Премини към съдържанието
Severus

Колко ви издържа батерията? Скрийншоти...

Recommended Posts

11.4 beta 3 с джеил. Доволен съмC88F6281-C1DD-4E41-888F-C05686CE2257.thumb.png.f259ae3f7ea67f5f48d8e3a67c52ccc9.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

6S iOS 10.3.3

07966fd5165ac2804b2e8018158bd11f.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 26 юли 2018 г. at 14:06, skpavlov написа:

Не знаех до днес, че камерата източва така в бекграунд.

Ето ти решение.

image.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

688a2d746ed7c9e30b16e79ecdc1c635.png

Стабиларка през 2 месеца батерията заминава с 1 % .... :@

Sent from my iPhone X using Tapatalk

Редактирано от arm11
СТИГА С ТЕЗИ ОГРОМНИ СКРИЙНШОТОВЕ!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е скрийншот от преди няколко дена, като това ми е и рекорд. На 6 месеца 8+ съм пре пре доволен от батерията му. Надявам с iOS 12 дори още по добри резултати да има. Като цяло обаче забелязвам че камерата + Фб и Инстаграм точат най много консумация.

3fa50ed4ab6ec5e655528e433815c645.png

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от arm11
СТИГА С ТЕЗИ ОГРОМНИ СКРИЙНШОТОВЕ!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Facebook и Мessenger-а винаги са били най-големите консуматори на батерия. Пробвай да ги изтриеш и да не ги ползваш няколко дни да видиш как батерията ще литне още повече :D 

• Харесвам 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук си много, много прав! Премахването на Facebook app действа положително не само за батерията, а и за цялата работа на устройството.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, дали си заслужава смяната на батерията по тази програмата на Епъл. Гледам, че е до края на годината. Животът на батерията е 87%. ДА чакам ли iOS 12 и чак последнетие месеци на годинат ада сменям?

Редактирано от RedBull

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, ако няма да сменяш целия телефон напълно си заслужава, защото при сегашна цена 65 лв, след Нова година ще се върне на 200 и нещо. Моята седмица също е на 83%, но ще я давам на дъщеря ми, затова най-вероятно ще сменя батерията другия месец, колкото и да е добра iOS12, изхабяването си е факт и не може да се компенсира софтуерно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно, да. Телефона ми още е в гаранция, но в края на Октомври изтича. Ако я сменя извън гаранционния период цеата същата ли е?

Къде е по-добре да стане смяната - в iStyle или в Creative? iStyle ми се струват много по-надеждни и отношението им е доста по-нормално. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой твърдеше, че в гаранция е безплатно, но аз не мога да го потвърдя. Иначе промоцията е до края на годината, аз лично бих избрала iStyle, защото смяната става за час и е 65 лв, в другите два сервиза има усложнения с времето, плаща допълнително се за смяна на деня и има условие да се достави до определен час, поне в Креатив. И да, iStyle и на мен ми правят по-добро впечатление, другия месец може би ще имам повече инфо, ако успея да занеса седмицата за смяна, иначе съм говорила с тях по телефона и разменихме имейли когато попитах за промоцията във връзка с работата ми, много приятни хора, а и сервизът им ми е съвсем близо долу в мол Сердика, което е на няколко минути път от къщи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все пак и за iStyle е добре да имате резервация предварително. Като съм оставял при тях 2 телефона без резервация, винаги е отнемало повече от 24 часа и телефоните са били готови на другия ден! Което е нормално,разбира се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да обясни по подробно новите графики на батерията в 12ката, тъй като ми е изключително трудно да разбера аджеба колко часа standby и колко часа usage имам 😃

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Показват колко си ползваш устройството, а не колко издържа батерията. Преценили са, че второто не трябва да те интересува.

• Харесвам 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пише кога последно е заредена, горе в ляво и трябва да си изчислиш!

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

iStyle не си вдигат телефоните, нито сервиза, нито магазините. Смяната в Криейтив е 59лв за ден до два. Но аз моя го занесох в 9:30ч и в 13ч беше готов. На жената отне малко повече, че се наложи смяна на телефона. И двата са в гаранция но за батерията си платих.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така предполагах и аз, че се плаща, въпреки гаранцията. Иначе до колкото помня Креатив искаха 40 лв и да се занесе преди 11 часа, за да се смени на деня. Утре и без това ще ходя до Сердика, ще мина да питам iStyle какви са тия изцепки, защото миналата седмица и друг познат ми се оплака за телефоните.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да цената е плюс 40лв ако го искаш да е готов същия ден.

Sent from my iPad using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона ми е Iphone 7 и в момента батерията е на 89% здраве. А гаранцията е до 28 октомври т.г., нямам и година ползване.

Въпроса е да сменям ли батерията?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбира се!

За една година колко искаш да е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Минах през iStyle току що, момчето каза, че като са много натоварени не вдигат, да се пише на мейла. Сега нямаше никой между другото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно ми е хората с 8+/X по колко време On-Screen докаравате на iOS 12 (тези които са качили ГМ версията разбира се)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход