсенето остана същото, не че на мен ми пречи да търся така... :smile:

Add:

В пиратския залив има 3D и .jcv Европа 2012.30, тръгнаха и в по-големите градове в България има малко сгради.

Остава само да разгадаем камерите :tooth:

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В сайта на xsellize има GARMIN StreetPilot Rom Bul Hun Mol Ukr 2.0.20 ipa, който е около 385МБ, инсталира се без каквито и да е допълнителни неща да се правят и работи нормално, търсенето е както на кирилица така и на латиница. Допълнително от самото приложение могат да се изтеглят 3D Buildings and Landmarks, както и PhotoReal Junction view. Обаче според мен дизайна на този гармин е адски дървен и неприятен, да не кажа грозен. На старото HTC (HD2 пазя го само заради гармина) интерфейса е в пъти по-хубав, дори на Nokia 5800 е по-приятен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В сайта на xsellize може да намерите Гармин с хакнати всички видове карти на Европа, както заедно, така и поотделно. Ако не ги намерите ще ви пратя линк на лични. Преди малко го пробвах в Кьолн и работи безотказно. Даже и 3Д сгради е сложил.

Да има ги...пробвай обаче да инстлираш големия файл на евроа който е...нестава нещо!?! Всичко изглежда наред но дава грешка айтунес.

Пък в този кадето има и България не съм го теглил щото Гр не е вътре...

Изгубих 7-8 часа ама поне вече съм на верен път ;)

Вече мога да пътувам спокойно... Макар че забелязвам абсолютна прилика ( да не казвам едно към едно) с картите на навигон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...