Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Всичко свързано с батерията на iPhone


Severus

Recommended Posts

Да ви споделя моите наблюдения за батерията на Х. Направих рестор през дфу и без да инсталирам каквото и да е батерията издържа 9 часа използване за 48 часа. След като го накичих с всичко което ползвам резултата е 6 часа използване на 48 часа. С мтелска карта съм и имам добър сигнал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм интересно наблюдение!Никога не съм се замислял.Получило се е нещо,като при моята кола.Като и напълня резервоара с гориво и я оставя в гаража резервоара си стои пълен.Подкарам ли я,и горивото почва да намалява.А пък,като и сложа пет торби с цимент горивото свършва за нула време.

Редактирано от miroslavm
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6s-стой на 87 процента здраве на батерията при стендбай, започна ли да го ползвам веднага се получава това!!! Някакви падове, които не ми е ясно откъде са, да не кажа че е слизала на 56 и процентите си вървят като секунди?!?!?

14a026c533ab0f39ebddfc4fb8315c8f.jpg

В Battery Health стои на 88 процента, нямам изключвания при нисък заряд или натоварване, но топи с няколко процента за секунди, ИЗВЕДНЪЖ!

Незнам, нещо не е наред с този 11-ти софт!

Тези показатели са на 11.3 бета 6!!!

 

 

Ето го след няколко минути след този пост!

8a6a1b667a537851387d30b11b6938d5.jpg

 

Еми, ето след още малко!

54775888dc10eb6b1a7691fb0a186e75.jpg

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно това се опитах да покажа с моя пост по-горе, но някой не четат между редовете. IOS-а само със стоковите приложения не точи батерията. Поне при мен е така. Сега като е накичен батерията си пада с определен процент на час без нищо да се прави. Не знам на колегата като му стои колата в гаража изчезва ли му горивото. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами питам защото забелязах ,че има различни данни и се чудя на кое да вярвам . Имам инсталирана на телефона Battery Life ,което ми показва 87%  капацитет , а като го закача на компа iMazing  ми дава информация 84% . 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С това:

Battery Life by RBT Digital LLChttps://itunes.apple.com/bg/app/battery-life/id1080930585?mt=8

 

Ето спрях да го ползвам и:

 

00d735bcc818de67307b7e19aebe4a84.jpg

 

При смяна, може ли да не се ресторва телефона, дали си запознат?

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, skpavlov написа:

Точно това се опитах да покажа с моя пост по-горе, но някой не четат между редовете. IOS-а само със стоковите приложения не точи батерията. Поне при мен е така. Сега като е накичен батерията си пада с определен процент на час без нищо да се прави. Не знам на колегата като му стои колата в гаража изчезва ли му горивото. ;)

Именно де. И колата само с шофьор зад волана харчи малко.  Като си закача ремаркето с мотора на Субару-то и разхода на магистрала от 13 става 17. Ама ти нали си тънкообиден и не схвана иронията.

 

P.S.  "Някой чете" - ед.ч. "НякоИ четат" - мн.ч. Ай ся се фръцни и за това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 Бих желал да попитам собствениците на Х, да споделят как се държи батерията с 11.3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скрийна над твоя пост е точно от Х

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За момента ми излгежда малко по-добре от 11.2.6. Времето ще покаже. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой използвал ли е батерии по-голям ампераж за 6s специално?



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами, аз ти казвам, че няма такива. Ти си купи ако искаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

7657ccf5b37acc12b14c80413bbddf0d.jpg

С около седем часа слушане на музика през стоковото мюзик.


Infinity

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...