Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IGO My Way Europe Edition


Severus

Recommended Posts

AlexPPC, ако видя още един малоумен пост от теб, който е предимно хейтърски и не дава нищо полезно, с голямо съжаление ще се разделим с теб. Интересувай се от Iphone колкото искаш, но този форум не е като всички останали и ако искаш да го четеш се опитай да се сдържаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих опит да сложа карта на TA, но без успех.

....

Опитах да преименувам файла, но пак нямаше успех.

Джони, няма смисъл да се пробваш. Няма да стане поради една проста причина. Тези карти ще тръгнат само на кракнато IGO, а твоето не е.

Махната е само защита на Apple, но тази на iGo не е. :mrgreen:

Сложете си този файл в /private/var/mobile/Applications/много шитс/iGO_Myway.app

Преди това си преименувайте оригиналния файл, ако желаете да си го запазите.

post-38295-1282134456,1496_thumb.jpgdata.gro.zip[/attachment:2mg8uclr]

ако искате да ви се появи бутон "клавиатура" при задаване на "Крайна цел"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

New Features and Enhancements Coming

In the next update

* Navigating to iPhone contacts

* Controlling music playback

* Stopover support

* QWERTY keyboard

Also in the pipeline

* TTS (street names announced)

* Reduced battery consumption

* Startup time optimization

* Traffic

* Usage of light sensor

PS: Също работят и по камерите.

http://www.igomyway.com/en/features.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за адски тъпия въпрос но как става пълната инсталация??? Предполагам че след разархивирането на трите файла, ИПА файловете се прехвърлят една след друга в айтун но не съм сигурен. Моля някой да ми потвърди...Предварително благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за адски тъпия въпрос но как става пълната инсталация??? Предполагам че след разархивирането на трите файла, ИПА файловете се прехвърлят една след друга в айтун но не съм сигурен. Моля някой да ми потвърди...Предварително благодаря.

Разархивира ли файловете? Ако всичко е минало добре, би трябвало да имаш само един .ipa файл, който да прехвърлиш в iTunes.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разархивира ли файловете? Ако всичко е минало добре, би трябвало да имаш само един .ipa файл, който да прехвърлиш в iTunes.

ами той ми дава да риплейсна предишния файл като тръгнах да разархивирам втория файл и аз не знаех какво да направя, яявно трябва да ги рйплесна и последния файл да сложа в айтун, така ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като разархивираш първият, winrar автоматично разархивира и всички останали. Няма нужда да правиш нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

е при мен разархивира само първия и когато тръгнах да разархивирам втория искаше да риплейсна...аз съм с ънрар

P.S. Сега свалих уйнрар, след разархивирането имам една ИПА с размер 1,38 ГБ, по размера съдя че това е пълната програма????

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каква може да е причината да не ме предупреждава за камерите за скорост?

Включена е опцията за предупреждаване за камери за скорост и чувам гласовите инструкции за следване на маршрута.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаше един дето разправяше, че IGO е една скапана навигация.

Е, само осем награди е спечелило Becker Traffic Assist Z205 с качено iGO My way 8 на EISA Award for European Navi Device 2009-2010. :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам следния проблем като на ammcfc който го е обяснил по-долу:

Първи впечатления:

[...]

8. Забелязах, че по време на навигация няма гласово навигиране. Анелия може да се обажда само при превишена скорост или като натиснеш на кръстовището почва да ти обяснява, иначе мълчи.

С iPhone 3GS съм, FW 3.0. Гласовото известяване получих само при превишавне на скоростта. Гласови инструкциите за завои по маршрута нямам - върнах настройките на deffault без резултат. Някакви идеи имате ли защо Невена не иска да ми говори :rolleyes:?

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да го рестартираш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да го рестартираш.

Потвърждавам, проблема се оправи след Reset to Defaults на iGo. Ако сте си играли като мен настройките - подозирам че като се тикне key sounds - off, тогава се губят гласовите инструкции.

Мерси ammcfc

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде, честито на всички потребители на iPhone и любители на IGO My Way Europe Edition. Готова е излекуваната версия на програмата IGO My Way Europe Edition:

Свали

- за версии OS 3.0 (или по-високи)

- jailbreak задължителен!

- инсталира се с помощта на iTunes

- за намаляване размера на сборката папката content не присъстства вътре (всички необходими файлове могат да бъдат намерени тук (карти) и тук (POI, 3D сгради, релефи). Директорията за инсталиране на content - /private/var/mobile/Applications/{INSTALLATION-ID}/iGO_Myway.app/content.

Пояснение:

В случая, освен че е премахната защитата на Apple за инсталиране, е премахната и защитата на самото приложение iGO.

По този начин имате възможност да добавяте безпроблемно всякакви карти.

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво!!! :clap:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Brego, това е много добра новина, но дали може да кажеш коя карта е най-добра за България? Teleatlas, Navteq или TopMap? И може ли да се сложат всички и да се избира коя да е активна?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам - бачка пърфект! :mrgreen:

Сложих новата карта на БГ- TeleAtlas....2009.02.1 - красота.

Още веднъж, благодарности към Brego!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Brego, това е много добра новина, но дали може да кажеш коя карта е най-добра за България? Teleatlas, Navteq или TopMap? И може ли да се сложат всички и да се избира коя да е активна?

Лично мнение - ТА картата!

В WM версията са разработени скинове от които можеш да избираш между 4 различни карти които програмата може да използва (пищовче). Искрено се надявам в най-скоро време да започнат да се появяват скинове и за IGO My Way Europe Edition с аналогична функционалност.

И като се позамисля...... може да започнете вече да се оглеждате за скинове за Амиго....които с малко пипване за точната резолюция мисля че биха могли да се ползват и аз iPhone. С един колега от другия форум, вече имаме опит с подобно нещо и може би бихме могли да измислим нещо....лошото е че нямаме устройство за тестове.

Най-елементарния начин за избор между няколко карти е като се сложат всички заедно в content/map и само една се оставя с разширение fbl, а другите с някакво друго произволно. Програмата ще работи само с fbl файла. После при желание за смяна на друга карта се прави нейното разширение fbl и така....Дано да съм бил ясен :redface:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, много благодаря за разяснението. А относно другите държави пак ли ТА е правилния избор? И има ли начин от някъде да се свалят картите на куп, а не една по една?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм ги правил на един архив, тъй като файлообменниците правят ограничение на ъплоуда за не премиум потребител за размер на ъплоуднатия файл до примерно 200 MB. Така че няколко GB карти пак ще трябва да се качват на няколко части за един архив и пак да се свалят няколко файла....е, по-малко като бройка ще са, но пък за всяка една появила се карта ще трябва да се качва всичко накуп....съответно и да се сваля всичко.

Не може да се каже за абсолютно всички че ТА картите са по-добри. За някои държави това са NAVTEQ картите, за други местните (TopMap), за повечето страни от западна Европа - ТА.... Най-лесния начин за ориентиране е размера на картата, въпреки че именно в нашата карта русенската е по-голяма по размер, но не толкова точна и пълна....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталацията и слагането на картата минаха успешно и много благодаря за което, единствено не мога да сложа poi, 3D сградите и останалите неща, просто програмата не ги намира. Ако някой може да помогне ще му бъда много благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж 11 страница - там съм описал как се добавят пои, аналогично и за 3д сгради.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...