Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Всичко свързано с батерията на iPhone


Severus

Recommended Posts

2f538d144d831ac9e24ce5538eaf050e.jpg
При тежко ползване за 24 часа не съм стигал 100% разход.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен батерията е доста добре, обаче не е накичен с фейсбук, месинджър и вайбър. 3-4 дни издържа без проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, ако направиш всички съвети из интернет за спестяване на батерия, не правиш нищо друго освен са говориш по телефона, може и седмица да издържи . Ама нали за това е смартфон да отмени компютъра, все пак ще е жалко ако сте дали толкова пари за телефона и да го ползвате само за разговори.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Демек ако нямаш фейсбук и месинджър е жалко.

 

?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кого питаш?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз не знам вече. Чувствувам се толкова объркан. Мисля да го обява за продан. То като нямам фейсбук, месинджър и по кафета не го вадя май не си заслужава парите, или поне не може да ги оправдае. Само за православен календар няма смисъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виждаме, че се базикаш с тези социалки.
Аз почти не ги ползвам, но 3-4 дни батерията ми няма как да издържи, максимум ден. Не вярвам да правиш нещо повече от разговори?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има много фактори за разхода на батерията. Яркост на екрана и локацията си взимат своето


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, при тежко ползваме батерията си заминава, няма как. Батерията е за да се изтощава, а не да я пазим.
Пусти им батерии.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За много години на всички - живи и здрави! 

Не знам кой беше написал, че батерията му държала 2-3 дни без проблем, но ако може да го докаже ще има почерпка от мен. Абсурдно е, телефон да държи 3 дни, освен ако не е оставен за стаен часовник при 1% яркост. 

С 11 Про съм от месец - при супер heavy ползване на социалки и постоянно гледане на Ютуб и тн, телефонът издържа ден и половина, някой път и по-малко. 

battery1.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, gorgior написа:

Лудия Макс се опитва да грейне с оригиналност, но нещо не му се получава. В неправилната черква се кръсти.

Аз имам регистрации в няколко социални мрежи въпреки, че не съм много активен в тях. Месинджърите ги ползвам нон-стоп през целия ден, защото това ми е връзката ( в най-евтиния вариант) с жена ми и приятелите ми по целия свят. Само с  Украина провеждам 5-6 видео разговора на ден. А се случва да говоря и с Армения, Русия, Киргизия, Бразилия , САЩ.  Някой път до обед и от батерията нямам нищо.  За това ходя и с три телефона. С кеф да си ги показвам в кафето. :)

Ти гледай на теб, в твойта черква да се получава. За мен не бери грижа. Оригинален, с приятели по цял свят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Ето и какво Coconut Battery показа.

Така. На 23-ти февруари боднах Айфона към Мака. Че не го бях пускал от месеци. И викам да видя сега Coconut Battery. Една хубава програмка. 

И какво да видя. На 23-ти си спомням добре, че живота на батерията беше около 87%. Явно приложението се е прецакало и ми изкарва 80%. 

Както и да е. Циклите на зареждане бяха 504. Много добре помня. Днес сме 25-т857057303_Screenshot2020-02-25at20_49_27.thumb.png.52e17e95c770dc1230debd3e856a91e2.pngи. Бодвам да видя. И оп. 508. Как така 4-ри цикъла за 2 дни? Реално телефона държи половин ден по тези изчисления.

И още нещо. Виждам хисторито. Вижте как 700 и кусур цикъла и батерията има същия живот. 

С версия 12.0.1.

769-508=261 , т.е. 33% повече със старата версия 12. 

1371165380_Screenshot2020-02-25at20_46_34.thumb.png.5f93a92d7a9ba2d291ce7b0b19983a88.png

 

Сега да не кажете, че е СПАМ. Просто ми е интересно как с новите версии, по-бързо се изхабява батерията. Но то нормално...повече процеси и чудесии. 

 

И пак казвам. Направих си труда да вържа телефона с Мака и да пусна CoconutBattery. Да не кажете, че имам само Айфон. И нищо не хващам от Ай-устройства. 

:)

 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да. Защо преди 2 години батерията с 769 цикъла е била на 87-88% живот, а сега със 200 и няколко цикъла надолу и пак същите проценти живот? 33% надолу.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пич, повечето производители дават след триста цикъла драстично падане на капацитета. Епъл гарантират 80% за 500. Ти какво очакваш? Иначе има изключения - на 5S-а си свалих батерията точно на 1100 цикъла и 79% здраве. На четворката я свалих на 820 и 75%. На 4S-а две батерии максимум по 350 и са за коша. Ай ся?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ся аз съм с точно 500 цикъла и 85%, на XS!

За мен е супер това!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И за мен. Явно в реддит са с по-вървежни батерии.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на 80% от хората


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за тази батерия за iPhone SE? Вместо 1624 или там колкото си я дават, има за 2010 mhA.


https://www.amazon.com/Capacity-Replacement-Professional-Instructions-Warranty/dp/B07YNQPMKN

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отговора можеш сам да си дадеш, само малко логическа мисъл иска...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Моля за мнение относно работа на батерията след последния ъп. С 10~ка съм и моята малко държи. Живот на батерията е 85% към момента. Не съм правил рестор преди да кача 13.4

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го инсталирах вчера. Днес сутринта го извадих от зарядно и ми се струва, че батерията ми пада по бързо. По пълноценно мнение може да се даде след още няколко зареждания. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...