Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Всичко свързано с батерията на iPhone


Severus

Recommended Posts

Напълно възможно е...
Може би клетките изискват повече ток от страна на телефона за връзка с тях.
Ще сложа утре една карта на T-Mobile и една на Vodafone да видя с тях как ще бъде..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Взе да се говори(слухове), че Apple ще отворят програма за смяна на батерии на iPhone 6, подобна на тази за 6S: http://www.redmondpie.com/iphone-6-battery-replacement-program-for-unexpected-shutdown-issue-may-launch-soon-rumor/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес звъннах в Криейтив да питам на 6S+ от мтел дали ще видят батерията гаранционно. Поискаха да го изпратя за да ми кажат проблемна ли е батерията и дали ще мине по гаранция. Събирам кураж да остана без телефон за две седмици.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Взе да се говори(слухове), че Apple ще отворят програма за смяна на батерии на iPhone 6, подобна на тази за 6S: http://www.redmondpie.com/iphone-6-battery-replacement-program-for-unexpected-shutdown-issue-may-launch-soon-rumor/

Отрекоха го, повече подробности утре сутрин в новините ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде може да се провери за 6s plus дали може да се смени батерията гаранционно ,купувал съм го в кеш от Теленор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Плюс моделът не влиза в програмата и респективно смяната няма да е безплатна.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Единствено логично обяснение би било, че въпреки показателите на телефона за силата и стаблиността на мрежата, в Германия О2 натоварва повече телефона. Възможно е да се дължи на настройки на клетките. Може с цел поддържане на по-висока скорост при ЛТЕ, клетките да са настроени по различен начин и натоварването към телефона да е различно.


Със смяната на О2 с Vodafone проблемът с батерията изчезна и вече изкарвам точно толкова, колкото и с Ментелската карта. Не мога да повярвам как от оператор до оператор има разлика в батерията от порядъка на 15-20 %...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове



Със смяната на О2 с Vodafone проблемът с батерията изчезна и вече изкарвам точно толкова, колкото и с Ментелската карта. Не мога да повярвам как от оператор до оператор има разлика в батерията от порядъка на 15-20 %...

Ми има разлика - О2 купиха base (бившия Е+). Аз съм от 5 години на водафон и където аз ще ще гледам YouTube на lte, жена ми не може да се обади (О2). На водафон е най-скъпата мрежа тук, но са доста по-зле от телекома като покритие, а и много лъжат. 375 мегабита лте може да забравиш, специално във Франкфурт... 150 държи на някои места.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това, което ме изненада е, че разликата и в idle също е доста голяма...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вулканизирал ли беше телефонът за нощното шкафче като го вдигна?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А съм го вдигнал, а се беше изключил :)
Бях го забравил на самолетен режим и реших да направя снимка за темата, батерията даже хич не е читава и има над 30% износване :(


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смених батерията. Вече е на 4-5 пълни разреждания. Пак го зареждам на 1-2 дни. Оня ден на 10.2.1 ми се изключи на 30%, докато бях навън и извадих телефона за снимка. Сега качих на 10.3 пъблик бета, та да видим.
Имам обаче един неприятен проблем. Не ми изкарва кои приложения колко батерия са изхарчили в battery usage. Някой да знае на какво се дължи?
Писах на продавача в ибей, каза че ще ми прати нов батерия, но не вярвал в нея да е проблема. Правих няколко хард рестарта.
9b07d2efb487fad381c70bbfc81e439a.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този проблем ще се окаже доста по-сериозен отколкото им се иска на Apple...голяма излагация този път, при това без какъвто и да е фикс вече месеци наред...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 6s. Преди един месец ми смениха батерията безплатно от Creative Center и сега мога да кажа, че съм доволен. Не си спомням, но май го бях дозареждал за няколко минути. Преди никога не е държала толкова.

IMG_0102.png

Редактирано от emco83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де,не виждате ли,че е зареждан телефона ?Заблуждавате себе си ли?Всички имаме ios у-ва и много добре знаем колко държат батериите


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, бях писал, че е дозареждан няколко минути.

Иначе няма този проблем с изключването както преди, всичко е наред.

Преди месец когато занесох телефона на сервиза, казах им и че има едно малко петно на дъното (фабричен дефект) на дисплея и ми отговориха, че ще го сменят понеже гаранцията е 24 месеца. 

Интересното нещо е, когато ми върнаха телефона, на новия дисплей не се виждат пръстовите отпечатъци т.е. не оставят такива петна на дисплея както преди. Определено има разлика. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вика му се олеофобично покритие и се износва. След 1-2 месеца ще почнеш да ги виждаш и на новия. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 6s. Преди един месец ми смениха батерията безплатно от Creative Center и сега мога да кажа, че съм доволен. Не си спомням, но май го бях дозареждал за няколко минути. Преди никога не е държала толкова.
IMG_0102.png



100+ часа idle и 11 часа usage, викаш дозаредил си го за няколко минутки...? Добре....;)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това са показателите на батерията ми от вчера, когато все още бях с 10.0.2:

IMG_0899PNGkOYeLJH.png

А това са показателите от днес с 10.2:

IMG_0925PNGlNpzFEp.png

Не е като да няма разлика, нали? Започвам да съжалявам, че ъпдейтнах, макар че рано или късно това все някога щеше да се случи. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз на твое място никога нямаше да ъпдейтна от 10.0.2, но вече си взел решението...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...