Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Всичко свързано с батерията на iPhone


Severus

Recommended Posts

8c9fa18f620f3e3bec78c5c7f11364c2.jpg

След смяната на батерията съм доста доволен. Единственно при видео разговор си заминава дооста бързо. iPhone 6s.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от arm11
СТИГА С ТЕЗИ ОГРОМНИ СКРИЙНШОТОВЕ!!!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не съм сменял. SE iOS 11.2.5

KvTqOo1.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

**Научи си на качваш скрийншотове в нормален размер!!!**


Infinity

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 10.02.2018 г. at 9:40, penmark написа:

Не цитирай!

Колега, как ги докарваш толкова? Моя е на 2 месеца, със iOs 11.0.1 съм, и максимума ми е 5 часа и половина юсейдж и 50-60 стендбай?

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз винаги съм се чудел на подобни резултати. И преди, когато имах 4-ка (чистно нова) и сега с 6s-а (пак чисто нов) единствено в самото начало успявах криво-ляво да докарам едвам до 6-7 часа в най-добрия случай.

Иначе сега в момента съм с 42% заряд на батерията, а показатели са 2 ч и 37 мин usage и 5 ч и 37 мин standby. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Два пъти съм се ядосвал за моята батерия ,единият беше скоро (предполагам ,че се дължи на неправилно отчитане на проценти)  .Първият път  още като го взех и се изключваше и тогава го върнах  за смяна на батерия.Според мен под 20% не трябва да се оставя телефона като се има впредвид ,че ще излизаш някъде. 

http://prikachi.com/images.php?images/1/9264001f.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

SE на година и 9 месеца. Нищо не е сменяно. По принцип го зареждам всеки ден, но явно този полу-уикенд, съм го ръчкал по-малко

wFr2ji.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понеже ми закрихте темата....

 

Я вижте background activity на Messenger. 3 hours. :o Това нормално ли е? Usage си върти като водомер. Смисъл сега примерно е на 3 часа Usage и след 10 минути го отключвам и на USage 3 часа и 8 минути. Това нещо не е нормално.

28643187_2020094978231566_1830978532_o.j 28695164_2020094964898234_1247746307_o.j

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пич, стига си досаждал навсякъде с тоя твоя телефон. Не само на твоя не му държи батерията. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, нали темата е за скийншоти от телефоните...не разбирам какво преча? На кои други не им държат телефоните?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако спреш да се занимаваш само с тая батерия животът ти ще бъде много по хубав.Аз отдавна съм спрял да ги гледам тия проценти и си знам,че изкарва ден,ден и нещо(то и няма какво толкова да очакваш от батерия 1600 mah).Ползвай си телефончето и не се занимавай с глупости.Ако пък не,вземаш един китаец с 10000 mah батерия и даже може да си зареждаш акумулатора на колата от него :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, RedBull написа:

Добре, нали темата е за скийншоти от телефоните...не разбирам какво преча? На кои други не им държат телефоните?

Виждам, че си в София. Може да се опитаме с моя компютър да ресторнем телрфона ти. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току-що му сложих iOS 11.3 Beta Public 3.

Айде да видим как е. 

Health Battery Capacity ми показва, че телефонът е на 93% health.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, RedBull написа:

 

 

Я вижте background activity на Messenger. 3 hours.

Темата ти е закрита, защото е поредната, която дублира налична. Търсачката не е сложена за украса в този форум.

 

P.S. Ако случайничко изтриеш месинджър и фб, ще откриеш как телефонът ти изненадващо се е преродил и батерията ти всъщност държи идеално. Най-скапаните и безобразно тракващи по всяко време шитни слагате и после теми "проблем с батерията"...ако пусна в СубаруБГ тема "Мачках на пълен бууст по Витоша и ми харчи 28/100, помагайте!" ще ме спукат от подигравки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко офф, но все пл е свързано с батерият. След смяна на батерия, ако сте сменяли, наблюдавате ли подобрение? Че се чудя да сменям или първо да ресторна. Въпреки примамливата цена от 65лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами от няколко дена в нета се върти това видео. Изгледай го и си прецени за теб(не виждам през апп с какъв тел си но става въпрос за 6с)




Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За 6S става въпрос. Сменям значи. Не се оплаквам от забавяне, въпреки че изглежда има такова, а от спад на батерията с бързи темпове про употреба.
Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да редактирам последния си коментар през с последната версия нан Tapatalk...
Доволен от батерията след смяната:
d31214c9776eb427fceab407f70dbf0c.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди три дни направих хард ресет на iPhone X , махнах профил за бета девелопер и съм с 11.2.6, та от тогава в инфото на батерията в seatings нещо не е ОК.

 

Шот:

 

67061b038307da2a5521539e0d05dbde.jpg

 

Рестарт не помага. Върнат е бекъп , но и друг път е връщан и не е имало яд. Предположения ?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...