Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple пуска нов персонален миникомпютър - iPad


TeDDy

Recommended Posts

Много вярно е.

Просто обаче няма кой да ги бие на тема дизайн. Луд на шаренко се радва системата, винаги е продавала много неща

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кво шаренко им намирате не знам... Според мен по-семпло от продуктите им няма на къде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

HITMAN, къде го видя това шаренотo както каза The Shaman,по-семпло от продуктите им няма на къде и с най добрия дизайн според мен! Където видиш част от Apple винаги ще я познаеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли човека имаше предвид буквално "шарено". Истината в епъл винаги е била. Продаваме заради силен маркетинг и добър дизайн и после функцийте.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама кой го ебе маркетинга?! Харесва ти купуваш, не те кефи, не... Ако го правиш заради маркетинга си абсолютно зомби. Със зомбита обаче не ми се спори :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дизайн ... хм, че то дизайна не е само качествена кутия с изчистени линии. Дизайна е навсякъде. Какво му е "шареното" на дизайна на MagSafe конектора за зарядно?!?

ПП. Разопаковане на iPad

Редактирано от trader
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така след голямата еуфория първия iPad е при собственика си Andy Ihnatko той е направил първият клип Unboxing на iPad, който е пуснал в интернет. Той показва съдържанието, което е почти като във всяка стандартна опаковка на Apple, който можеше да се очаква. Тя включва упътването, зарядно, USB кабел стандарт Apple, за да копирате данните, няколко лого стикери Apple и, разбира се iPad. Ето го и него:

http://www.youtube.com/watch?v=QIic04tXkRw&feature=player_embedded

п.с този, който е пуснал trader също е негов!

Редактирано от ThUnDeR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама кой го ебе маркетинга?! Харесва ти купуваш, не те кефи, не... Ако го правиш заради маркетинга си абсолютно зомби. Със зомбита обаче не ми се спори :D

Имах предвид, че силнияТ маркетинг зарибява хората да си купят продуктите им. Не съм зомби спокойно.

КУпуваш защото ти харесва - но маркетинга прави така,че да привлече много хора и да ги излъже, че "ще им хареса". Може ние с теб да не сме такива - но много хора са.

Ами по темата- наистина искам - като се появи в България да го разцъкам - собственоръчно да се Убедя - как е :)

Редактирано от alxx
Еее, срамота, бре!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2apr10oub24tletter.jpg

Летерман направо не може да повярва, побърка се човека ...

Apple тайно са раздали на водещите журналисти по една бройка преди 2 седмици но с условието до вчера да пазят всичко в тайна. И както се очаква днес всички вдигат здрав шум и квичат от кеф, както го е планирал СиДжей, ден преди официалната премиера.

ПП. 10х на модератора който го премести тук

Редактирано от trader
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...