Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Всичко свързано с батерията на iPhone


Severus

Recommended Posts

Стабилен е! Моя 5s е на почти 5 години и батерията също е на 83% здраве. Държи се идеално с iOS 12 beta, за телефон на толкова години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4dc89af78ed30c7deab8ee7a6ad149c5.png


за месец и малко на чистонива Х .... до нова година дано не падне под 80 % :@


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Редактирано от arm11
Стига с тези огромни скрийшотове!!!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя го купих през март и батерията е на 100%.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много съм ядосан ! Дано само непочне да прави мизерии батерията, макар в гаранция не ми се занимава със сервизи (в моя случаи теленор) пък май гаранцията не покрива батерията.


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1cc43fcc2d1481127ffe860f9b8ae583.png
Кое,толкова ви е важно в тези проценти?
7+ e телефона,на няма и две години ;)

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моят 5S(бивш на  ARM11 :) ) e на 5(!!!) години и е на 82%. Плачете :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Не знаех до днес, че камерата източва така в бекграунд.

7E53020A-C394-4212-A3C4-FECEF7B94EF0.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, смятай с този Jail, какво видео и инфо предоставяш някому, за да има такова потребление в бекграунд, имай едно на ум ако ползваш телефона в банята или банката.....  ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 26 юли 2018 г. at 14:06, skpavlov написа:

Не знаех до днес, че камерата източва така в бекграунд.

 

Ето ти решение.

image.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

688a2d746ed7c9e30b16e79ecdc1c635.png

 

Стабиларка през 2 месеца батерията заминава с 1 % .... :@

 

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk

 

Редактирано от arm11
СТИГА С ТЕЗИ ОГРОМНИ СКРИЙНШОТОВЕ!!!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е скрийншот от преди няколко дена, като това ми е и рекорд. На 6 месеца 8+ съм пре пре доволен от батерията му. Надявам с iOS 12 дори още по добри резултати да има. Като цяло обаче забелязвам че камерата + Фб и Инстаграм точат най много консумация.


3fa50ed4ab6ec5e655528e433815c645.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от arm11
СТИГА С ТЕЗИ ОГРОМНИ СКРИЙНШОТОВЕ!!!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Facebook и Мessenger-а винаги са били най-големите консуматори на батерия. Пробвай да ги изтриеш и да не ги ползваш няколко дни да видиш как батерията ще литне още повече :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук си много, много прав! Премахването на Facebook app действа положително не само за батерията, а и за цялата работа на устройството.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора, дали си заслужава смяната на батерията по тази програмата на Епъл. Гледам, че е до края на годината. Животът на батерията е 87%. ДА чакам ли iOS 12 и чак последнетие месеци на годинат ада сменям?

 

Редактирано от RedBull
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами, ако няма да сменяш целия телефон напълно си заслужава, защото при сегашна цена 65 лв, след Нова година ще се върне на 200 и нещо. Моята седмица също е на 83%, но ще я давам на дъщеря ми, затова най-вероятно ще сменя батерията другия месец, колкото и да е добра iOS12, изхабяването си е факт и не може да се компенсира софтуерно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, да. Телефона ми още е в гаранция, но в края на Октомври изтича. Ако я сменя извън гаранционния период цеата същата ли е?

Къде е по-добре да стане смяната - в iStyle или в Creative? iStyle ми се струват много по-надеждни и отношението им е доста по-нормално. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой твърдеше, че в гаранция е безплатно, но аз не мога да го потвърдя. Иначе промоцията е до края на годината, аз лично бих избрала iStyle, защото смяната става за час и е 65 лв, в другите два сервиза има усложнения с времето, плаща допълнително се за смяна на деня и има условие да се достави до определен час, поне в Креатив. И да, iStyle и на мен ми правят по-добро впечатление, другия месец може би ще имам повече инфо, ако успея да занеса седмицата за смяна, иначе съм говорила с тях по телефона и разменихме имейли когато попитах за промоцията във връзка с работата ми, много приятни хора, а и сервизът им ми е съвсем близо долу в мол Сердика, което е на няколко минути път от къщи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...