Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Препоръчайте ми рутер


Melir

Recommended Posts

Прочетох,че става,но не съм пробвал на моя.Довечера ще пробвам и утре ще пиша.

Става за бекъп под Уиндолс 7,но като те пита къде трябва да му зададеш на по мрежа къде да е,иначе не вижда Тайм Капсулата.В самите настройки на бекъп си има network location и там в полето се пише \\Apple-Capsule , или както сте я кръстили.След това бутон Browse и вече я виждате.Но не знам дали уиндолс 7 има опция за автоматично обновяване на бекъпа,като епъл или трябва специална програма.

Редактирано от matsan
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Та ифонето ми 4S 6.1.3 без джейл не се разбира с рутер D-link. Браузва нормално, но когато трябва да сваля някое app,

или пък да бекъп на icloud запецва, забива и не ще. Ресетнах рутера започна добре и отново се скараха. На всякъде другаде: по кафета, бензиностанции няма проблем с Wi-fi. Та някакви идеи какво мога да му причиня на мойто рутер или

плаче за нов? И, ако ще да е нов-кой се разбира най-добре с iphone? Благодаря бредварително :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поиграй си с beacon interval-a малко. Пробвай от 20 до 100. С Д-линк винаги има грижи с настройките, но когато ги уцелиш си е наред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробваш и тестваш с кои стойности ще тръгне и после не пипаш. 2Г-тата направо летяха при 20, за 4с не знам. Отдавна съм с airport extreme.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно рутера ще се сменя, та малко предложения за рутер разбиращ се добре с Ифоня ще съм благодарен да получа :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Взимай някой среден клас Cisco и си готов.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От почти година съм с Cisco Linksys E3200. Нямам никакви проблеми не само с iУстройства ами със всички други.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да го флашнеш с последното dd-wrt. Имам един Tp-link, който ми правише проблеми с оригиналния фирм и след като му сложих dd-wrt всичко заспа.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

Ще съм много много благодарен да ме посъветвате за следното: AirPort Extreme base station, или Linksys EA3500. И двата работят на 2.4 и 5 GHz, може да се добавят у-ва посредством USB port и тн!

Кои да си взема? Наистина дилемата е голяма, а разликата в цената е горе долу 50 тина лв! В къщи съм със Sony Vaio, iPad2, 4s и 5!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сменил съм десетки, но като AirPort, няма... Купих и забравих, за което благодаря на Aveliky :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кими,така поставен въпросът-скачай на AirPort-а.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линксис ЕА6500 е много добър вариант.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от нуждите, аз съм сложил Time Capsule зад един Linksys, на който съм инсталирал DD-WRT. MikroTik също е чудесен вариант, но е малко сложен за конфигурация. Ако няма да правиш сложни, схеми, тогава скачай на AirPort.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет отново, направих всички настройки, но имам въпрос! Всичко работи перфектно, но на PC-то и на 4s 5GHz мрежа не се намира! На ipad, на 5 цата и на apple TV си работи без проблем! Някакви идеи и съвети?

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone не поддържа 5 GHz. Предполагам, че PC-то ти е с по-стара wireless карта, която също не поддържа 5GHz.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подържа как да не подържа, 4s при мен мрежата е на 5Ghz и нямам проблеми с връзката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При теб рутерът е в dual mode ;) но телефонът ползва 2,4. Прочети си техническите данни на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...