Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Всичко свързано с батерията на iPhone


Severus

Recommended Posts

Питай малкия Криско ,

Че и вика "Тате найш ко аз искам да ми купиш Айфон кат порасна", викам на 7 си ама има да растеш още че и за Айфон

Проблема е, че на Ай игрите вървят ок а таблета(АНДРОИД) вече офроуд и Енгрибърдс искат ъпгрейд на хардуеъра, което от скоро го забелязах и незнам защо така се случва???

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

моя Криско е същия!вдва ли не реве при досег с андроид :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Simba4, това не е ли малко слабичко? Аз заради подобни резултати смених 6S-ката по програмата за смяна на батерии...
При мен в момента е:

bc7ab9b7b3e9bd6c3267d1e6e096d834.png
870bb10bd58913d5bf0ccbb83d2968ec.png

При все, че беше още по-добре в Бг мрежата на Ментел. Там на подобни проценти бях над 6 часа usage.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мне не мисля, да ти кажа даже са ми най-добрите резултати досега!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сравнявате показатели на телефони с джейл и без. Има сериозна разлика в работата на двата телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Накичен телефон като коледна елха с приложения и джейл и всякакви добавки не харчи повече така ли? Би ли се обосновал защо да са пълни глупости, че телефон с джейл кара по-малко като батерия спрямо телефон без джейл? Иначе всеки може да напише, че са пълни глупости това, но без да защити тези думи, всъщност изреченото от него е " Пълна глупост "!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По тази логика ти с какво ще се обосновеш,като си нямаш понятие от джейл и туикове?За разликата може да говори човек,използващ туикове и знае какво прави.Според моите скромни наблюдения във времето,ти не си от тях.Или си чул тук-там?Като пуснат джейл за 7,съм готов за тестове.Даже по едно стотаче може да сложим за тръпката

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone ползвам от 2008-ма година и дълго време съм бил с джейл на не един и два телефона. Избора сега да нямам джейл е лично мой. 

 

За Левски няма ли да кажеш нещо, нали и там беше компетентен ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно така е!Избора е лично твой,но нямаш достатъчно познания за да правиш сравнение в момента(в което няма нищо лошо)

И извън темата330dd4fb3a269ade81223cc6a67a41f0.jpg

Това е дъщеря миЧетвъртък на рождения ден на Марти,сигурно знаеш кой е

И с по-големи левскари се разправям,няма проблем))И сега Спас тръгва ли си или остава?Или си тръгна и ше се върне?!

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко извън темата ...Спасчо никога не е идвал... като всяко спуснато от дъртите комунисти назначено милионерче си събра багажа като видя , колко милиона са задълженията ! Нищо чудно да споделят съдбата на един друг софийски отбор ! Малко стана присмял се хърбел на щърбел!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да се преместим в спортната тема, но Спасчо е в Левски заради сделка с Виваком, ама нещо нещата не са по план, а и сега ще чакат избори да видят какво ще стане ... та нещата са в застой. Реално Спас не е дал нито един лев собствени пари, така че подписаните договори за спонсорство са добре дошли и за сега държат нещата ок, ако продължат да се спазват. 

 

Моля, преместете мненията в темата за футбола и да продължим там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте! Как разбирате кога батерията е пълна, ако са изключени процентите?

Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Как разбирате кога батерията е пълна, ако са изключени процентите?
Благодаря!

6-то чувство.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, violina.marinova написа:

Здравейте! Как разбирате кога батерията е пълна, ако са изключени процентите?

Благодаря!

Батерията на iPhone си променя цвета в червено в частта от 1 до 20%. Наличие на заряд над 20% до 100% оцветява батерията в зелен цвят. Индикатора е до 100% при нормални условия на заряд след около 2 часа. Зареждане в контакт и използване на оригинални зарядно и кабел. Индикатора на батерията е пълен до дясната си част когато е достигнал капацитет до 100%. Визуално трудно бихте различили заряда на батерията над 90%.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, The Shaman написа:

Когато е на зарядното, или?

Да. Понеже, както спомена Asen_77 трудно се различава. Преди време мисля, че спираше да зарежда, като достигне пълен заряд или сменяше светкавицата с друг индикатор. 

 

Поздрави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моят телефон ми направи странен проблем. По принцип зареждам цяла вечер и сутрин преди да тръгна на работа го махам от зарядното. Това направих и тази сутрин. Изключих го от кабела, видях че е на 100% и тръгнах за офиса. По пътя проведох един кратък разговор. След това в работата реших да тествам един селфи стик като направо включих кабела в телефона, но когато натиснах power бутона, установих че той се е самоизключил. Включих го бързо след задържане на power бутона. Интересното е, че когато вляза в battery показателите на батерията ми ги няма все едно съм направил hard ресет. Досега никога телефона ми не е изключвал, както направих сега и сериозно се притесних. Проверих в creative center току що и от там ми казаха, че телефона ми не влиза в партидата с проблемните батерии, които заменят и ми обясниха, че не би трябвало да имам проблем. Всъщност не ми остава нищо друго освен да чакам да видя дали проблема ще се повтори или е било просто инцидентно, макар че силно се съмнявам. А и има ли шанс от селфи стика да се е самоизключил или по-скоро не? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 2G действа по този начин понякога ;), особено когато е с iOS 10.2.1 - оправи си информацията в профила. 

 

Техника е и винаги е възможно да се изключи сама поради някаква причина, но както си споменал не ти остава друго освен да чакаш да се повтори. Селфи стиковете са всякакви китайски версии и като нищо може и той да е предизвикал подобно нещо. Ако се повтори случая продължаваш с преинсталация на софтуера ( може някое приложение да бърка нещата ) и ако след това се повтори отиваш към сервиз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моят телефон ми направи странен проблем. По принцип зареждам цяла вечер и сутрин преди да тръгна на работа го махам от зарядното. Това направих и тази сутрин. Изключих го от кабела, видях че е на 100% и тръгнах за офиса. По пътя проведох един кратък разговор. След това в работата реших да тествам един селфи стик като направо включих кабела в телефона, но когато натиснах power бутона, установих че той се е самоизключил. Включих го бързо след задържане на power бутона. Интересното е, че когато вляза в battery показателите на батерията ми ги няма все едно съм направил hard ресет. Досега никога телефона ми не е изключвал, както направих сега и сериозно се притесних. Проверих в creative center току що и от там ми казаха, че телефона ми не влиза в партидата с проблемните батерии, които заменят и ми обясниха, че не би трябвало да имам проблем. Всъщност не ми остава нищо друго освен да чакам да видя дали проблема ще се повтори или е било просто инцидентно, макар че силно се съмнявам. А и има ли шанс от селфи стика да се е самоизключил или по-скоро не? 

Показателите за батерията се трият при какъвто и да е рестарт /респринг
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Asen_77 написа:

iPhone 2G действа по този начин понякога ;), особено когато е с iOS 10.2.1 - оправи си информацията в профила. 

С 6S съм. Не знам как се е появила това 2G. Вероятно преди час като смених версията на iOS-а е станало нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове


Всъщност не ми остава нищо друго освен да чакам да видя дали проблема ще се повтори или.....

Ами не е точно така. Може да проверят хардуера от разстояние и ако има проблем ще излезе в репорта.
Значи това не го знаех до миналата седмица като ми се наложи да им звънна за моята 6s.
Звъннах на Апъл сторе магазин(ЮК) и им казах че си залях тел с кафе и през слушалката не чувам добре. Питах ги дали сменят тоя говорител и те казаха чеки да пуснем тест първо. От там ми казаха да си включа Wi Fi и да вляза в menu>privacy >diagnostic и там се отвори нов бутон да потвърдя че съм съгласен на тази диагностика, и ми пуснаха хардуерен тест.
Ти може да пробваш да звъннеш на съпорт тел в Бг и да кажеш какво е станало и ако може да ти пуснат хардуерен тест да видят дали има проблем, ако не звънни в ЮК съпорта и пак обесняваш какво е станало.
Ето два тел да пробваш.
IMG_1626.JPG
IMG_1627.JPG


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми, аз да обЕсня(пардон, да обЯсня) на peppu:

Откъде си сигурен, че е изключил и как реши, че е свързано с батерията? iOS още от зората си има един мръсен навик: крашва потребителският интерфейс и при натиск на който и да е бутон - няма видима реакция(подчертавам: видима). Иначе си е включен, даже звъни и ако плъзнеш пръста по тъмния екран си провеждаш разговора нормално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен съм, че беше изключен, защото както вече казах, когато задържах power бутона и почти веднага светна ябълката. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...