Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Всичко свързано с батерията на iPhone


Severus

Recommended Posts

Все пак и за iStyle е добре да имате резервация предварително. Като съм оставял при тях 2 телефона без резервация, винаги е отнемало повече от 24 часа и телефоните са били готови на другия ден! Което е нормално,разбира се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да обясни по подробно новите графики на батерията в 12ката, тъй като ми е изключително трудно да разбера аджеба колко часа standby и колко часа usage имам ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Показват колко си ползваш устройството, а не колко издържа батерията. Преценили са, че второто не трябва да те интересува.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пише кога последно е заредена, горе в ляво и трябва да си изчислиш!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iStyle не си вдигат телефоните, нито сервиза, нито магазините. Смяната в Криейтив е 59лв за ден до два. Но аз моя го занесох в 9:30ч и в 13ч беше готов. На жената отне малко повече, че се наложи смяна на телефона. И двата са в гаранция но за батерията си платих.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така предполагах и аз, че се плаща, въпреки гаранцията. Иначе до колкото помня Креатив искаха 40 лв и да се занесе преди 11 часа, за да се смени на деня. Утре и без това ще ходя до Сердика, ще мина да питам iStyle какви са тия изцепки, защото миналата седмица и друг познат ми се оплака за телефоните.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да цената е плюс 40лв ако го искаш да е готов същия ден.


Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефона ми е Iphone 7 и в момента батерията е на 89% здраве. А гаранцията е до 28 октомври т.г., нямам и година ползване.

Въпроса е да сменям ли батерията?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не разбира се!

За една година колко искаш да е!

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Минах през iStyle току що, момчето каза, че като са много натоварени не вдигат, да се пише на мейла. Сега нямаше никой между другото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е хората с 8+/X по колко време On-Screen докаравате на iOS 12 (тези които са качили ГМ версията разбира се)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Изчаках 10 дни да видя как стоят нещата с батерията и ми се струват зле. Едвам изкарвам пълни 24 часа и то ако не ползвам сериозно телефона. Други с Х да имат такива наблюдения?
f5ec66200571b538573a92c1547d5c82.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм супер доволен от батерията с iOS 12. С моето ползване си е направо супер.

6ad250eb8c1ea8ceb3108e2a367e3367.png


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 14.09.2018 г. at 11:45, simba4 написа:

Не разбира се!

За една година колко искаш да е!

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Моята беше така на четвъртата година на 5S-а. Седмицата(и плюсът) е по-куца в това отношение. За само две години е на 90%.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз ъпдейтнах в денят на премиерата, та до днес виждам разлика с около 10-15% надолу в сравнение с преди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефона ми е Iphone 7 и в момента батерията е на 89% здраве. А гаранцията е до 28 октомври т.г., нямам и година ползване.
Въпроса е да сменям ли батерията?

Моята изтича на 29 Октомври. Но го имам от 2 години. 87% е здравето на батерията. Мисля си че ако я сменя ще бъде същото и нарочно с всеки нов ъпдейт умишлено правят да издържа по-малко.

Има ли някой който е сменял батерията на iPhone SE и е с ios 12 и дали има някаква промяна в батерията?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно не ползваш много телефона. Ако не ги пипаш държи. Обаче пипаш ли го за 2-3 часа умира. Махам го в 7 сутринта и вечерта към 17 ч. е ~10% , че даже и по-малко. Не знам какви са тези статистики.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последното изречение много ми харесва. Иначе да не съм оффтопикър - издържа ми макс 6 часа вече. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си прав баш за батерията. iPhoneOS 1.1.4(тогава се казваше така) имаше резидентни процеси, които се брояха на пръсти. Също така технологиите за визуализация бяха далеч по-скромни, със съответния скромен разход на ток. Дванайската още няма джейл(демек не съм ги броил), но процесите в телефона вече са десетки(доста десетки) на брой и повечето са свързани с онлайн услуги. Е, колко очакваш да харчи?

 

Понеже си ми харесал мнението за 5S-а:

Дам, бавно пада здравето ама телефонът е с 9.3 от две  години и половина. Имам и 4S с 6.1.3 - когато реша да го понося кара по 5-6 дни(е, с нова батерия е :) ).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно! Проблемът идва от завоалираното консуматорство - "ако не сте ъпдейтнали ОС, няма да ви работят еди-си кои услуги" и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, проблема е от начина на ползване!
Колкото по вече, толкова по вече!



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

d17ebc43fc4dfeed07c039ddf0e68392.png

Снощи към 1 го оставям на 80%, като всички апликации са затворени. Сега в 9 го намирам на 60%. Чиста работа


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо не опиташ AdGuard? С правилните настройки може да има промяна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не може да изкара повече от 12 часа уникалният и подобрен аЙфон!
803fbace2297477d640b7ebccb01709d.jpg


Sent from my iPhone XS using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...