Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Всичко свързано с батерията на iPhone


Severus

Recommended Posts

Аз по отношение на батерията мога да кажа само, че телефонът спря да грее, беше ме уплашил напоследък, дори и при малко ровене в мрежите, ставаше като печка отзад, а и два пъти го заварих на екран за изключване, горещ та не се пипа в джоба, без да има нищо отворено. Сега е нормално всичко, иначе си пада, както и преди, но все пак няма и 24 часа от ъпдейта, не очаквам да се подобри много, все пак е на 88% здраве батерията, даже сигурно скоро ще падне още някой процент.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го инсталирах вчера. Днес сутринта го извадих от зарядно и ми се струва, че батерията ми пада по бързо. По пълноценно мнение може да се даде след още няколко зареждания. 

При мен точно обратното, скоро не бях изкарвал ден без да дозареждам, а сутринта като го свалих в 7:00 сега е на 41%


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На XR батерията е супер, сега като си седя повече у дома правя два дни, хем играя COD Mobile поне две-три игри. Това и преди последния 13.4. Но и с него гледам е същото. Оплаквания нямам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Два пъти на ден? Това по принцип или след новия ъпдейт? Баагу, кво толкова правите с тия телефони бре?

На мен телефоните ми никога не са държали по вече от ден!
Просто ги ползувам на макс!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли тема за батериите, бре! Страшен миш-маш стана тук! Има ли модератори или и те си пестят батериите........


Sent from my iPhone Pro using Tapatalk

Някой от колегите ако е правил рестор преди да качи 13.4 нека каже за батерията, така ще е коректна темата .


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе ръчкам го, хич да не е, но и всичко ми е включено!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях в подобна ситуация с Iphone 8. Зареждах по понякога и по 4 5 пъти на ден беше кошмарно. Сега с 11 pro max съм мноооого доволен от към батерия. Два дена изкарвам без проблем а си го ползвамсравнително доста. Сега ще ми е второто зареждане след ъпдейта надявам се че ще се оправят нещата. Не съм забелязал да държи екстремно по малко, но горе долу си следя батерията и забелязах раазлика. Все пак за сега си остава единствения телефон, който имам и издържа толкова много. Повечето от сутрин до вечер, а понякога с някакво междинно зареждане. 

Сега забелязах, че се зарежда значително по бързо. Зареждам го на около 30% и до 100% отнемаше над 1.30ч, днес го сложих в 13.30 и преди 10 мин се беше заредил на 100% което е час. Няма разлика в начина на зареждане, същото зарядно, същия контакт. Ще следя следващите зареждания как ще протекат.

Редактирано от Иан Иванов
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Там ситуацията беше доста странна. Спомням си, че първия месец беше много добре и след това започна да става много зле. Седем месеца бях с него и го продадох. Батерията беше паднала на 86% "живот". Предупредих човека, на който го продадох, че батерията не е ок. След няколко месеца се видяхме и ми каза,че батерията била чук. Знам как си използва телефоните, игри, музика общо взето ги изцежда. Явно при мен е имало някакъв проблем. Имах 6, там нямах никакви проблеми с батерията, но влиза 4 пъти в сервиз по други причини. Наистина от батерията на макс-а съм най- доволен до сега предните телефони са били Iphone 8 -> Samsung Note 9 -> Huawei P30 pro, но при всеки е различно явно. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой правил ли е рестор преди да качи 13.4? Ако да ,нека да сподели как се държи батерията след ъпдейта?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм правил рестор, просто ъпдейтнах. За момента съм доволен от батерията. Да не кажа голяма дума, ама ми се струва, че вече държи двойно повече. До 13.3.1 едвам правех 12 ч на зареждане. Сега съм на 8 ч от последното зареждане до 100 и в момента съм на 73%.

Edit: 24 ч. от последното зареждане имам още 22%.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Iphone XR, IOS 13.4 без рестор. Рестор никога не съм правил, само връщане на бекъпи. Телефона направи 13 месеца. Остатъчния заряд е 8%, скриншота е за вчерашния ден. 869cffab4b939a6139ed1e9a034503a5.jpg

1dc6076e537234e93f654e8682260a21.jpg

e0dbf6e91f5fae67e23e34a94184fe6f.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с проблеми след новият ъпдейт , а направих ресет на телефона .. Преди да си легна го оставих на 99%. Сутринта станах и хоп батерията ми беше на 82 % , единственото имах едно известие от месинджъра .. От къде идва това изяждане не ми е ясно.. Iphone 11 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен е още по-добре с 13.4, дай му няколко дни, може и да се напасне. Но то и ден с ден няма, зависи от много неща. 68f388176dd91c2aa01f7d7e5c0d0b12.jpg

Това е с остатъчен заряд 11%, но съм бил почти целия ден на wi-fi. На 4G си дърпа значително повече.

e0099d5d4fff0e4684fb1138bad480fd.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен се оправи/напасна/, доволен съм.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

115 цикъла на батерия на 11 Про купен Ноември, добре ли е?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Около 600 броя XS купен Декември 2018, 85 процента батерия!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук е показано как може да се провери. На мен не ми излиза, но може би защото съм спрял пращането на инфо към епъл.


Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен излезна след като включих пращане на диагностика към Епъл, 238 цикъла.

62c387c06eda586e19e5cbb3854464fd.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

eba7cebd8a5c52cf30502399fe30fb1a.jpg

Ако някой се чуди за 11 Про, искам да му кажа въобще да не се колебае. Изключих от зарядното в 7:00 преди да тръгна към офиса. Използвах го през деня нормално, като след работа бях в FaceTime около 20 мин и след това 5 часа говорех през видео в Facebook Messenger. Останах с 15% накрая, като с помощта на бързото му зареждане, за има няма 20 мин ме качи до 63%. Наистина WOW, браво на Епъл.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, прекалих - не бяха 5, а 4 часа

Петък 21:15 стартира видеочат.
Видеочатът приключи 1:03ч

Веднага ме захапахте значи хубав ден!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...