Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Всичко свързано с батерията на iPhone


Severus

Recommended Posts

Здравейте, аз от XR съм изключително доволен от батерията , издържа си 2 дни без проблем със сериозно натоварване. Преди това бях със Самсунг S7 , като параметрите на батерията са същите , но разликата е осезаема, той едва удържаше цял ден и то не винаги .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Качвам последен шот, че 5S-ката бойна машина най-после ще й се смени батерията. Най-добрият iPhone, който съм ползвал досега. Седмицата му диша прахта.

IMG_4216.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

На Коледа смених батерията на iPhone SE с нова в iStyle. След последния ъпдейт телефона държи все едно батерията е отново на 84% живот. Че и по-зле. Много бързо пада. Това нормално ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не звучи нормално. Обърни се към сервиза където са ти я сменили. Все пак и този продукт е с гаранция!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 3.02.2019 г. at 20:23, RedBull написа:

На Коледа смених батерията на iPhone SE с нова в iStyle. След последния ъпдейт телефона държи все едно батерията е отново на 84% живот. Че и по-зле. Много бързо пада. Това нормално ли е?

Ако пада много бързо , около 4-5 часа и се зарежда бавно, не е проблема в батерията и ще трябва друг ремонт да се прави ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправи се, след като сложих 12.2. Единствено сега кофтито е, че се показва заряда на батерията, вместо ден и дата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-горе някой беше споменал едно много правилно нещо - “от както сложиха тези % за battery health,еб*** мамата”

 

Само за протокол - телефонът си (Xs) го взех на 27 декември. Досега го ползвам и зареждам нормално,като вече е на 98%

 

Дори вече не се дразня,а се смея на тези неща,защото просто няма смисъл.

 

Не може телефон за 2,3к да не може да изкара 2 дена,просто е нелепо

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Редактирано от arm11
Огромните скрийншотове се трият!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, изкарва ли два дена или не?

Моя изкарва няколко часа!

 

 

Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro!

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, изкарва ли два дена или не?
Моя изкарва няколко часа!
 
 
Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro!
 


7:00 като го сваля от зарядното в 1-2 през ноща чак ми се налага да го включа,което не е зле предвид че използвам яко Инстаграм но все пак ми се струва нелепо всичко това

А твоят все още ли се държи на 100% Battery Health?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми да ти изкарва деня. Като сутринта в 7 часа го махнеш от зарядното и чак в 18 часа да го сложиш да се зарежда. Това е трудна задача, но...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говоря над 100 мин всеки ден. Нямам iPhone, който е изкарвал по-малко от 48 часа нов. Наистина нямам идея какво им правите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си така!


Хайде другият път качи по-голями скрийнове.


Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro!

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с постоянно включен Bluetooth and WiFi и повече от 12/13 часа , не ми издържа батерията, но си направих експеримент с изключен Bluetooth and WiFi , повече от 15 часа, не ми издържа батерията със същите разговори около два часа за деня!

fb448af94e818780b722cafd39388213.jpg

9654b03db74239942b0c03030f628f5a.jpg


Sent from my iPhone XS Max Dual using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя мах последно издържа 7,5 часа юзидж за 24 часа. Батерията все още е на 100% здраве. Мисля това е добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя мах последно издържа 7,5 часа юзидж за 24 часа. Батерията все още е на 100% здраве. Мисля това е добре.

Зависи какво правиш, какви приложения отваряш, ако играеш игри, които са тежки :) може би и 1 ден няма да издържи. А това с health battery е пълен... и изобщо не работи коректно. Моята все още е на 100% :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Игри рядко. Нямам фейс и Вайбър. Ето какво ползвам основно.

5086D1FF-23C7-484A-8736-E34C3FAC58FA.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Да се придържаме към естеството на темата? Който е неразбрал да прочете заглавието, останалото се трие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Хора, разбрах след месеци търесне разбрах къде е проблемът. 

iphone lightning port loose

https://www.google.com/search?q=iphone+lightning+port+loose&rlz=1C1PRFI_enBG822BG822&oq=iphone+l&aqs=chrome.2.69i57j0j35i39j0l3.3263j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Това е често срещан проблем, ма може ли точно 2 месеца след като ми изтече гаранцията да се появи? От декември месец огъвам кабелите и някак си го нагаждам, но сега не се оправя.

 

Какъв е проблемът? Телефона го слагаш да се зарежда, показва ти че се зарежда, но си седи до 1-2-3% макс и не иска да зарежда повече. Чистих порта, но никакъв ефект. Колко струва една смяна на порт? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е масов проблемът, може да опиташ да пишеш на Епъл съпорт с молба да ти ремонтират телефона безплатно, т.к. гаранцията ти много скоро е изтекла (ако става въпрос за 1-годишната от тях).
В такива случаи с често срещани хардуерни дефекти пускат програми за извънгаранционна безплатна поправка, но това обикновено става доста месеци по-късно. И все пак, хубавото е, че възстановяват разходите по ремонт за проблема, ако си го направил в оторизиран сервиз.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Баси и батерията?!? На 26-я ден, след активацията на ХS,  Battery Health показва 97%. С тоя тренд, след 6 месеца, ще трябва да я сменям?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...