Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Safari Download Manager


Grievous

Recommended Posts

При мен не работи тази версия. Инсталирах я през Cydia, свалих един клип и опитах да го отворя през iFile, но не го намерих там. Рових в кои ли не папки, но не можах да го открия.

От опцията Open in iFile, изобщо не зарежда iFile.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото със SDM трябва да се инсталират някои dependencies. Ето архив с всичко необходимо. Safari Download Manager инсталирате последен.

http://itunes.apple.com/linkmaker/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С файловете от архива на Grievous, тегленето и запзването на файлове е вече възможно, но опцията Open in iFile, все още не работи. Grievous, благодаря за труда!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Safari Download Manager 1.5.1-1

mrctue.png

Промените:

- Променено е мястото за записване на изтеглените файлове. Вече е /var/mobile/Media/Downloads вместо /var/mobile/Library/Downloads

- Може да записвате свалените файлове където и да е във /var/mobile!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже къде се запазват файловете, защото ги няма в Library/Downloads/, а като цъкна да избера къде да се запази ми показва, че ги запазва в ~/Mobile/Media/Downloads/, но като отида във var/mobile/Media/Downloads/ там няма нищо... Цялата файлова система прерових, но нищо не намерих..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами, да! Прочетох го... Проблемът е, че

не мога да разбера къде ми запазва файловете...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами в пост #63 пише новостите!

- Променено е мястото за записване на изтеглените файлове. Вече е /var/mobile/Media/Downloads вместо /var/mobile/Library/Downloads

- Може да записвате свалените файлове където и да е във /var/mobile!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Видях, че в Сафари показва къде са записани файловете, но iFile не ги виждам на посоченото място...

P.S: Оправих се... =)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправи се? Как? Или нас кучета ни яли?

И , това "No clue" в профила...при бъдещ проблем с щайгата е много вероятно да получиш "no clue" за отговор, когато писнеш за помощ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

И какво пише над 258? Мислиш ли че знаем наизуст всички кодове за грешка? Давай пак, прочети и пиши тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"dependency problems - leaving unconfigured

Errors were encountered while processing : net.howett.safaridownloader

Finishe with result code : 258

ПП - след този инстал се появи в сетингс

ПП2 - греда , никъде не мога да намеря това,което съм свалил нито /var/mobile/Media/Downloads нито /var/mobilele/Library/Downloads . Опитах да ги поставя на различни места в media ,но отново ударих на камък

Редактирано от sprame
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да работи SDM, трябва да имаш mobile substrate, sandcastle и preference loader - иначе няма да стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, те бяха и във рар файл-а (даден от Grievous) и ги инсталирах

Едит : забравил съм да инсталирам preference loader :angry:

Благодаря ти ,аlxx

Редактирано от sprame
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодарностите - по бутоните. После ще замета :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Здравейте, от скоро имам проблем с "програмата" - проблема е такъв ,че като пусна клип и някакъв звук от тела (примерно от някой сайт) , тоест излезе на целия дсиплей (ако това има значение) , след като свърши клипа/звука и се върне на самото сафари ЦЕЛИЯ ЕКРАН/ТЪЧСКРИЙН спира да работи (не реагира на допир) ! Еиднствения начин за оправия е като затворя сафарито и от мултитаскинга! След това вляза наново в сафарито и се оправя ? Някой с такъв проблем !?

П.п - с кракната версия съм (пробвах от различни репота - ефекта е един и същ ) !

Редактирано от v3s0_b0y
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно не е точно от SDM, ами от мемори менаджмента или мобайл субстрат. Когато се претовари рам паметта - всичко "замръзва". Примири се засега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ЦЕЛИЯ ЕКРАН/ТЪЧСКРИЙН спира да работи (не реагира на допир) ! Еиднствения начин за оправия е като затворя сафарито и от мултитаскинга! След това вляза наново в сафарито и се оправя ? Някой с такъв проблем !?

П.п - с кракната версия съм (пробвах от различни репота - ефекта е един и същ ) !

Нямам SDM и през последните 5 дни ако си спомням точно, ми се случи да замръзва 4 пъти и първият път беше в Tapatalk, а последният в System manager for Memory(от AppStore), който дори ресна телефона или нещо подобно. Съмняваме причината да е в SDM или Safari.

ЕДИТ: Нямам SBSettings и Winterboard

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хмм... <_< ама аз си мисля че е точно от SDM , защото като го деинстална и всичко се оправя - и сафарито си бачка и всичко е ОК ! Обаче на мен НИКОГА до сега (имал съм всички ипхоне) не ми ставало така тъча да не работи/реагира ! Кофтито е че тука от 1-2дена го забелязах това и то само при сафарито.. и като го махна се оправя , но като го сложа "така прави" (слагах го от 4ри различни репота) и ефекта е един и същ .. :mad:

Редактирано от v3s0_b0y
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свали си браузъра download manager pro от инсталъс и си свиркай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обаче на мен НИКОГА до сега (имал съм всички ипхоне) не ми ставало така тъча да не работи/реагира ! Кофтито е че тука от 1-2дена го забелязах това и то само при сафарито.. и като го махна се оправя , но като го сложа "така прави" (слагах го от 4ри различни репота) и ефекта е един и същ .. :mad:

Беше се омотало доста, тъча блокирваше на често. Излизаха ми прозорци с неприети разговори от преди няколко дни, също прозореца след активиране на телефона за наредбата на иконите и тем подобни, прозорец че съм купил FolderEnhancer и т.н. Сутринта влизам в автобуса, точно се връзвам на WiFi и замръзна, после се ресна, пак замръзна и така 10 минути. Аз поне никога не бях виждал толкова проблеми, а за тъча да не говорим.

Инсталирах след обед няколко неща от Cydia, между които SDM и на всички респринга продължаваше около 4-5 минути и завършваше с ябълката. Всичко това приключи с новата актуализация на Display Recorder - респринга вече е нормален и телефона на пръв поглед последните часове е без грешка. Много странно. Да видим докога...

EDIT: По едно време махнах GPowerPRO у Notifier+, но точно след това пак се бъгна.

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нека личното ти мнение да не е съпроводено с цитат, непосредствено след мнението!

Братле.. аз като гледам какви работи пишеш ... просто съм :yikes: (потресен)! Тоз твоя iPhone , все едно не е Iphone , ами някоя нокиа с фенерче ! То толкова много проблеми и т.н.... , че що не земе да го ресторнеш , или да го върнеш за нов ! Аз не мога да повярвам че ти прави толкова проблеми и го траеш!

П.п - лично мнение .. да не се засегнеш ;)

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...