Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Всичко свързано с батерията на iPhone


Severus

Recommended Posts

Явно и блутута при мен си казва думата


Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

c9a49459121943c934af45bee764c825.png

И при мен е такава ситуацията 7+ с 11.0.2


Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от arm11
Стига с тези огромни скрийншоти.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Това с какво натоварване е? Т.е. правил ли си нещо по-натоварващо, че да ти дава такъв резултат? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, имах лайф през фейсбук, няколко разговора през фейстайм и стабилно сърфиране през сафари. Между другото дислея беше на максимална яркост през повечето време, защото го ползвах в планината, където беше -9 градуса. Малко по-късно ще добавя снимки от камерата.

Редактирано от mirror
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

15d4c72c5c5529b563f6e90a9af0d804.jpg 7plus на година


Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

eff8ac999478e901fa145e397481246b.jpg1edbc16a96e05ce8e03bbf824f0543d7.jpg

 

8+ всичко включено.

Wifi и bluetooth не спирам никога.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много доволен от моя телефон 6s plus

http://prikachi.com/images.php?images/648/9215648V.png

също никога не спирам gps,wi-fi,mobile

Редактирано от kracode
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От 7:00 сутринта с яркост м/у 30-60%. Пред компа да съм стоял около 15 мин за целия ден.

63C98C7A-0C1B-4B4D-99D4-BB5A30AEFAD9.png

F0BA7E55-2205-4C40-AC80-4FFB1B0B8DBB.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

11.1.2 при мен е по-добре от предишната, където имаше спад.

66dfab6c43aa437871f2438cc2022fef.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето я и батерията на моя iPhone 8

3444033ded31367c9c55f4f0a03296a5.jpg

2e522136752d1ac9cd953960a3636668.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е да пишете освен версията на софтуера и модела на телефона!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Алгоритъма при изчисляване времето на ползване на устройствата при 11 е друг. Да не очакваме еднакви резултати при iOS 10 и 11.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е от спецификациите на Iphone 7 в страницата на Apple. Някой дали е успял да се доближи до това?
1d5bc55def243e74f57ee22c459d4541.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

10 дни стендбай, ама някой друг път. Освен тела да стои в шкафа на режим полет ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 

IPhone X с остатъчен заряд 21% ... Имам и въпрос:при всяко включване(в мрежата или през компютър) отчита цикъл,или при достигане на 100% и някой има ли наблюдения дали батерията издържа повече заредена през компютър (тъй като тия показатели са от там)или няма разлика от заряда в мрежата?Благодаря предварително! 

 

Снимка

 

 

 

 

 

 

Редактирано от ElemenT (a.k.a. Chiko)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако iPhone трябваше да се зарежда в ЮСБ, то в комплекта щеше да има само кабел. След като в комплекта на телефона се съдържа зарядно устройство, то това е най-правилното и препоръчително устройство за зареждане на телефона. Възможността за зареждане на телефона в ЮСБ-то на компютъра е за използване когато зарядното не е налично ... Мисля, че всяко включване се отчита като цикъл, но не съм 100% сигурен за последното. По-добри показатели ще ти дава, когато телефона е зареден до край през мрежата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки 100% са равни на 1 цикъл.
Пример: зареждане от 20 до 100 и по-късно от 80 до 100 представлява 1 цикъл на батерията.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Asen_77 написа:

Ако iPhone трябваше да се зарежда в USB, то в комплекта щеше да има само кабел. След като в комплекта на телефона се съдържа зарядно устройство, то това е най-правилното и препоръчително устройство за зареждане на телефона. Възможността за зареждане на телефона в USB-то на компютъра е за използване когато зарядното не е налично ... Мисля, че всяко включване се отчита като цикъл, но не съм 100% сигурен за последното. По-добри показатели ще ти дава, когато телефона е зареден до край през мрежата.

Проблема е там,че след зареждане (цяла нощ) през USB батерията ми държи двойно отколкото зареждане в мрежата! И си мисля,че по-бавното зареждане прави така,че капацитета на батерията да е максимално зареден,а не чрез по-бързото зареждане (което е стандартно) за час и половина два! Ако имаш време направи 2 заряда при еднакво ползване и,ще видиш! Няколко пъти съм си правил този експеримент и след последния такъв си зареждам телефона през компютъра...да по-бавно ,но по качествено(според мен).

Редактирано от ElemenT (a.k.a. Chiko)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво разбираш под два пъти повече? При нормален заряд в мрежата ти кара един ден и юсидж 5 часа и ако го заредиш в ЮСБ кара два дни и 10 часа юсидж? Такава разлика е много странна? На какъв компютър го зареждаш и на какво ЮСБ?

 

Аз лично зареждам винаги по цяла вечер в мрежата и телефоните ми винаги са карали сравнително еднакво като количество време при нормалната ми ежедневна употреба. Старая се винаги зареждането в мрежата да става при под 10% батерия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Настолен компютър през USB 3.0(ако това има значение).Разликата е такава,че при еднакво ползване в мрежата издържа 2 дни,а през USB порта 4! Защо да го зареждам през 2 дни като мога през 4?! Точно затова попитах и за циклите тъй като разбрах ,че Apple дават на една батерия 500 цикъла и исках долу горе да изчисля за какъв период от време(грубо естествено) минава докато станат! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя съвет е да си ползваш устройството спокойно, без да се вживяваш толкова в зареждания, цикли, батерии! Живота ще ти е по-лек! Ако подсъзнанието не ти позволява, рестартирай телефона всеки ден

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто ми беше любопитно ,тъй като скоро бях на обучение на Huawei и от там казаха,че всяко включване в мрежата е един цикък...както и да благодаря за вниманието още веднъж!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...