Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Всичко свързано с батерията на iPhone


Severus

Recommended Posts

21d4a626a91c389511ff4ff0a514608a.jpg
Трябва да го има и в 12, то точно с нея го въведоха, когато се е включило ограничението автоматично, това меню става активно и вътре трябва да има бутонче да се изключи, говоря по прочетена информация, аз не съм падала под 80% здраве, за да го видя.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

e2ef7ff2ca3a2d2430b1de5bbfa525ab.jpg

Скоро че ви кажа


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Края на Декември мин. година смених батерията на iPhone SE. Беше на 92%. Спожих бетата на iOS 13 и се върна на 99%. Сега е на 93%. Понякога когато стане студено, телефона се изключва, ако е под 20%.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моята 8-ца е на 9 месеца и батерията е на 95%. Имам един въпрос и ще си позволя да го задам тук за да не отварям специално нова тема за него. Чудя се дали да си купя wireless charger (безжично зарядно). Какво Ви е мнението за тях и дали могат да повредят батерята и нейният живот? И по-добре ли е да зареждам телефона само с кабел?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опцията още не е активна.

333340a1ec2511bbed634c9120a527c6.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чупиш рекорди с тая батерия.За две седмици е смъкнала 4% ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мене за дни е падала с 4 процента!


Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Паднеш ли под 85% и като започне да държи по-малко и от там повече зареждане и процентите се стопяват.

 

Реално нямам чак толкова голям usage

Background активитито е от sleep тракера + Spotify.

 

Както виждате и от снимката съм го свалил от зарядно на 79 и за 5 минути съм на 72. Не съм правил нищо освен да ви напиша този пост.

 

5435c4c28578406524a3d9386e9a83ae.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При нас на едната седмица на 75% здраве започна да не държи и час батерията и тогава я сменихме в iStyle. Явно толкова им е, въпреки че по логика на 75% би трябвало да се държи доста по-сериозно, все пак е три четвърти от капацитета на батерията. Може би трябва да си подготвен за този момент, в който няма да можеш да разчиташ на телефона си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някъде четох, че приходите път продажбата на кабели за зареждане и батерии за последните 2 години са скочили до небето. Сега разбирам защо Епъл продават устройствата си от iPhone X нагоре на такива надути цени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След вчерашното зареждане по някаква причина пада много бързо. Епълска му работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На iphone XR&7 с 13.2.2 не забелязвам батерията да пада по-бързо от обикновено, даже на ios13 се държи по-добре от ios12.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 На 13.2.2 в началото след чиста инсталация падаше доста бързо, но след "reset all settings" всичко си дойде на място. Доволен съм как държи за момента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

^ Колега тази опция reset all setings какво точно ресетва? Съжалявам за невежия въпрос , но като цяло съм нов в IOS света :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Връща фабрични настройки, не трие нищо.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 10.11.2019 г. at 20:58, MM-iphone написа:

Да споделя малко впечетления от чистата 11-ка . От седмица го ползвам и честно казано останах силно впечетлен от него . Най- много ме притесняваше дисплея , защото ползвам и S10+  и мислех, че разликата ще бъде огромна.... Но дисплея е кристално ясен , с наситени цветове и много добър контраст . Apple удариха десятката с този телефон , оставиха двете по-добри камери и изключиха безмислената теле камера . Като го сравнявам с на жената Pro-то ,просто тази разлика от 600-700лв не си струва . Е няма да си гъзар в кафето , но......

Колега аз също съм много доволен от телефончето , като изключим , че тези дни наблюдавам по-бързо изтощаване на батерията  . При теб има ли подобен проблем ? Всичко друго е 6 точки !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След последния ъпдейт наистина има спад на батерията определено пада по-бързо


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, K.K1 написа:

Колега аз също съм много доволен от телефончето , като изключим , че тези дни наблюдавам по-бързо изтощаване на батерията  . При теб има ли подобен проблем ? Всичко друго е 6 точки !

Да и при мен има по-бързо изтощаване на батерията . Да се надяваме ,че с новия ъпдейт ще го остранят :) .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно пада по-бързо. Не знам на какво се дължи. Имам чувството, че всичко се прави умишлено и постепенно...?! :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искате производителност - пада батерията, фиксват я - телефонът влачи. Е, няма угодия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен не се наблюдава по бързо падане на батерията.Имах проблем със губене на обхвата но със последния ъпдейт го оправиха

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

" userid="226"] Искате производителност - пада батерията, фиксват я - телефонът влачи. Е, няма угодия.


Говориш така, сякаш компанията е твоя или имаш акции в нея.

Айде нас с iPhone SE ни остави. Вече е стар модел. Ама тези с iPhone X и XS и 11? Това е недопустимо.

Засега близо 11 месеца минаха откакто смених батерията и тя е на 92% живот. 58aa23dea8ade1bde1a1d129449d95fb.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е за една година да падне живота на батерията с 10%.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...