Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Всичко свързано с батерията на iPhone


Severus

Recommended Posts

Ами не само в Креатив са оригинални, три са вече оторизираните сервизи, а за риск ставаше дума, че принципно се праща за смяна на деня, обявено е в ценоразписа, а това ме някой е успял без добавката да смени не е гаранция, че ще стане пак. Както и да е, сам ще си реши човека, аз писах каквото знам и не ми се спори.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сменяй в оторизиран сервиз по Епъл програмата, докато не е изтекла. И да си платиш куриер, пак ще си е заслужавало. На 6с се сменя трудно батерията, понеже има яко лепило.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В айстайл докато ми сменяха батерията ми обясниха, че ще приемат заявки за смяна до края на декември, а самата смяна може да е по късно през 2019г.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си смених моята в iStyle и цялата процедура отне 40 минути и струваше 65 лв. Старата ми батерия беше на 81% здраве и издържаше максимум 4:30 - 5:00 часа юсидж. Често се налагаше да зареждам по два пъти на ден.

Сега резултатите са следните:
e77c98f686599ef70113d128cd45e0b3.jpg

iPhone 7 iOS 10.3.3


Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При все, че догодина като мине под 80% цената ще е в пъти по-висока, да, ако разбира се не планираш смяна на самия телефон, през тапаталк съм и не виждам с кой модел си.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер, записах си час в iStyle. Казаха ми да си махна Find my phone опцията. Но не ми казаха да си направя бекъп на данните. Дали ще трябва, че не искам да ми се трие всичко? А в момента лаптопа не е при мен. И още нещо - имам протектор на екрана. Нали няма да е нужно да се маха? 

Редактирано от RedBull
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 седмици смених батерията при тях и не съм правил бекъп. Смяната стана за 20-на минути и цялата информация си беше на телефона както го оставих. Бях изключил само find my phone. Не че има някакво значение, но телефона беше 6s.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз смених на жената на шестицата батерията. Казах им даже де не го ъпдейтват. Нищо като инфо не бе загубено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички ви,

 

Весела Коледа!

 

Тъй като ъпгрейднах и взех Xs вчера,забелезвам че батерията е много по-зле сравнение с 8+ който имах. Дали има нещо в последният ъпдейт (12.1.2) някой правило ли му е впечатление? Имам чувството че няма и 7-8 часа кара и светка червената лампичка ? 

 

П.С А все още дори часовника не съм си вързал към телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би трябва да изчакаш ден-два. Всичко ще си дойде на мястото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И един “тъп въпрос” искам да задам

При ново устройство хубаво ли е поне веднъж да бутна батерията до 0% и като цяло кое е добре и кое не при зареждане?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Същата работа е с мен, много бързо се скапва батерията!


Sent from my iPhone XS, using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възможно ли е да зависи от оператора? Зареждам на ден и половина-два.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами незнам, аз всеки ден и всеки айфон досега все всеки ден му пада батерията, едно и също не намирам разлика дори и с XS-а!
На А1 съм!


Sent from my iPhone XS, using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз това което мога споделя от не малкият ми опит с Айфона (Xs-a ми е 5 поред) е че цъка ли се много няма как да не падне на краят на деня.

Интересното е че 8+ в началото ми караше 2 до почти 3 дни и с месеците почна все по малко и малко и в край на сметка снощи го ресторнах на 89% battery health.

Сега с Хс-а ме е “страх” дя пусна Епъл часовника си защото на 6-ят час ще трябва да го зареждам

Дано наистина е нещо софтуерно,че ****

Весели празници!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А че ме подсети, ползвам и mi band 3 нонстоп вързана към телефона, вероятно има значение за батерията и това!


Sent from my iPhone XS, using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е ти пък, все се надявам да е от нещо друго :)


Sent from my iPhone XS, using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си поръчах оригинална батерия от Германия за 6s plus,преди 3 дена си я смених сам за 10 мин без никакви трудности с помощта на you tube:) и веднага я включих в зарядното до 100% и след това ме изкара почти 48  часа.Това не се беше случвало от както си бях купил телефона,изключително съм доволен.След 3-4 пълни заряда може и повече да изкара,но колкото толкова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 

 

 

22:20 е вече е на 52%

 

От когато съм го заредил на 100% съм ползвал почти само чат и Инстаграм. Силно се надявям да е от iOS-a,ама силно..

 

 

Sent from my iPhone XS using Tapatalk

 

Редактирано от arm11
Огромните скрийншотове се трият!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...