Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Всичко свързано с батерията на iPhone


Severus

Recommended Posts

Моята батерия е доста странна. До към 50% си пада нормално за около 4 часа usage, а после за 30-40 минути сваля към 20%. Останалите 30% след това си падат нормално за около 2 часа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1644932b4f09ae6f3b15c0511545a93f.png

iPhone 7 iOS 10.1.1

При мен това е средния usage всеки ден. Телефонът е на около 20%. LTE връзката е постоянно включена, но предимно се използва на Wi-Fi.

Скоро ми се наложи да го използвам доста интензивно, доста разговори и телевизия, като се прибрах вечерта на 1%. Буквално на косъм, сега се оглеждам за някоя удобна и читава външна батерия. Пропоръки?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Anker от амазон.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Xiaomi няма равна. Имам почти из цялата къща неща на Шиаоми и за мен тази марка може би бие по качество Епъл, а прави 3-4 пъти по-евтини неща. Съвсем сериозно говоря. Слушалките Piston 3 бият Airbuds по всичко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тва имам(анкер) от две години и за това го написах и не ме е издънила още.
А относно Xiaomi може би е така но не е проблема да биеш качеството на Апъл а да докараш техния марж на печалба.
Едит. Имам предвид, да докараш високо качество продукт, достъпен за повечето хора, с ниска производствена цена и голяма печалба е възможно от много малко компании.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моята батерия "полудя", или по Коледа се случват чудеса!6+ iOS 10.2

0c91ccb698767c1f90007fde9cf9c44a.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Offtopic
Гога колегата над моя коментар писа че Xiaomi бие по качество Апъл, и тва казвам че Апъл отдавна не се интересува от качество а от максимална печалба.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сяоми още много плантации с ориз ще опоскат, докато доближат качеството на Епъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама сериозно ли?

По-добре е да се зададе въпроса по кои критерии се доближава... Ако ставаше въпрос за други марки мога да споря, но за Xaiomi vs. Apple не бих си губил времето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябваше да се сравнява Хуяуей и Епъл - може! Откраднали са всичко отвън без джуджавката за пръстов отпечатък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм имал mi band и съм си играл с едно mi 5... Ами пръчки са си ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Адаш 1, всяка китайска пръчка може това, което mi band2, разликата е, че е по-красива.
Адаш 2, някои хора ги кефи Great Wall, мен не или обратното. Ниско или високо качество е китайско-ловешкия гигант;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм я взел главно заради нотификациите!Когато е шумно и не чувам телефона!Или съм в don't disturb:)С последния софт имам такива за всичко нужно..call,message,viber,WhatsApp,face,mail..изписва и името на подателя!Работи перфектно:)Доста пипнаха софта последните дни и препоръчвам !!!20 дни батерия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е, че последно съм я ползвал преди няколко месеца.
За батерията съм съгласен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми се случи нещо интересно, което дори на Андроид не съм изпитвал.

При опит за 3д тъч на тапата (показа уиджета, но нямаше вибрация) почна така да лагва, че стана неизползваем, докато след 20-тина сек. просто заби тотално. След това го рестартирах с копчетата и беше наред. След половин час проведох един разговор и бях на 50 и няколко %. След 1 час като си погледнах телефона, беше на 12%, БЕЗ да съм ползвал абсолютно нищо. В сетингс също нищо не даваше информация за ненормален юзидж. Активирах low power mode и си стоя на 12, докато се прибрах вкъщи след 2 часа.

Чудничко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моят новосменен 6S вече ми служи доволно, на стария със самоизключващата се батерия на тези проценти беше с 40мин. usage и 4 часа stand by:

aef9959d79ffd4e9660f8631249a205e.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече може да се каже, че имам телефон:

bacd73dab7ced8ed42888de9ce1952a5.png

Това е на второ зареждане, би трябвало да се подобри още повече след 2-3 цикъла. Музика не съм слушал. Доволно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, това приложение за увеличения скрийншот много добро. Никога не бях го виждал.

Добър резултат на батерията, определено.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...