Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Всичко свързано с батерията на iPhone


Severus

Recommended Posts

Ми като падне с още два пъти по толкова става за смяна, поне при нас на едната седмица стана така - стигна 75% здраве и стана неизползваема за повече от половин час без зарядно и сменихме батерията, това е искал да коже сигурно. Може би и преди си е падала така, но просто сега имаме възможност да видим процентите и е някак стряскащо, при мен също за година и един месец здравето е на 91%, явно така ще бъде занапред. Интересното обаче е, че през първите 8 месеца не мръдна въобще от 100%, а после стремглаво пада с по процент на месец, че даже и с два, обикновено след ъпдейт на операционната система, може би самото приложение за замерване не показва точно и се нуждае от ъпдейта, за да засече промяната, но пък и през първите месеци имаше ъпдейти - визирам периода от 2 октомври миналата година, когато си купих телефона, насам. Явно трябва да свикнем да не гледаме в това меню на батерията, или да се примирим, че виждаме как постепенно отива към замяна за нея, или за целия телефон, за тези, които не го правят всяка година може би е по-трудно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на 77 и?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един от симптомите,че батерията е за смяна е внезапното изключване на телефона при заряд 20-30 или повече процента

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работата отива към сепуко за половината членове на форума. Ае сега да видиме кой е с под 90% и е мъж, а!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жената вече 5-ти месец го кара ей така:

62CDC0F0-6059-4572-BE18-A3DE70764849.png
 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, жена е - простено й е. Ти би се самообесил и изчезнал безкрайно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, аз щях да си сменя батерията, а ма тя каза, че така ѝ е добре. ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бързо пускай я да чете тази тема и да осъзнае в какъв свят живее... Виж хората в какви драми са за някакви 8-10 било то и за над година ползване, а тя с 56% здраве...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направо не знам какво да кажа. Иде ми да се застрелям заради 5S-а, чиято батерия беше на 79% когато я подмених. След 5,5 години ползване. Ебаси скапания телефон.

P.S. Тоше, за твоя иде реч. Миналата зима я смених.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз снощи около полунощ оставих тела на 47%, а тази сутрин го намерих на 25%. Досега батерията не ми е правила така през вечерта. Най-много падаше с 4-5 процента. Не знам на какво може да се дължи. Температурата в стаята е около 18 градуса, но не би трябвало да е от това, нали?

9E7466D2-14F7-44C2-A70A-CB88D8BA4901.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много са капризни батериите на тема температура. Хем да не е много студено хем да не е много топло. Мисля,че Швейцария ще е рай за батериите(почти целогодишно градусите са 20-25)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз със 7-ца на 85% живот на батерията миналата година бях на ски в Боровец. Зареждах го цял ден ( карах на нощно ). Докато се кача горе на пистата с лифта и го пусна да снимам вече беше изключил. На следващия ден отново така. Да отбележа, че телефона ми седеше във вътрешния джоб на зимното яке. Не знам как усети толкова студа...Сега съм с 11 про макс и скоро ще го пробвам и него. Температура беше около -8.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новите модели са гавра. Когато има риск от строш или загуба, ходя с 4S(работата ми е рискова за такива у-ва). Там нямам такива драми. Чисто за примера, винаги го нося в джоб на панталона и миналата зима при минус 15 на Белмекен си караше ден плюс или два с едно зареждане. Никога не е гаснал под 1%.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вманиачавате се с тези проценти...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, просто за утеха на някои вманиачени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1842b3db26edf54deb6cd39e3e5abd37.jpg

Купен на 28.09
Стария ми iPhone X след година ползване пак си беше на 100%


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моят “Х” направи две години вчера и е на 85%. А 11 мисля след ъпдейта към 13.3 пак ще си дойде на 100.

?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смешно ти е на теб, ама това са важни неща. Още помня деня, в който видях как батерията ми стана от 100% на 99%... От тогава нищо не е същото, животът е сив и без смисъл... Ти за някаква кола се тревожиш...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А вие сутрин или вечер си проверявате здравето на батерията? Да не оказва влияние тази честа проверка? )))
Тия пустите му Епъл защо им трябваше да го добавят това.. всичко трябваше да си е постарому - телефоните на 2-3 г. да почват да бавят, да се изключват на студено и т.н.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно преди година и 1 ден - на 18.12.2018 смених батерията на Айфон СЕ. Животът и за една година работа е 92%. Все си мисля обаче, че тези проценти нямат голямо значение.

Навън ли съм и падне ли под 20%, телефона гасне отсамосебе си. :/


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...