Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Всичко свързано с батерията на iPhone


Severus

Recommended Posts

Ето я батерията на моя iPhone SE.

3d926ee8ccc8a9117c5817aac43cc509.jpg62db3eee201399077cf8ffb17bac1b6d.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от arm11
Стига с тия огромни скийншотове!!!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е нечовешко, братчето ми

Или аз съм скапаняк или 6 години точа батерията на Айфон :)

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефона е чисто нов,няма и месец от както си го взех.Батерията му най истина ме изненада доста приятно,супер е.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3b01df5efe690afb5bd141d75387ae9f.jpg

След последния ъпдейт батерията отново е чук! Всички ъпдейти досега са ОТА


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето я батерията и на моя iPhone 8 с доста стабилно ползване02e429ae1004ae9ca39e645a25cb1896.jpg50e67b05046ac43e8ce47d8c44eeb851.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте! Понеже не мога да кача скрийншот искам да ви питам нормални ли е след чист рестор в DFU и Set at new  и ресет на всички настройки батерията да ми държи Usage: 4:30min. Stand by: 20 часа, без използване на никакви локации,блутут и т.н. Настройките са оптимизирани. Assistive touch е изключен. Ресторвал съм телефона няколко пъти но няма никакъв ефект. Телефона е 7-ца на няма и година нов с версия 11.2. При версия 11.2.1 е още по зле. Използването на телефона е едно и също дори да не ползвам приложения ката фейсбук и месинджър,само при ползване на самия телефон-резултата е пак същия. Повече от 5 часа не може да изкара с едно зареждане от 100%- до 0%

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко е щом си изключил локация блутута ,не браузваш и т.н или браузваш в нета и ако е така колко време е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браузвам но не повече от 30 мин. до 1 час макс на зареждане и то не винаги. Имало е случаи и без да браузвам или ползвам приложенията за които е нужно интернет пак е същата работа. Само снимките да си гледам или нещо друго от самия телефон-разлика от ползване на приложения или браузване няма-Usage е един и същ. 

Редактирано от Nikikisov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е нормално! Дори с всичко включено трябва да изкарваш много повече . Батерията нещо може би.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля че трябва да кара повече,като гледам данните на колегите който ползват телефонните. Аз съм спрял backgraund refresh app всичко което дават да се направи за оптимизиране живота на батерията съм направил и пак кара по едно и също време. Като часовник е стигне ли тези часове на ползване вече батерията е пред изключване...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А аз пък с моя чисто нов SE изкарах 48 часа стендбай със 6 часа юсейдж, доволен съм си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен винаги е зависело много дали след като стигне 100% ще го махна ли веднага или го включвам преди да си легна и го изключвам сутринта като стана. Онзи ден вечерта го включих и преди да си легна го изключих на 100% и сутринта след 6-7 часа беше на 94% вечерна на същия ден беше на 55% с много малко ползване. Тази нощ го оставих докато спах на зарядното и до 13.00 беше на 100% сега в16.00 е на 96% пак със същото малко ползване...

Също така забелязвам минимална разлика между жичното и безжичното зареждане, при безжичното малко повече кара батерията след това (ако е оставен цяла нощ да се зарежда)

Колкото и да няма логика това са моите наблюдения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Красота неземна. Цяла нощ на зарядно и малко в студа:
42f00ae929074046ccf8d9f0754d9629.jpg
ecccd44a0dcef65999cc33bbc11655ec.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък по форумите повечето оплакващи се от батерията на айфон са абонати на виваком дали няма нещо по мрежата им ?!


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След последния ъпдейт батерията се държи уникално! От сутринта на Bluetooth и слушам музика 4% ми е паднала батерията
1df0cb890b0dfea9956dab711a425c26.jpg


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По добре е да, но има още какво да се желае, гледам Кернела бутат, мислят явно за проблема!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно е така, ще си проличи за в бъдеще!

 

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@gorgior, тези показатели само на Wi-Fi ли са?

Иначе и аз съм на Виваком и моят 6s (на година и половина) e с горе-долу същите показатели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето още малко на вива от Ха последните няколко заряда
99d95dc25cbe4ceee3ac1f8953e1e06f.jpgee4606afd8c88fc7cf28db36adfc2597.jpg80ebdc2020b6391f15a0578f40b0e352.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен тая нощ пак ми направи номера с юзиджа 8 часа през ноща и паднала батерия от 39 на 27%. Не знам какво става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...