Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Garmin StreetPilot за iPhone - най-накрая ;)


Severus

Recommended Posts

Два дни я тествам - язък за голямото чакане, страшен дръвник. Все едно съм в 2003-та и си ползвам още УинМо-то с Garmin XT. Никакво развитие на интерфейса, все така тромав и муден, неточни карти в София(лично наблюдение) - единствено остава що - годе приличното поддържане на позицията, но такова имат почти всички програми. Статуквото в iOS не се е променило - Навигон и ТомТом си остават номер едно, а Примо-то им диша във врата. Останалите...без думи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С коя карта го ползваш? За интерфейса е ясно , но поне тук има възможност а ползване на карти от различни производители, докато при останалите не е така... Аз съм от Асеновград и при повечето от другите програми двата квартала - " Горни Воден" и "Долни Воден" са със сменени позиции плюс липсата на каквото и да е кръгово в града(а ние вече си имаме седем) . Аз като знам тука какви неточности имат как да разчитам на такива програми за чужбина например? Конкуренцията при гармин вдига нивото на картите поне според мен. Интерфейса от друга страна е просто ужасен(и на нувитата също). Тук всички производители са напред с материала. Едно комбиниране от гармин на техните карти с навихон софтуер би ги извело доста пред другите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С коя карта го ползваш? За интерфейса е ясно , но поне тук има възможност а ползване на карти от различни производители, докато при останалите не е така...

Е това как го реши???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дрън - дрън, та пляс. Картите са навтек - различни варианти и ако не са кракнати като хората, не палят. Това за останалите няма да го коментирам хич. Имам ТомТом с ТА, както и с Навтек и са в пъти по - добре от Гармин-а. На повечето навигации можеш да слагаш каквото ти кефне.

П.П. Новия Навигон също ползва Навтек и се държи доста по - прилично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, но не може да ползваш офроуд картата на други навигации. (тук е редно да отбележа как е хубаво да поддържаме родното производство. :)), камо ли пък някакви топо или къстъм карти като бг моунтайнс например, която също е една много хубава карта и даже на някои места е по-добра от офроуда. Общо взето си ограничен до навтек или ТА, а пък те от друга страна страна са ограничени само до автомобилна навигация, да не говорим пък какви фрапантни грешки имат.

А някой пробвал ли е някой да сложи морска карта на стрий пайлъта?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали това, което отличава Гармин от другите за България, са картите на Геотрейд (не знам коя беше последната версия). Те могат ли да се пиратират и работят ли програмите на Джетмаус за iOS? Това е въпроса - ако да, значи си струва да се качи програмата от тези, които са джейлбрейкнали телефоните си, ако не и няма разлика с картите на другите навигации, както Alxx каза по-нагоре - не си струва усилието - по-грозен интерфейс и по-неинтиутивна навигация няма на света.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента в който някой ми покара "OFRM 5.70 city cyr" на друга навигация освен стрийтпилота оттеглям всичките си думи... Дотогава ще стоя твърдо зад тях - както казах, съдя по родния си град. Няма как да им вярвам за другаде след като само в моя си град намирам толкова много грешки и липси (Асеновград не е чак толкова малък)...

Редактирано от TUISTERa
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Горе, преди поста ми не спомена нищо за оффроуд

Ами аз предимно нея визирах като казах различни производители (също бгрутинг мап, балканс мап и някои други) за България... Сигурен дъм че за други държави също има по няколко възможности. На навтек картите започнаха да влизат в час от последната година насам, но ще имат нужда от още време докато ги дооправят. На телеатлас са готини по принцип но не се отразяват промените достатъчно бързо. Общо взето за всяка държава си трябва карта от местен производител, тук е силата на гармина. Това имах в предвид.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли и за мен версията на лс когато стане.Благодаря предварително на joro iliev и на модераторите за труда им.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто се чудя как компания от ранга на Garmin, която е може би най-големия лидер на пазара за навигации, ще се издъни с такъв ужасен интерфейс и то за най-популярната платформа и ще иска пари, за което! Както каза колегата gorgior единственото положително нещо в тая шитня е картата на OFRM + 3D, която със сигурност е най-добрата възможна за България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На повечето от вас им харесва iGO, сега Гармина му бил лош интерфейса :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета имам проблем!Свалих я и когато почвам да я качвам, получавам error 0xE8000004!

Къде бъркам?

Редактирано от V304JOR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да я качиш през ifunbox и след това я инсталираш от downloads в installous ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А на някой да му се е случвало ето това:

8389156239217336751325847437pRp8RaDf8rZ5cicVlB6P_m.PNG

Онзи ден я подкарах без проблем, със карти и български глас - всичко ок. Вчера правих чист рестор, без да връщам бекъп или каквото и да било. Инсталирах, сложих картата и българския глас, пускам и излиза това. Като спра интернета - не излиза - следователно е някаква проверка по интернет. Някакви идеи ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам този проблем с "authentication failure", идея за решаването на проблема?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурни ли сте, че сте инсталирали кракната версия, за да ви иска авторизация по-скоро сте използвали оригиналния ipa файл, а не кракнатия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще пробвам със обикновенна версия от Инсталус и ще кача картите от този, а дали ще стане....

Ще пиша по-късно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз пробвах с версията от Инсталус и с отключена карта на България OFRM 5-70 кирилица

:mad:Но пак същото

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде Гармина замина...и на мен ми го изкарва това след чист рестор...Явно от Гармин са пуснали някаква проверка при начално стартиране на програмата... :( Ако някой излезе с решение на проблема, ще е добре!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...